/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fd8720895bd7feab4d2678abdd914d999.jpg)
У результаті ДТП на Оболоні одну з автівок відкинуло на тротуар з людьми
КИЇВ. 1 липня. УНН. На столичному масиві Оболонь зіткнулися Hyundai та Nissan, у результаті — одну з автівок викинуло на тротуар з пішоходами, передає УНН.
Аварія сталася на столичному житловому масиві Оболонь, за адресою проспект Героїв Сталінграда.
Деталі
Hyundai з номерами “ПІЛОТ” протаранив Nissan Micra. Від потужного удару останній відкинуло на тротуар, де було близько десятка пішоходів. Вони почали відстрибувати у різні сторони, дехто з них травмувався, у тому числі діти.
Серйозні травми отримала і водій Nissan: її забрала “швидка”. За кермом Hyundai була дівчина, поруч з якою їхав чоловік. Вони від коментарів відмовилися і, як кажуть люди, були байдужі до травм іншої учасниці ДТП. На місці працюють правоохоронці.
Попередньо, причина ДТП у тому, що Hyundai намагався проскочити на жовтий сигнал світлофора.
Матеріал підготовлено спільно з програмою Надзвичайне.live телеканалу Live.
Доповнення
У Києві під шляхопроводом поблизу станції метро “Берестейська” сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки.