MY.UAНовости
Водяне перемир'я політиків на неполітичному каналі
Водяне перемир'я політиків на неполітичному каналі

Водяне перемир'я політиків на неполітичному каналі

Політичне токшоу з’явилось на «Інтері» після доволі тривалої перерви під час виборчої кампанії 2019 року. Воно мало назву «Подробиці вибору» й виходило щоп’ятниці в продовження тижневика.  «Детектор медіа» не раз писав про маніпуляції  в цьому токшоу — як правило, на користь «Опозиційної платформи — За життя» та її кандидатів (нагадаємо, до цієї партії належить співвласник групи «Інтер» Сергій Льовочкін).  Восени 2020 року, під час місцевих виборів, програму відновили під назвою «Мир чи війна» — оглядач «Детектора медіа» Ярослав Зубченко її докладно розбирав. По завершенні виборчої кампанії шоу знов зникло з ефіру «Інтера», а у квітні 2021-го повернулось, але вже на каналі НТН. 

Канал НТН майже півтора десятиліття жив без політичного контенту. Класичні новини і суспільно-політичні токшоу зникли з ефіру каналу невдовзі після його входження до складу групи «Інтер». На сайті НТН можна прочитати, що це канал «…без політики і банальних шоу. Основний контент – прем'єри культових серіалів, класика зарубіжного детективу і програма “Свідок”». Аж раптом група «Інтер» перекинула політичне токшоу з флагманського каналу на НТН, який має втричі меншу частку.

Перехід відбувся в непрості для «Опозиційної платформи — За життя» часи. Після санкцій проти Віктора Медведчука та підконтрольних йому каналів «медведчуківське» крило партії, втративши медіаресурс, почало втрачати і вплив. Відповідно, у другого крила, очолюваного Юрієм Бойком та Сергієм Льовочкіним, з’явився шанс свій вплив посилити. На противагу радикально проросійським однопартійцям, прибічники Бойка стали дедалі більше позиціонуватись як «помірковані проукраїнські політики», які  прагнуть миру та нормалізації економічних відносин із Росією, але не працюють, як Медведчук і компанія, в інтересах  Кремля. Аналогічні «реверанси» на адресу цього крила ОПЗЖ роблять і представники влади. Вочевидь каналу «Інтер», що має доволі сталу й переважно літню аудиторію, вже не вистачає впливу для посилення такого позиціонування, тому в хід пішов аполітичний НТН. Шоу отримало ведучих, які не асоціюються у глядачів із політичними маніпуляціями — зовсім нового Юрія Бібіка, який у минулому працював в інформаційних і розважальних програмах, та Катерину Лисенко, яка встигла попрацювати в програмі на «Інтері», а до того вела новини. У попередніх інкарнаціях ведучими були важковаговики пропаганди — ведучий та багаторічний інтерв’юер Юрія Бойка Олексій Ліхман, колишній ведучий китайського телебачення Олексій Фадєєв, а також Роман Бочкала, який поєднує журналістику з сумнівним активізмом.

Принцип добору гостей токшоу залишився незмінним у порівнянні з часами, коли воно було майданчиком для передвиборного піару на «Інтері». У студії завжди є представники ОПЗЖ з «бойківського» крила (Юрій Павленко, Наталія Королевська, сам Бойко), хоча в червні в ефірі побував і наближений до Віктора Медведчука нардеп Нестор Шуфрич. Обов’язково запрошують на ефір представників «Слуги народу» — у  червні це були Олена Шуляк, Данило Гетьманцев, Марія Мазинцева та Олександр Качура. Їм зазвичай  дають достатньо часу, а також, на відміну від шоу на Першому незалежному чи каналі «Наш», не перетворюють реакцію на виступи представників влади на колективне цькування з переходом на особистості. 

Завсідниками програми є представники партії «Голос»: Інна Совсун, Кіра Рудик і Ярослав Железняк (їх використовують як противагу проросійським учасникам шоу). Бували в червні на ефірах і нардепи з «Європейської солідарності» Артур Герасимов і Олексій Гончаренко. Частим гостем програми є Сергій Каплін — багаторічний герой піар-сюжетів «Інтера», якому не пощастило ані на парламентських, ані на місцевих виборах, але він періодично фігурує в новинах та токшоу каналу навіть у теперішньому невизначеному статусі. Окрім політиків, до студії запрошують політкоментаторів із «інтерівського» пулу. 



Особливість програми «Мир чи війна», яка відразу впадає в око — майже повна відсутність критики на адресу Володимира Зеленського та його офісу. Як уже не раз бувало в історії «Інтера», журналісти, експерти й гості опозиційного каналу зазвичай критикують абстрактну «владу», але не дозволяють собі переходити на особистості. Ім’я ж Зеленського зазвичай згадується в нейтральному або позитивному ключі. Більш предметна критика лунала з уст представників «Європейської солідарності», зокрема під час обговорення співпраці України з Міжнародним валютним фондом 11 червня. Іншим осередкам влади дістається більше критики: наприклад, нардеп від ОПЗЖ Юрій Павленко 6 червня, коментуючи тему насильства проти дітей, розкритикував уряд (мовляв, неефективно захищає дітей) і генеральну прокурорку Ірину Венедиктову (не розслідує справи). 

Інший лейтмотив шоу — проросійська риторика. Вона тут м’якша, ніж на каналах Медведчука. Зокрема Юрій Павленко говорить, що в Україні «є конфлікт, іде війна», не уточнюючи, що цю війну веде проти України Росія (хоча в іншому випадку називає Росію «головним опонентом»). 

6 червня у студії говорили про права дітей. Нагадаємо, 1 червня 2021 року Верховна Рада започаткувала відзначення Дня пам’яті дітей, які загинули внаслідок російської збройної агресії проти України — 4 червня (у цей самий день відзначають Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії). Однак народна депутатка від ОПЗЖ Наталія Королевська, говорячи про загиблих дітей, примудрилась уникнути згадки про Росію: «У нас за 7 лет боевых действий от 150 до 250 детей погибло в результате боевых действий на Востоке Украины».

Ведучі створюють для учасників програми умови, в яких ті вільно можуть маніпулювати на теми, ключові для проросійської пропаганди. Так, Юрій Павленко  припускає, що після вступу України до НАТО Крим і окупована частина Донецької та Луганської областей будуть втрачені для неї назавжди. Дані соціологічних опитувань, які засвідчують бажання більшості громадян України бути в НАТО та ЄС, Павленко називає нерепрезентативними, адже в них, мовляв, не врахована думка мешканців Криму та окупованих частин Донеччини і Луганщини (це твердження означає, що будь-яке всеукраїнське соціологічне опитування слід було б вважати нерепрезентативним). 

Як аргумент проти співпраці з Заходом Юрій Павленко посилався на «новину» щодо замороження американської військової допомоги України у 2021 році. Це неправда — всю заплановану військову допомогу на загальну суму 275 мільйонів доларів Україна отримала; що ж до замороження, то йдеться про додаткові сто мільйонів, які уряд США хотів виділити з резервних фондів, коли загроза російського наступу була найбільшою. Проти всіх цих маніпулятивних тверджень ведучі не заперечують — загалом їхня функція зводиться переважно до оголошення чергової теми та передавання слова новому спікеру. 

«Опозицією всередині опозиції» у шоу виступає Нестор Шуфрич — нардеп від ОПЗЖ, близький до Віктора Медведчука, але достатньо самостійний у своїх судженнях. Наприклад, у випуску 11 червня він висловлював незгоду з відставкою міністра охорони здоров’я Максима Степанова, стверджуючи, що саме його зусилля дозволили швидко перевести всі українські регіони в «зелену зону». Якби ведучі були готові до ефіру, вони мали б запитати Шуфрича, чому під час призначення Степанова міністром у 2020 році, коли більшість нардепів від ОПЗЖ голосували «за», саме він утримався. І як сталося, що десятеро нардепів від ОПЗЖ проголосували «за» відставку Степанова, а сам Шуфрич, як і більшість найвпливовіших партійців, був відсутній. Саме такі запитання до політиків формують культуру політичної відповідальності та послідовної поведінки, демонструючи глядачам, що репліки у студіях часто суперечать рішенням і діям. 

Серед інших тез Шуфрича — заклики купувати в Росії та Білорусі електроенергію («…Щодо електроенергії з Росії, Білорусії, чи будь-звідки – якщо вона дешевша, то хай вона буде, тому що людям потрібна дешевша електроенергія») та похвали уряду часів Януковича за припинення співпраці з Міжнародним валютним фондом. При цьому нардеп традиційно приховує «другу сторону медалі»: безпекові питання, пов’язані з енергетичним узалежненням від держави-агресорки та її сателіта, а також готовність уряду Януковича,  відмовляючись від запозичень в МВФ, замінювати їх кремлівськими кредитами. Окрім уряду Азарова, піарять у програмі й особисто Юрія Бойка — наприклад, Юрій Павленко називає його політику найбільш ефективною в енергетичній сфері (авжеж, пам’ятаємо «вишки Бойка»).

Проросійські тези просувають в ефірі програми не тільки політики. Наприклад, політкоментатор Тарас Загородній, багаторічний завсідник «Інтера», стверджував, що участь міжнародних експертів у підборі нових суддів, а також працівників антикорупційних органів в Україні є антиконституційною. А співпрацю з Міжнародним валютним фондом називав непотрібною для України, хоч і визнав хвилиною раніше, що у приватних інвесторів Україна залучає кошти під набагато вищі відсотки, аніж, наприклад, Вірменія за результатами розміщення євробондів, або та ж Україна під час співпраці з МВФ. З іншого боку, радник міністра енергетики Павло Кухта оптимістично прогнозує отримання Україною чергового кредитного траншу від МВФ до вересня 2021 року, при цьому посилаючись на новину, опубліковану інформаційною агенцією «Інтерфакс Україна». Але в новині йдеться, що аналітики очікують фінансування МВФ до кінця 2021 року, а не у вересні.

Програму не можна назвати лояльною до влади, однак урядовці та представники монобільшості мають тут порівняно велику свободу для самопіару й маніпуляцій. Наприклад, народна депутатка від «Слуги народу» Олена Шуляк стверджує: гроші Міжнародного валютного фонду напряму не витрачаються на покриття бюджетного дефіциту, «за їхній рахунок ніколи не фінансуються державні видатки».

Проте це прямо суперечить офіційній інформації Мінфіну щодо співпрації з МВФ: «11 червня 2020 року Україна отримала перший транш за програмою обсягом 2,1 мільярда доларів США, який було спрямовано до державного бюджету України». Пізніше під час включення нардеп Данило Гетманцев підтвердив, що гроші МВФ потрапляють у бюджет і витрачаються звідти. 

Але й сам Гетманцев маніпулював, намагаючись змалювати часи попередників як економічне лихоліття для України: за його словами, Україна вже кілька разів оголошувала дефолт, відмовляючись виконувати фінансові зобов'язання перед іноземними позичальниками. Зокрема у 2015 році. Насправді ж Україні тоді вдалося уникнути дефолту, реструктурувавши свої борги. Знов-таки, ці твердження не були поставлені під сумнів ведучими. 

Натомість нардеп від «Європейської солідарності». Артур Герасимов заявив, що протягом президентства Петра Порошенка Україна виконувала усі зобов’язання перед МВФ в рамках кредитних програм. Мінфін би з цим не погодився, адже проблеми з виплатою боргів МВФ Україна мала, особливо в розпал кризи після початку війни. Герасимов також нарікав, що зовнішні запозичення України занадто дорого коштують, називаючи цифру: у 3-4 рази вищі відсотки, ніж у кредитів МВФ. Для порівняння: відсоткова ставка кредитів МВФ за програмою stand-by 2020 року сягала 2,3-3%. Доларові ж єврооблігації Україна випускає з орієнтовною прибутковістю 7-7,25%. При цьому у 2018 році Україна залучала гроші міжнародних приватних інвесторів за рахунок продажу єврооблігацій під 9-10% річних. Отже, цифри, які називає Герасимов, можна вважати правдивими тільки в тому разі, якщо він говорить про часи власного партійного лідера, а не про теперішню владу. 

Отже, у програмі «Мир чи війна» проросійська та загалом опозиційна риторика лунає у значно поміркованішому і стриманішому ключі, ніж на радикальних проросійських телеканалах, однак усе ж панує, хоча є місце і для піару влади. Хоча ведучі доволі пасивні й модерують розмову м'яко, атмосфера у червневих випусках програми, проаналізованих у цьому матеріалі, була порівняно мирною: учасники токшоу мали змогу висловитись (у тому числі пропіаритись), не звинувачували ведучих в упередженому ставленні, а авторів програми в тому, що вона зрежисована. Мінімум сварок, “конструктивна” проросійська риторика (мир, нормалізація, економічна співпраця тощо) і радше замовчування, ніж заперечення російської агресії проти України можуть викликати довіру в поміркованої аудиторії, яка не підтримує відвертий лобізм інтересів Кремля. «Водяне перемир'я» між владою, поміркованою проросійською і проукраїнською опозиціями, оголошене у студії НТН, працює передусім в інтересах власників телегрупи «Інтер», яким, зважаючи на нещодавні санкції проти Дмитра Фірташа, мир із владою набагато потрібніший за війну.   

Думки, висловлені в рубриці Column, передають виключно погляди самих авторів і можуть не збігатися з позицією редакції «Детектора медіа». Тексти авторських колонок суб'єктивні та не претендують на всебічне висвітлення теми.
Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
ЗМІ дізналися, що може увійти до 18-го санкційного пакета про Росії
Европейская правда
2025-05-24T09:33:45Z
У Трампа назвали обмін полоненими "найпозитивнішим результатом" переговорів у Туреччні
Европейская правда
2025-05-24T09:24:24Z
ЗМІ: Адміністрація Трампа відправила понад 100 співробітників Ради нацбезпеки у відпустку
Европейская правда
2025-05-24T09:07:30Z
Рейтинг Трампа несподівано зріс серед виборців-демократів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:48:55Z
Посол ЄС після атаки на Київ порадила тим, хто сумнівається в намірах РФ, читати новини
Европейская правда
2025-05-24T08:36:42Z
Посольство Британії назвало арешт Джапарідзе залякуванням опозиції Грузії
Европейская правда
2025-05-24T08:36:04Z
Зеленський відреагував на нічну масовану атаку РФ по Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:09:17Z
ЗМІ оприлюднили інформацію про всіх дружин Портнова
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:09:06Z
В Естонії розкритикували удар Росії по Києву 24 травня
Европейская правда
2025-05-24T07:37:07Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Учасниця "Холостяка-12" оголосила про вагітність і показала свій помітно округлий животик
ТСН
2025-05-23T17:41:39Z
Каменських замилувала романтикою з Потапом і показала подарунок від нього на річницю шлюбу
ТСН
2025-05-23T17:40:08Z
"Холостяк" Терен шокував зізнанням про розрив з Бєлєнь після шоу: "Складно сказати, що ми були разом"
ТСН
2025-05-23T17:39:50Z
"Холостяк" Терен після гучних скандалів з Бєлєнь зізнався, чи тримає на неї образу: "Виринуло багато"
ТСН
2025-05-23T17:39:16Z
Переможниця "Холостяка-13" Бєлєнь гнівно звинуватила Терена у порушенні обіцянки: "Виживає, як може"
ТСН
2025-05-23T17:39:06Z
Дашу Квіткову запідозрили у романі з відомим 23-річним футболістом
ТСН
2025-05-23T17:38:57Z
Зірка "Топмоделі по-українськи" Самвел Туманян уперше став батьком і показав фото малюка
ТСН
2025-05-23T17:37:16Z
Поки ще є час: весняне підживлення, яке активує шалене зростання томатів — рецепт
ТСН
2025-05-23T17:40:48Z
Вчені назвали добавку, яка може уповільнити старіння на три роки
ТСН
2025-05-23T17:40:42Z
Яка користь банана для здоров’я чоловіка
ТСН
2025-05-23T17:39:38Z
Білкова дієта: принцип дії та дозволені продукти
ТСН
2025-05-23T17:39:09Z
Як схуднути на кефірі за три дні: варіанти дієти
ТСН
2025-05-23T17:38:56Z
Засіб номер 1 від білокрилки: як боротися зі шкідниками
ТСН
2025-05-23T17:38:05Z
Спалах гепатиту А: скільки коштує вакцинація у столичних приватних клініках
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T15:00:48Z
Спалах гепатиту А. Інфекціоніст розповів, кому варто уникнути вакцинації
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T08:00:08Z
Спалах гепатиту А: де вакцинуватися найдешевше
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:45:13Z
Дівам варто більше вчитися, а Скорпіонам слід попрацювати з імпульсивністю: гороскоп за картами Таро на 23 травня 2025 року
TSN
2025-05-23T17:42:57Z
Астрологи назвали два знаки зодіаку, доля яких постійно змінюється
ТСН
2025-05-23T17:41:48Z
Лушпиння часнику творить дива на городі: чому його обов’язково треба збирати, а не викидати
ТСН
2025-05-23T17:40:29Z
11 квітів, які не дають рости бур’янам, розпушують ґрунт, відлякують шкідників і приваблюють бджіл
ТСН
2025-05-23T17:40:12Z
В жодному разі: чому народні прикмети радять не прати на ніч — запам’ятайте на все життя
ТСН
2025-05-23T17:40:08Z
Обов’язково зробіть це з томатами після садіння у відкритий ґрунт: правильне підживлення та поливання помідорів
ТСН
2025-05-23T17:40:03Z
Який твій особливий дар: розшифровка за датою народження
ТСН
2025-05-23T17:39:48Z
Цей молочний продукт зовсім не корисний для вашого здоров’я, але він є майже у всіх холодильниках
ТСН
2025-05-23T17:39:46Z
З цими інгредієнтами млинці будуть в рази смачніші: зробіть таке тісто — і не пошкодуєте
ТСН
2025-05-23T17:39:32Z
Чи буде тепло в червні? Прогноз синоптиків
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T09:09:25Z
Карта бойових дій в Україні станом на 24 травня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T07:24:07Z
Масована атака на Київщину: є поранені, пошкодження в п’яти районах
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T06:36:24Z
РФ атакувала Україну 250-ма дронами: постраждали шість областей
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T06:18:33Z
Втрати ворога станом на 24 травня 2025 – Генштаб ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T04:57:42Z
Продовольчі ярмарки у Києві 24-25 травня: де можна придбати фермерські продукти
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T04:00:21Z
Ізюм опинився під російською атакою: є влучання
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T03:18:06Z
У деяких областях очікуються дощі: погода на 24 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T03:03:32Z
Комбінований обстріл Києва: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T02:51:11Z
Відгуляли весілля у Страсну п’ятницю: стало відомо, чому Мінкульт відсторонив керівницю Софії Київської
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:33:43Z
Безплатно, бистро і жарко. 200 псевдоросіянізмів в українській мові
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T07:00:46Z
У Туреччині пройшли масштабні міжнародні військові навчання
Европейская правда
2025-05-24T06:21:49Z
Захищав Україну у память про маму, яку вбила російська ДРГ. Згадаймо Юрія Капоріна
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T06:00:20Z
Захисниця «Азовсталі» Пташка прийшла на відкриття пам’ятника загиблому коханому
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T04:24:19Z
У «Дії» будуть недоступні деякі послуги для водіїв: причина
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T02:09:33Z
Як змінилось ставлення чехів до України та Росії: дані опитування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T23:00:30Z
Чи можна лінк або посилання в інтернеті називати «покликанням»? Пояснення мовознавиці
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T20:00:53Z
Спадщина Портнова. Через суд він вимагав зарахувати одного з політиків до лику святих УПЦ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T18:27:54Z
Нічна атака на Київ: стало відомо, скільки людей постраждали
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T07:21:59Z
Масований обстріл Києва: пожежі спалахнули одразу в кількох районах
VGorode
2025-05-24T06:45:19Z
Уночі Київ пережив одну з наймасованіших комбінованих атак РФ: все, що відомо
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T05:57:40Z
Наслідки атаки РФ на Київщину: постраждали люди, виникла пожежа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T04:45:47Z
У російському місті Єлець лунали вибухи: знову постраждав хімічний завод
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T03:39:46Z
У Києві триває ліквідація наслідків нічного обстрілу: кадри від ДСНС
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T02:36:24Z
У Кривому Розі сталась моторошна ДТП: постраждало подружжя з дитиною
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T21:51:54Z
У столичному Гідропарку зайнялась пожежа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T20:15:14Z
У Гамбурзі жінка з ножем напала на людей на вокзалі: є поранені
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T19:18:48Z
У Тульській області РФ уражено хімічне підприємство «Азот»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T09:03:13Z
Kernel першим в Україні отримав товарну аграрну ноту
AgroPortal
2025-05-24T08:30:35Z
В ДАР призупинено добір на спеціальну бюджетну дотацію на утримання корів, кіз та овець
Agravery
2025-05-24T08:07:17Z
На Херсонщині фіксують загибель зернових на 100% через приморозки та посуху
AgroPortal
2025-05-24T07:30:10Z
ЗМІ: ЄС тимчасово відновить квоти для української агропродукції
Европейская правда
2025-05-24T06:18:23Z
У ЄС спростять спільну аграрну політику: економія — €1,6 млрд
AgroPortal
2025-05-24T06:00:17Z
Ринок молочної сировини під тиском: Чеддер мінус 9,2%, сухе молоко – падає через Китай
Agravery
2025-05-24T05:12:31Z
Окупність полуниці в закритому ґрунті — мінімум 4 роки
AgroPortal
2025-05-24T05:00:15Z
Напої за традиціями медоваріння: на Сумщині виготовляють ексклюзивні вина
AgroPortal
2025-05-24T03:30:57Z
Нова ракета Falcon 9 вивела на орбіту ще 27 супутників Starlink
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T00:03:53Z
Магнітна буря 23 травня: яка її потужність
ТСН
2025-05-23T17:42:50Z
Випорожнення пінгвінів можуть пом’якшити зміну клімату на планеті
ТСН
2025-05-23T17:42:23Z
Екологічна катастрофа ставить під загрозу виживання бджіл і людства
TSN
2025-05-23T17:42:06Z
"Атлантида пісків": у пустелі Руб-ель-Халі знайшли місто 5000-річної давнини
ТСН
2025-05-23T17:41:46Z
Вчені знайшли восьмий континент: що відомо про нове відкриття
ТСН
2025-05-23T17:40:05Z
Археологи знайшли місце, де Ісус перетворив воду на вино: фото
ТСН
2025-05-23T17:39:59Z
У "Дії" призупинять роботу низки сервісів: що відомо
ТСН
2025-05-23T17:39:49Z
Єдиному в світі морю без берегів загрожує небезпека: яка причина
ТСН
2025-05-23T17:38:00Z
Вікенд для легіонерів збірної України: кубковий фінал Трубіна і фініш в Англії та Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T09:21:18Z
Був командиром спецпризначенців. На Курщині ЗСУ ліквідували чемпіона світу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:18:04Z
Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула перемогу в другій грі Євроліги-2025
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T07:45:43Z
Тренер «Наполі» Конте встановив унікальне досягнення за титулами в Серії А
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T07:33:50Z
Збірна Росії з хокею остаточно відсторонена від Олімпіади-2026 – джерело
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T16:54:02Z
Організатори присвятили чемпіонат Росії з кікбоксингу закладчику, якого ліквідували ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T13:27:35Z
Юнацька збірна України із футзалу в червні виступить на турнірі у Хорватії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T13:06:54Z
Збірні України з хокею дізналися місця проведення чемпіонатів світу у 2026 році
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T12:57:22Z
«Шахтар» ефектно презентував форму на наступний сезон
ГЛАВКОМ NET
2025-05-23T09:57:56Z
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:27:35Z
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
2025-05-22T10:12:04Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z