/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fd067d349243eebd30a53471dc2600cc9.jpg)
Погрожували "вбивством честі": у Дагестані росіянку зі Швеції хотіли насильно видати заміж
У Дагестані 18-річна мешканка Швеції приїхала в гості до родичів, а ті під загрозою вбивства спробували видати її заміж. Дівчині вдалося втекти.
Про це пише російський сайт "Відкриті медіа" з посиланням на адвоката проекту "Правова ініціатива" Ольгу Гнезділову.
Повідомляється, що дівчина з 9 років живе у Швеції. Батьки попросили дівчину з'їздити в Дагестан, щоб відвідати діда та побувати на весіллі родичів. Але коли 23 червня вона приїхала, їй заявили, що вона зобов'язана вийти заміж за людину, з якою вони домовилися про весілля.
"Коли вона відмовилася, її стали бити", - заявила Гнезділова.
Після цього дівчину насильно утримували у будинку родичів, у неї відняли телефон та документи.
Повідомляється, що дядько дівчини погрожував їй "вбивством честі", заявляючи, що відмова від заміжжя зганьбить сім'ю.
У якийсь момент полонянка зв'язалася зі своїм другом у Швеції та попросила його про допомогу, а той звернувся у шведську поліцію. Пізніше їй вдалося зателефонувати в дагестанську поліцію, і 29 червня її забрали на допит у МВС.
Вранці 30 червня вона пішла з відділення, втекла від родичів та поїхала з Дагестану.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Катерина Шварц