MY.UAНовини
15-й пітчинг Держкіно. День другий: у пошуках себе і відповідей на складні питання
15-й пітчинг Держкіно. День другий: у пошуках себе і відповідей на складні питання

15-й пітчинг Держкіно. День другий: у пошуках себе і відповідей на складні питання

У Києві триває пітчинг (другий тур) 15-го конкурсного відбору кінопроєктів, які претендують на фінансування від Держкіно України. Про те, які нововведення відбулися в порядку конкурсного відбору та які проєкти змагалися за перемогу в перший день публічних презентацій, читайте тут.

У другий день свої проєкти презентували автори повнометражних фільмів-дебютів.

Неігрові повнометражні фільми-дебюти

Категорію оцінювали такі експерти: Юлія Мельник, Олександр Галицький, Олександр Омельянов, Олександр Чубко, Анна Соболевська, Станіслав Притула, Андрій Корнієнко. 

ТОВ «Табор» пітчингувало проєкт архівного документального есе «Фрагменти льоду». Режисер: Марія Стоянова. Стислий зміст проєкту: Мій батько, фігурист колись всесвітньо відомого Українського ансамблю «Балет на льоду», гастролював за кордон і знімав своє життя на камеру в часи Перебудови. Сьогодні я відкриваю його аматорський архів, щоб побачити Західну утопію очима пізньої радянської людини та ініціювати між нами особистий діалог. Загальний бюджет: майже 4,2 млн грн. Цього року проєкт підтримав УКФ, що має забезпечити частину фінансування. У Держкіно автори просять: 1 млн грн.

Роман Синчук презентував проєкт «Звук Райдуги», який він подав від свого ФОП і режисером якого він виступає. Стислий зміст проєкту: Фільм про долі глухих акторів та робітників сцени театру «Райдуга». Знайомство з історією театру -  від часів заснування і до сучасних закулісних буднів. У Держкіно автор просить загальний бюджет: 864 700 грн.

ТОВ «СТУДІЯ «ЗОЛОТЕ РУНО» пітчингувало проєкт «Микола». Режисер: Єгор Воробйов. Стислий зміст проєкту: Історія про підлітка Миколу Ніжніковського, котрий втратив обидві ноги та руку в результаті вибуху, який стався під Маріуполем. Та зараз хлопчик мріє стати параолімпійським чемпіоном з плавання. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 1 млн грн.

Віталій Мірошников презентував проєкт «Неможливе - можливо. Сікорський», який він подав від свого ФОП. Режисери: Артем Шоломко, Вікторія Шоломко. Стислий зміст проєкту: Поєднати і поступово розкрити дві історії: самого Ігоря Сікорського та молодих канадських винахідників з «AeroVelo», які змогли виграти приз імені Сікорського – премію, яку заснували в 1980 році та яку вже понад тридцять років спроб і намагань не вдавалося виграти нікому. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 1 млн грн.

ТОВ «ПРЕМ’ЄР-МЕДІА» пітчингувало просвітницько-біографічний проєкт «Майя Дерен. Танок у Києві». Про Елеонору Деренковську (справжнє ім’я та прізвище), яка народилася в Києві і потім з родиною емігрувала до США. Своє життя вона присвятила кінематографу. Режисери: Олена Юдашкіна (Алимова ), Руслан Товкун (Арітович). Загальний бюджет: майже 1 млн грн. У заявці не вказано скільки саме автори просять у Держкіно.

Два проєкти у цій категорія пітчингувало ТОВ «САММІТ ФІЛЬМ».

Перший - «Григір Тютюнник. Листи у життя». Режисер: Микола Білоконь. Стислий зміст проєкту: На 49-му  році життя прозаїк власноруч затягнув зашморг на своїй шиї. Аби зрозуміти, що штовхнуло Тютюнника  на  самогубство, потрібно зазирнути у його минуле. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 1 млн грн.

Другий - «Людина, що хотіла розфарбувати світ». Режисер: Дарина Вакуленко. Майбутній фільм має розповісти про подвійне життя українського митця Миколи Глущенка. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 1 млн грн.

ТОВ «ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН» пітчингувало проєкт «Земля Енея». Режисер: Руслан Товкун (Арітович). Фільм має розповісти як вплине ринок землі на існування села на Поліссі. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 1 млн грн.

ТОВ «К’артбаба Продакшн» презентувало проєкт «Рефат і Мусфіре». Режисер: Рефат Маліков. Стислий зміст проєкту: Історія Рефата і Мусфіре -це не тільки розповідь про велику та довгу любов. У їхніх долях – історія цілого покоління кримських татар, на долю яких випали найтяжчі випробування: війна, депортація, боротьба за повернення на історичну батьківщину до Криму. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 1 млн грн.

Ольга Божко мала пітчингувати проєкт «Народжені вдруге», який вона подала від свого ФОП. Але, з невідомих нам причин, на пітчинг вона не прийшла.

ТОВ «Небокрай Філмз» презентувало проєкт «Отвінта». Режисер: Анастасія Єрмоленко. Стислий зміст проєкту: Герой фільму з позивним «Дід», пройшовши війну, яка наразі триває, опинився у складних обставинах: втрата близьких, ПТСР, спроба самогубства, психоневрологічний диспансер.  Головний конфлікт фільму (і героя) – між «епічним» минулим і «цивільним» рутинним сьогоденням, між харизматичною вдачею героя і його депресією. Це також конфлікт між частинами фільму – реальністю і художнім баченням (світ гумористичних оповідань, які пише герой). У Держкіно автори просять загальний бюджет: 940 тис грн.

ТОВ «Ю.ЕФ.АЙ.ПРОДАКШНЗ» пітчингувало проєкт «Під одним сонцем». Режисер: Дмитро Хопта. Стислий зміст проєкту: Дев’ять історій українців, які живуть у Мюнхені – у кожного з них були свої причини поїхати з України, свій шлях і своя історія. А також ще дев’ять історій українців тих самих професій, які живуть в різних містах України – у кожного з них своя мотивація залишитися в Україні. Яким вони бачать майбутнє своє і України? У Держкіно автори просять загальний бюджет: 690 тис грн.

Ігрові повнометражні фільми-дебюти

Категорію оцінювали такі експерти: Юлія Мельник, Олександр Чубко, Анна Соболевська, Віктор Андрієнко, Валерія Кальченко-Донцова, Олександра Братищенко.

Ми помітили, що якщо минулого року значна частина авторів у цій секції віддавали перевагу історіям, події в котрих розгортаються в 90-ті роки минулого століття, то цьогорічні конкурсанти нерідко обирали велике місто, часто Київ, який в деяких проєктах виступав не тільки як місце дій, але й як один з героїв майбутнього фільму.

ТОВ «Спільна перемога продакшн» пітчингувало драму, роуд-муві «В обіймах Мельпомени». Режисер: Анатолій Максим’юк. Стислий зміст проєкту: Історія зрілого актора Юрія Юрійовича, що втративши віру у власну творчу самореалізацію зі скандалом звільняється з провінційного театру і везе свого учня на прослуховування до столиці. Ця подорож є складною для обох героїв, адже Кирило сумнівається у власному таланті, а Юрій Юрійович приховує від свого вихованця справжні наміри їх поїздки до Києва. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «ТОУ» презентувало урбаністичну драму «Місто» - осучаснена вільна інтерпретація однойменного роману Валер’яна Підмогильного. Режисер: Михайло Маслобойщиков. Стислий зміст проєкту: 20-річний Матвій ненавидить село, але сумує за ним в Місті. Прагне вчитись, але кидає інститут. Починає займатися творчістю і знаходить роботу. Паралельно у героя зав’язуються стосунки з жінками: спочатку з дівчиною, з якою вони разом переїхали з села, потім з дорослою жінкою, його третя дівчина – грайлива мешканка міста, наступне його захоплення – декаденська рейверша. Але міський ритм життя потроху роз’єдає героя. Здається це лише питання часу: коли тебе поглине Місто? У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «Фемілі Продакшн Студіо» пітчингувало соціальну драму «Братушка». Режисер: Анастасія Буковська. Стислий зміст проєкту: Женя (патрульна поліції) та Олексій (ветеран АТО) різні за характерами, але саме несприйняття їх обох оточенням зближує героїв. Їх долі перетинаються, коли Женя виносить з пожежі собаку чоловіка. Жінка починає опікуватися Олексієм та намагатися повернути його до соціального життя. А Олексій хоче допомогти Жені відчути себе жінкою. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «ЗЕТ ПІКЧЕРЗ» пітчингувало кримінальну драму «Винен». Режисер: Валерій Кочерган. Стислий зміст проєкту: Емоційно неврівноважений Тесля, відсидів десять років в тюрмі за жорстоке вбивство педофіла, який хотів зґвалтувати його маленьку доньку. Він повертається в рідне містечко та намагається налагодити стосунки з донькою, але однієї ночі, її на смерть збиває машина, яка належить сину мера міста. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 11,8 млн грн.

Любов Кнорозок презентувала драму «І мені більше не цікаво, як ти там», яку подала від свого ФОП. Режисер: Богдана Смирнова. Стислий зміст проєкту: Дія фільму відбувається у сучасному Києві, переважно у спальному районі. Поки деякі люди стрибають з багатоповерхівок через розбите серце, Рита мріє зробити вірусне відео про самогубство, аби сподобатися зірці інтернету Єгору. Молода мати Лора намагається не втратити коханого чоловіка, що працює на кількох роботах, аби мати змогу виплатити позику за квартиру. Загальний бюджет: майже 14,5 млн грн. У Держкіно автори просять: майже 12 млн грн.

ТОВ «АЛЬБАТРОС КОММУНІКОС УКРАЇНА» пітчингувало драму «Серце дитини». Режисер: Денис Галушко. Стислий зміст проєкту: Гнат змирився, що життя добігає кінця – невиліковна хвороба серця. Приголомшлива звістка про з’яву донора заскочує, бажання знати, кому ж належало серце, переслідує Гната.  Він  нарешті  отримує  бажане – надприродну  зустріч  із  попереднім власником і це перевертає Гнатів світ. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «Директорія кіно» презентувало урбаністичну драму «Атипові». Режисер: Оксана Артеменко. Стислий зміст проєкту: Трагічна смерть батьків залишила глибокий шрам на душі тридцятирічної Лізи. Сьогодні вона на шляху до одужання – чекає поки її знімуть з обліку наркологічної комісії, аби повернутись до нормального життя. До неї в помешкання залазить Андрій і залишається жити, стверджуючи, що це його квартира. Він тільки вийшов з тюрми і хоче довести свою невинність. Сім днів разом допоможуть їм зрозуміти самих себе і розпочати нове життя, вільне від шаблонів і марних сподівань. Загальний бюджет: 12,5 млн грн. У Держкіно автори просять: 12 млн грн.

ТОВ «Істмен Філмс» пітчингувало спортивну драматичну комедію «Більше за юність». Режисер: Елізабет Зісман-Зоц. Стислий зміст проєкту: Тадей – гоноровий юнак, чемпіон серед юніорів з художньої гімнастики, після тривалого життя закордоном разом з батьками-дипломатами повертається в Україну. Єдина можливість задля продовження кар’єри – це вибороти місце у складі жіночої збірної з художньої гімнастики, бо в Україні немає чоловічої команди з цього виду спорту. Наслідками цього рішення стануть блискавичні виступи, яскраві перемоги, кохання, травми, біль, розчарування та, зрештою, відродження команди і набуття героями гармонії в собі. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «ОПЕРАТОРСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЮА» презентувало антиутопію «Камінь-Ножиці-Душа». Режисери: Марія Старожицька, Анастасія Старожицька. Стислий зміст проєкту: Сумніви в потребі виконати свій громадянський борг змушують 25-річну Настю втекти з пересувного центру  здачі душ на даху хмарочоса. У ближчому майбутньому, що є гротескним відображенням сьогодення, мільйонами спеціально випущених душ,   оголошених непотрібним рудиментом, латають дірки в озоновому шарі, аби    запобігти кризі глобального потепління. Потрапивши до відлюдників, які,  навпаки, обтяжують душі камінням до непідйомності, Настя знову опиниться  перед необхідністю виконувати накази. Втім, через тутешню гру «Камінь-ножиці-душа» її вільний вибір тільки пришвидшить катастрофу людства. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 12 млн грн.

ТОВ «ДЖОЙ ФІЛМЗ» пітчингувало комедію «Хороші дівчатка потрапляють в Рай». Режисер: Мирослава Хорошун. Стислий опис проєкту:  Постійно прагнучі зробити щасливими інших, а не себе, «хороша дівчинка» отримує дорікання від близьких, та зраду від коханого, в день свого тридцятиріччя. І тоді вона вирішує стати поганою, але щасливою. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «БЕСКИД ФІЛМЗ» презентувало фантастичну трагікомедію «Є лише дві нескінченні речі, блін». Режисер: Сергій Баженов. Стислий зміст проєкту: Недалекий та ледащий хуліган, на прізвисько Нейрон, стає учасником таємничого експерименту, котрий в рази підвищує інтелект хлопця, а відтак занурює його у світ великої мудрості та великої печалі. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «Знімальний Цех Артура Якубова» пітчингувало спортивну драму з елементами комедії «Тореодори». Режисер: Артур Якубов. Стислий зміст проєкту: Повернувшись з фронту після важкого поранення ноги, колишній професійний футболіст Андрій береться тренувати містечковий футбольний  клуб «Тореадор». Це історія про те, як він і молодий президент клубу збирають команду з простих робітників і юнаків, задля участі у боротьбі за національний кубок країни. У Держкіно автор просить загальний бюджет: трохи менше 9 млн грн.

ТОВ «Вавилон 13 продакшн» презентувало драму, трилер «Донбас Драм'н’бас». Режисер: Роман Любий. Стислий зміст проєкту: Місто, на перший погляд таке саме як завжди, але всередині нього за бронзовим світлом ліхтарів от-от вибухне вулкан. Донецьк, початок 2014 року, у центрі уваги сюжету опиняється той, хто зазвичай тримається тіні - мовчазний активіст з силової ланки проукраїнського руху з позивним Ніхто. З Києва, на допомогу партизанам, приїзжає Вітер. Ніхто стає своєрідним гідом для колишнього військового, натомість отримує інтенсив з ведення партизанської війни в умовах міста, за холодом засідок, схованок, переслідувань та підозр жевріють стосунки схожі на відносини батька і сина. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 12 млн грн. Після презентації експерт Олександра Братищенко повідомила, що через конфлікт інтересів (є учасницею об’єднання «Вавилон 13») не оцінювала цей проєкт у першому турі та не буде це робити у другому. Відповідну заяву експерт подала завчасно до Держкіно.

ТОВ «Гуд Монінг Дістрібьюшн» пітчингувало музичну драму «Мрія Кіри». Режисер: Денис Колесніков. Стислий зміст проєкту: 25-річна бібліотекарка Кіра, яка не може реалізувати себе в професії, бореться за право отримати будь-яку офіційну роботу в мегаполісі задля офіційного стажу: Кіра плекає мрію емігрувати до Австралії, незважаючи на те, що самостійно виховує молодшу сестру, з якою пов’язана страшною таємницею минулого. Орієнтований загальний бюджет:15,5 млн грн. У Держкіно автори просять: 12 млн грн. Раніше проєкт отримав підтримку від УКФ на зйомку тизера.

ТОВ «Скрін Медіа Юкрейн» презентувало трагікомедію «Буна». Режисер: Давид Петросян. Стислий зміст проєкту: Історія двох покинутих жінок у закинутому буковинському селі. Дев’яносторічна бабуся (по-місцевому Буна) та її онучка загублені у часі і просторі, одна намагається відстояти свій, вже втрачений світ, інша намагається вирватися звідти. Буна це буковинський Уроборос, який згорнувся в світ свого минулого і зжирає життя своєї онучки, а потім і правнучки. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «ТРЕМПЕЛЬ ФІЛЬМЗ» пітчингувало драму «Таке довге коротке життя». Режисер: Юрій Леута. Стислий зміст проєкту: Пандемія на початку минулого року випадково знайомить молоду жінку і чоловіка, та назавжди  змінює їхнє життя. Усвідомлення раптовості смерті запалює в них пристрасть, яка здіймає їх над буденністю. У Держкіно автор просить загальний бюджет: 12 млн грн. 

ТОВ «РІАЛ ПІКЧЕРЗ» презентувало соціальну драму «Трідем». Режисер: Юлія Дегліна. Стислий зміст проєкту: Інга та Андрій разом 10 років – кожен з них переживає особисту кризу. Вони хочуть розуміння, тепла та любові, але щоб отримати це їм доводиться дивитись в очі своїм страхам та бажанням. Все змінюється, коли в їхньому житті з’являється Кирил. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 12 млн грн.

ТОВ «ОПЕРАТОРСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ. ЮА» пітчингувало драму «Запізнення». Режисер: Костянтин Лінартович. Стислий зміст проєкту: Дуже часто у вирі життєвих подій ми кудись «несемось» і забуваємо хоча б на хвилинку зупинитися щоб проаналізувати свій шлях. Але найстрашніше –забуваємо про своїх близьких. І тільки втрата рідної людини, змушує нас зупинитися, але вже пізно. У Держкіно автори просять загальний бюджет: 12 млн грн.

ТОВ «ТРУМЕН ПРОДАКШН» презентувало трагікомедію «Сатири». Режисер: Тамара Трунова. Стислий зміст проєкту: Процвітаючий важливий чиновник кіноіндустрії влаштовує бенкет з нагоди свого дня народження. Обстановка невимушена і святкова, від колег на адресу ювіляра звучать компліменти і приємні слова. У розпал свята жарт за жартом перетворюються в потоки критики усіх до усіх, але в першу чергу докори і колючі зауваження колег висуваються на адресу ювіляра, але остаточним поганим сюрпризом для ювіляра та його гостей стане самовикриття посудомийки Оксани. У Держкіно автори просять загальний бюджет: майже 12 млн грн.

ТОВ «БІГ ХЕНД ФІЛМС» мало пітчингувати романтичну комедію «Поцілунок на мільйон». Але, з невідомих нам причин, автори відмовилися від участі в пітчингу.

ТОВ «МО Філмз» презентувало комедію «З Новим кРоком». Режисер: Віра Шафранська. Стислий зміст проєкту: 31 грудня герої фільму опиняються у справжній катастрофі: когось кинула дружина та коханка, комусь довелося зустрічати новий рік в купе з незнайомцем, який випадково відрізав собі палець, комусь у таксі до Львова, комусь на вокзалі з холодцем, а хтось взагалі замовив власне вбивство. Героїв поєднує те, що вчинок кожного впливає на долю іншого. Загальний бюджет: майже 15 млн грн. У Держкіно автори просять: майже 12 млн грн.

Теги за темою
СтаттіРинок
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Стрільцям варто проявити впертість, а Терезам - зробити перший крок: гороскоп за картами Таро на 24 листопада 2024 року
TSN
2024-11-24T02:21:13Z
На Волині державі повернули землі з городищами доби Київської Русі
УкраинФорм
2024-11-24T02:18:40Z
У Києві нагородили переможниць конкурсу «Жінка Донеччини-2024»
УкраинФорм
2024-11-24T02:09:35Z
Гороскоп на 24 листопада для всіх знаків Зодіаку: яким буде цей день, астрологи відповіли
Политека
2024-11-24T01:03:58Z
Росіяни за добу 16 разів обстріляли прикордоння Сумщини
УкраинФорм
2024-11-24T00:27:56Z
Просування Росії на Курщини та на півдні Донеччини: огляд карт фронтів від ISW за 23 листопада
24tv
2024-11-24T00:27:44Z
Ворог просунувся біля низки населених пукнтів - Deep State
TSN
2024-11-23T23:48:48Z
З небезпечних районів Харківщині за пів року евакуювали майже 22 тисячі цивільних - ОВА
УкраинФорм
2024-11-23T23:15:21Z
На фронті - 224 зіткнення, ЗСУ відбили 49 атак на Покровському напрямку
УкраинФорм
2024-11-23T22:51:16Z
Трамп визначився з кандидатурою міністра сільського господарства
УкраинФорм
2024-11-24T02:09:47Z
Кліматичний саміт схвалив суперечливу угоду на $300 млрд: що не так із цим рішенням
ZN UA
2024-11-24T01:58:30Z
Якщо Україна втратить території, це стане сигналом для диктаторів усього світу - The Washington Post
ZN UA
2024-11-24T01:28:49Z
Трамп стане головним перемовником щодо кризи в Газі
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T01:21:22Z
Росіяни посилили репресії щодо проукраїнських дітей на окупованій Херсонщині – Центр нацспротиву
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T00:54:12Z
Губернатор Курщини заявив про атаку двох ракет і 27 БпЛА
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T00:33:09Z
Росія б’є по Україні ракетами КНДР із західними компонентами – CNN
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T00:15:51Z
Меркель захопилася Зеленськими та відкинула провину за агресію Путіна
Хвиля
2024-11-24T00:03:21Z
Польсько-українська господарча палата закликала фермерів припинити блокаду кордону
УкраинФорм
2024-11-24T00:00:51Z
"Хлопці завжди поруч...": Настя Каменських отримала романтичний подарунок, а Потап усе проспав
Знай
2024-11-23T20:51:56Z
Міс Всесвіт 2024 запалила Емпайр-стейт-білдинг
360ua.news
2024-11-23T19:21:49Z
GRISANA презентує нову пісню «Циклон»: перша лірична робота артистки
Storyboom
2024-11-23T19:03:05Z
Дівчатка, тримайтеся: Роберт Паттінсон може знову зіграти роль вампіра, але цього разу з 1920-х
Знай
2024-11-23T18:51:13Z
Андре Тан створив новорічну колекцію "Fenix": вбрання, яке закохує з першого погляду
24tv
2024-11-23T18:48:32Z
Прослухали понад 1 млрд слухачів: Spotify назвав найпопулярнішу пісню
Фокус
2024-11-23T17:45:53Z
16-річний син Потапа розкрив подробиці особистого життя: "Подобається дівчина"
TSN
2024-11-23T16:21:39Z
Мама Дорофєєвої розплакалася після концерту доньки: відео зворушливого моменту
24tv
2024-11-23T16:21:02Z
Танці у міні-сукні на вівтарі: у Нью-Йорку вибухнув скандал за участі священника і поп-співачки
24tv
2024-11-23T16:12:09Z
Зима наближається: 7 продуктів, які допоможуть не хворіти
ZN UA
2024-11-24T02:04:50Z
7 порад від Гарварду для успішних силових тренувань
24tv
2024-11-23T20:15:08Z
3 продукти, які можуть призвести до вісцерального жиру: їх краще не вживати
24tv
2024-11-23T19:30:56Z
Близькі люди обмінюються мікрофлорою більше, ніж вважалось: які наслідки
24tv
2024-11-23T19:24:35Z
Як зробити кислі мандарини солодкими: простий лайфхак
24tv
2024-11-23T16:12:58Z
Повторний огляд для людей з інвалідністю: у МОЗ розповіли, як це проходитиме
24tv
2024-11-23T15:36:32Z
Прокинулися посеред ночі? Цікавий трюк із закочуванням очей може допомогти заснути знову
Фокус
2024-11-23T15:06:04Z
Головною лікаркою Америки стане медикиня з телеканалу Fox News
InternetUA
2024-11-23T15:00:52Z
Лікарі розкрили потенційний ключ до підтримки здоров’я мозку
Portaltele
2024-11-23T14:39:38Z
Сімеоне провів 700 матчів на чолі Атлетіко
Football.ua
2024-11-23T23:03:43Z
Гвардіола: За вісім років ми з таким ще не стикалися
Football.ua
2024-11-23T22:13:21Z
Сельта після вилучення в складі Барселони перевернула вогняне протистояння
Football.ua
2024-11-23T22:00:26Z
0:4 від Тоттенгема — повторення найбільшої поразки в кар'єрі Гвардіоли
Football.ua
2024-11-23T21:22:04Z
Манчестер Сіті програв удома в АПЛ уперше з 2022 року
Football.ua
2024-11-23T20:30:11Z
Циганков зіграв вперше за півтора місяця: Жирона принизила клуб з Барселони в чемпіонаті Іспанії
24tv
2024-11-23T20:21:39Z
Мілан та Ювентус обійшлися без забитих м'ячів
Football.ua
2024-11-23T20:00:13Z
Шовковський: Гра у три захисники. Це не перший раз, коли ми так граємо
Football.ua
2024-11-23T19:51:06Z
"Російська повія": фанати БК Жальгіріс виступили проти мера Каунаса через зв'язки з Росією
24tv
2024-11-23T19:48:43Z
Nvidia повідомили, що продажі чіпів Blackwell нового покоління перевищать попередні прогнози
InternetUA
2024-11-24T00:43:29Z
Ласунам доведеться не солодко: ціни на цукор злетять на третину
Знай
2024-11-24T00:30:33Z
Курс долара в Україні: експерти дали прогноз коливань до кінця року
Хвиля
2024-11-23T23:06:56Z
Авіакомпанія Finnair скасовує майже 300 рейсів у грудні через страйк пілотів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T22:45:49Z
Затримки соціальних виплат: Мінфін пояснив у чому причина і як діяти українцям
Политека
2024-11-23T21:00:04Z
Британський банк заборонив платежі з росії та білорусі
iPress
2024-11-23T20:36:25Z
Вітряки допоможуть очистити атмосферу від вуглекислого газу: що відомо про нову технологію
24tv
2024-11-23T20:18:20Z
Новий порядок бронювання військовозобов’язаних: у Мінекономіки розповіли деталі
УкраинФорм
2024-11-23T20:09:02Z
Україна за 10 місяців імпортувала сирів на 171 мільйон доларів
24tv
2024-11-23T20:03:51Z
Непереборна сила: як протипіхотні міни від США посилять бойові можливості ЗСУ
24tv
2024-11-24T01:27:45Z
Зло з Москви мусить бути покаране, – Буданов і Малюк вшанували памʼять жертв Голодомору
24tv
2024-11-24T00:57:17Z
Житло в новобудовах Маріуполя роздають заробітчанам із Середньої Азії - Центр нацспротиву
УкраинФорм
2024-11-24T00:54:02Z
Росіяни атакувають Україну дронами
TSN
2024-11-24T00:48:39Z
У Греції скоїли напад на учасників вшанування жертв Голодоморів в Україні
УкраинФорм
2024-11-23T23:18:41Z
Росіяни запустили безпілотники на півночі
УкраинФорм
2024-11-23T22:45:35Z
Американські інженери представили нову балістичну ракету, що замінить ATACMS
InternetUA
2024-11-23T22:34:22Z
Українська громада в Парижі провела ходу до роковин Голодомору
УкраинФорм
2024-11-23T22:33:36Z
Співробітника ТЦК піймали на купівлі собі двох машин майже задарма
GlavRed
2024-11-23T22:27:29Z
Чому важливо не ставити гаряче в холодильник: причину заборони знають не всі
GlavRed
2024-11-24T01:33:41Z
Найвірніші та найкращі друзі: які знаки зодіаку ніколи не зрадять - список
GlavRed
2024-11-24T01:27:25Z
Рецепт ідеальних курячих котлет: шеф-кухар поділився своїми секретами
Политека
2024-11-23T23:33:19Z
Як розморозити фарш за 20 хвилин: час цей лайфхак знати всім
24tv
2024-11-23T21:06:16Z
У Грузію кинулися тисячі російських туристів - зафіксовано рекордне збільшення турпотоку
ZN UA
2024-11-23T20:16:11Z
Одна помилка, через яку на кімнатних рослинах немає нового листя: її майже всі роблять
24tv
2024-11-23T18:12:30Z
Чому вітальня виглядає дешево: 8 речей, яких слід уникати
24tv
2024-11-23T17:39:12Z
Можуть стати знаменитостями: кому зі знаків Зодіаку легко стати популярним
Фокус
2024-11-23T17:30:55Z
Грудень чекає: чи буде ваш знак зодіаку серед мандрівників у першому місяці зими
24tv
2024-11-23T16:03:29Z
«Білі янголи» евакуювали літню родину з прикордонної громади на Сумщині
УкраинФорм
2024-11-24T02:09:11Z
Україну атакують "Шахеди": у Київській та низці областей лунає тривога
24tv
2024-11-24T01:03:22Z
17-річний підліток став жертвою інтернет-шахраїв, втративши понад 19 тисяч гривень
InternetUA
2024-11-23T22:31:43Z
Внаслідок ДТП у Чугуєві загинули двоє чоловіків
Мій Харків
2024-11-23T22:18:02Z
В Україні суд оштрафував тестувальника ПЗ на 17 тисяч гривень
InternetUA
2024-11-23T22:08:11Z
На Курщині лунають потужні вибухи: росіяни скаржаться на атаку
GlavRed
2024-11-23T21:27:24Z
У Львові чоловік на вокзалі вчинив стрілянину, – ЗМІ
24tv
2024-11-23T21:21:27Z
У Броварах жінка постраждала від вибуху гранати
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T21:00:26Z
У Курську пролунали потужні вибухи
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T20:51:50Z
Вперше за межами США. Neuralink починає тестувати мозковий чип у Канаді
InternetUA
2024-11-24T02:01:04Z
Складна головоломка із захованою літерою: завдання потрібно вирішити за 11 секунд
GlavRed
2024-11-24T01:27:14Z
Дотисли. Apple інвестує в Індонезію обіцяні мільйони, щоб відновити продажі iPhone
InternetUA
2024-11-24T01:04:25Z
Вчені розгадали таємницю знаменитої помпейської «Матері та дитини»
Portaltele
2024-11-23T23:42:36Z
Можуть брати участь навіть домашні улюбленці: мережею шириться новий тренд
24tv
2024-11-23T22:15:46Z
Приховані можливості Microsoft Bing Wallpaper налякали користувачів
InternetUA
2024-11-23T22:03:50Z
Синдсикат через 9 років раптово оновився: тепер на PS5 і Xbox Series X/S гра сяє у 60 кадрів на секунду
Знай
2024-11-23T21:51:50Z
Біля Чумацького Шляху виявлено 56 UFO галактик
Portaltele
2024-11-23T21:42:11Z
Мемний робот із "Ріка і Морті" тепер продається в реальному житті: що він може
Фокус
2024-11-23T21:30:54Z
Механік назвав моделі авто, які б він ніколи не купив: деякі з них популярні в Україні
24tv
2024-11-23T21:24:32Z
Німеччина поки не буде купувати заміну своїм танкеткам Wiese
InternetUA
2024-11-23T20:00:45Z
Де можна побачити найнезвичайніші маршрутки
AutoCentre
2024-11-23T17:40:09Z
Маршрутки з дерев’яним кузовом і не тільки – автоекзотика Джакарти
AutoCentre
2024-11-23T16:52:40Z
Українці частіше купують вживані електромобілі
360ua.news
2024-11-23T15:06:16Z
Обман зору? Авто яких забарвлень найчастіше потрапляють в аварії в Україні
Знай
2024-11-23T14:52:40Z
Сміливо, суворо та брутально: київський майстер зробив із "Lanos" карету для бойовиків
Знай
2024-11-23T11:51:11Z
Автономери через Дію: які нові серії тепер доступні українцям
Хвиля
2024-11-23T11:30:18Z
Toyota створила бюджетний «зелений» аналог Corolla
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T09:42:37Z