/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fff17d8777aa8f3c8bcae2e366caeb2ee.jpg)
У Польщі зіткнулися два евакуатори, які перевозили бойові танки: військова техніка згоріла
Постраждалих, за попередньою інформацією, немає.
У Польщі на трасі біля Щецина сталася ДТП за участі військової техніки. У результаті аварії спалахнула пожежа - горіла військова техніка.
Про це пише Wszczecinie.
Повідомляється, що 19 червня зіткнулися два евакуатори і платформи, які перевозили бойові танки Т-72М1. В результаті зіткнення виникла пожежа. Горіли військові танки. У Мережі опублікували відео, на яких були чутні звуки вибухів, проте пожежні пояснили, що це були не боєприпаси. Так горіли шини.
Зазначається, що важка бойова техніка перевозилася на вантажівках без боєприпасів.
"У результаті цього інциденту рух в сторону кордону було заблоковано на автомагістралі. Після того як пожежа була погашена і емоції вляглися, водії двох вантажівок вирішили поїхати в лікарню на діагностику ", - заявив представник пожежної команди в Щецині Францішек Голинський, цитує його видання Interia.
Pożar czołgu i wybuchy na autostradzie A6. Ruch zatrzymany. pic.twitter.com/Be2GQZX6wV
— Piotr4914 (@piotr4914) June 19, 2021
Як пише TVN24, Причини події пояснюють у військовій поліції. За попередніми даними, нібито один з причепів, який їхав попереду, різко загальмував, інший наїхав на нього.