![У Черкаській області спійманий на гарячому поліцейський їв хабар](https://thumbor.my.ua/k_LeOBWvEq9Nxro2JQzwattfIzQ=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F5c1c72e13c7469ef69269c83aa9e87b1.jpg)
У Черкаській області спійманий на гарячому поліцейський їв хабар
Старший дізнавач сектору дізнання Уманського районного управління поліції попався на хабарі. За повернення вилученого автомобіля "Audi" А6 вимагав 2000 доларів
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.
"15 червня близько 16 години старший дізнавач СД Уманського РУП ГУНП в Черкаській області, перебуваючи поруч з Уманським РУП ГУНП в Черкаській області під час зустрічі з заявником, отримав від нього частину неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США, після чого був затриманий", - йдеться в повідомленні.
Під час затримання поліцейський намагався з'їсти гроші, щоб знищити докази.
Йому вже повідомили підозру за частиною 3 статті 368 "Одержання службовою особою неправомірної вигоди" Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує термін від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.
Як раніше повідомляв УНІАН, правоохоронці затримали лікаря Львівського обласного госпіталю ветеранів воєн та репресованих ім. Юрія Липи на отриманні 8 тис.дол. неправомірної вигоди за призначення учаснику АТО групи інвалідності.
Вас також можуть зацікавити новини
- У Києві двох медиків затримали за вимагання грошей при видачі тіла померлої від COVID (відео)
- Суддю Донецького окружного адмінсуду затримали на хабарі в $30 тисяч (фото)
- У Львові на отриманні $ 2 тисяч хабара попалися двоє поліцейських
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Анастасія Горбачова