MY.UAНовини
Ольга Мусійко, «1+1 media»: Ми завершили перший етап вакцинації співробітників від COVID-19
Ольга Мусійко, «1+1 media»: Ми завершили перший етап вакцинації співробітників від COVID-19

Ольга Мусійко, «1+1 media»: Ми завершили перший етап вакцинації співробітників від COVID-19

«1+1 media» — одна з двох медіагруп, які в липні розпочали організовану вакцинацію своїх співробітників від COVID-19 у рамках безкоштовної державної програми для підприємств, де працюють більше 50 людей (друга — StarLightMedia). В обох групах на цьому етапі ще не готові точно сказати, чи змінять вони після її завершення сформований за майже півтора року пандемії дистанційний порядок роботи. Але спостереження за багатьма компаніями з різних сфер діяльності зараз показують, що доступ до конкурентоздатних вакцин і вміння керівників переконати більшість команди щепитися можуть ставати справжньою перевагою: зменшуються ризики гальмування проєктів, що потребують фізичної взаємодії багатьох людей, збільшуються можливості для ділових подорожей за кордон тощо.

«1+1 media» записалася на програму вакцинації співробітників ще наприкінці квітня, одразу ж, як про неї оголосили, але щоб державна бюрократична машина запрацювала, компанії довелося проявити чималу наполегливість. А щоби вийти на темпи щеплення 200 співробітників на день, керівництво вело серед них роз’яснювальну роботу — зокрема про те, як укласти деклараціюі з сімейним лікарем тим, у кого її ще немає.

Про деталі організації процесу вакцинації, її перші результати та гойдання маятника дистанційної й офісної роботи «Детектор медіа» поговорив із HR-директоркою «1+1 media» Ольгою Мусійко.

– Ольго, розкажіть, будь ласка, як ваша компанія готувалася до вакцинації і якими є результати її першого етапу.

– В «1+1 media» є практика щорічної вакцинації від сезонних штамів грипу за наступною схемою: компанія укладає договір із клінікою, бере на себе всі організаційні моменти, сплачує за роботу лікарів, а співробітник на місці купує сам препарат — вакцину. Ми планували в такий же спосіб організувати й вакцинацію від коронавірусу, коли б це стало можливим, вели перемовини з приватними клініками. Проте коли МОЗ анонсувало безкоштовну програму вакцинації для підприємств, де працюють більше 50 працівників, ми одразу записалися на неї.

Перший етап вакцинації ми завершили буквально вчора. Протягом чотирьох днів мобільна бригада лікарів працювала в нашому центральному офісі в Києві. За цей час першу дозу Pfizer отримали більше 40 % колег. Задля щеплення приїхали й наші спецкори з деяких регіонів. Ми також знаємо, що співробітники вакцинувалися самостійно й через сімейних лікарів, і в МВЦ. Згодом проведемо опитування, скільки загалом вакцинованих у компанії. Але цей показник уже точно вищий за статистику по країні (30 %). Тож ми раді такій відповідальності та усвідомленості наших колег. Цьому передувала лекція з медичною експерткою UNICEF Катериною Булавіновою, яка відповіла на всі запитання співробітників щодо щеплення.

– Я розумію, чому ще зарано говорити про те, яким чином може змінитися організація роботи у вашій компанії після завершення вакцинації. Але щоб ухвалювати будь-які рішення, знадобиться база для порівняння. Чи ведете ви статистику кількості ваших співробітників, які захворіли на COVID-19 з початку пандемії? Чи порівнювали ви її з іншими великими компаніями у вашій індустрії / з іншими великими роботодавцями?

– Звісно, ми щодня оновлюємо таку інформацію. Загальну статистику і кількість нових хворих за тиждень разом із правилами поведінки в офісі озвучує під час своїх звернень наш СЕО. Дані підбиваємо не тільки щодо хворих, але й моніторимо стан тих, хто вже хворіє, та хто з колег одужав.

Відкритих даних та постійно оновлюваної статистики щодо хворих в інших великих компаніях немає. Звісно, ми спілкуємося з колегами по ринку, обмінюємося інформацією. І з того, про що мені наразі відомо, рівень плюс-мінус однаковий. Найцікавіше, що нема закономірності в тому, чи 100 % віддалена робота, чи люди постійно ходять в офіс. До речі, на власному прикладі помітили, що серед тих, хто працює дистанційно, захворілих навіть дещо більше.

– Скільки людей зараз працюють в «1+1 media» і скільки з них — віддалено? Чи є якісь служби / підрозділи, які на 100 % працюють віддалено?

– Наразі в «1+1 media» працює близько 2000 людей, із них віддалено виконують свої обов’язки 60 %. Ще минулого року ми розробили політику дистанційної роботи з правилами та порадами для наших колег — про те, як налагодити комунікацію та ефективну взаємодію, про необхідність бути протягом робочого дня на зв’язку, як контролювати своєчасність та ефективність виконання завдань, як побудувати свій робочий день, якщо працюєш дистанційно, які програми використовувати тощо.

Є підрозділи, які повністю перейшли на віддалену роботу, і створювати для них відчуття взаємодії з компанією, інтегрувати у корпоративне життя, хоч і дистанційно, було дуже важливо. Так, здебільшого це ті співробітники, робота яких абсолютно не вимагає присутності в офісі, спеціальної техніки та ін. Також колеги зазначали, що вони не втрачають час на дорогу в офіс, їм достатньо сісти за комп’ютер. Зручно й тим, хто працює позмінно і закінчує пізно вночі або рано вранці. У таких випадках дистанційна робота — доволі зручний формат.



Що стосується інтеграції в корпоративне життя, то маємо багато інструментів. Зокрема, для інформування — щотижневі відеозвернення генерального директора, щоквартальні онлайн-зустрічі з правлінням компанії, де кожен охочий може поставити будь-яке запитання та гарантовано почути відповідь на нього. Із традиційних інструментів — щоденні розсилки новин, щомісячний дайджест і внутрішній корпоративний портал, який цього року ми оновили та зробили максимально зручним, цікавим та інтерактивним. Якщо говорити про корпоративні події, то в колег, які працюють як в офісі, так і дистанційно, є можливість підключатися онлайн на різноманітні лекції, зустрічі з психологами, нутриціологами, шефкухарями, косметологами та іншими експертами. Або на лекції проєкту «Майстерня знань», де колеги діляться цікавою інформацією та напрацюваннями свого напряму. Також дистанційно ми бігали, висаджували дерева надсилаючи результати онлайн та інше.

– Дуже цікаво почути ваші спостереження про зміни, які сталися з ринком праці, персоналом за понад рік віддаленої роботи і зростання диджиталізації процесів. Які нові робочі звички у ваших співробітників ви спостерігаєте? Які з них мають шанс стати незворотніми, а які є нетривкими і залежать від обставин?

– Люди взагалі різні за своїми звичками, темпераментом, демонструють різну ефективність у різних ситуаціях, тому по-різному проявляються й наслідки дистанційної роботи. Для одних це суперрішення, для інших — нервові розлади. Тому дати якусь загальну оцінку неможливо. Що точно змінилося в усіх і вже стало новою нормою — це формат проведення зустрічей / нарад / переговорів — здебільшого вони відбуваються дистанційно (Zoom або рідше конференц-кол), навіть якщо колеги перебувають в офісі та в сусідніх кабінетах. Раніше важко було уявити, що таке можливо. Аналогічно з різними подіями — тренінги, конференції, семінари, навіть відомий Каннський телеринок чи Лісабонський вебсаміт — проводяться онлайн і надалі можуть існувати у гібридному форматі (офлайн+онлайн).

– Люди справді різні, тому й цікаво спрогнозувати, куди гойдатиметься дистанційний / офісний маятник. За моїми спостереженнями, співробітники в компаніях із креативних індустрій розділилися на два табори. Одні кажуть: «І як ми раніше жили без віддаленої роботи? Це так класно, нам так краще працюється. Ми тепер завжди працюватимемо з дому, навіть коли пандемія закінчиться». Інші кажуть: «Скоріше б назад в офіс, без живої взаємодії одне з одним неможливий творчий процес. В офісі раніше можна було зустріти колегу в коридорі й вирішити питання за хвилину, а тепер усе повільно, нарад стало більше і вони довші, а комунікація в месенджерах не завжди точно зчитується». До якого з цих таборів належите особисто ви й чи можете ви сказати, представників якого табору більше серед ваших співробітників?

– В залежності від обставин обидва варіанти робочі. В моїй ролі в період невизначеності, коли було потрібно швидко реагувати та приймати зважені рішення, я відчувала необхідність бути в офісі, а моя команда працювала у змішаному форматі.

Більшість колег відчула новий комфорт від роботи у віддаленому форматі, але специфіка роботи телебачення 24/7 вимагає присутності в офісі великої кількості служб — і з цим треба рахуватися.

Що стосується ринку праці в цілому, то нещодавно АNCOR Ukraine та міжнародна корпорація Randstad оприлюднили дані дослідження, згідно з яким «39 % українських працівників приваблює можливість працювати віддалено, що перетворює цей критерій на менш важливий за інші при виборі роботи». Перша трійка критеріїв при виборі роботодавця: приваблива заробітна плата та соціальний пакет (79 %), фінансова платоспроможність (70 %), кар’єрне зростання (64 %).

«Двох із трьох працівників було залучено до рішення щодо необхідності віддаленої роботи, тоді як інші співробітники, які працюють віддалено, не залучалися до вибору цього формату. Більше половини працівників з вищою освітою продовжували працювати у звичайному режимі (56 %)», — йдеться в дослідженні.

Багато хто з медіаменеджерів після запровадження дистанційної роботи почав говорити про реорганізацію офісного простору — зокрема, про створення місць для коворкінгу. Чи вважаєте ви це слушним підходом і чи є у вашій компанії такі ініціативи?

– Ми реалізували схожий план. Наразі ми зробили масштабне перепланування в центральному офісі «1+1 media» з метою як об’єднання більшості структурних підрозділів у межах одного простору, так і створення опенспейсів, де на час локдаунів колеги приходять за потреби та працюють за своїми комп’ютерами. Це не можна назвати в буквальному сенсі слова коворкінгом, адже за працівником залишається його робоче місце, проте перепланування та формування єдиного простору департаментів дає таке відчуття.

– Чи є якісь процеси, де віддалена робота начебто налагодилася добре, але ви бачите, що там виникнуть відкладені проблеми? Наприклад, чи можна сказати, що в менеджерів зараз спалюється раніше напрацьований соціальний капітал і не формується новий?

– Вигоряння може наздогнати і при постійній роботі в офісі. Все залежить від рівня мотивації самого менеджера, від дій його керівника — чи підтримує він комунікацію зі своїм співробітником, чи дає зворотний зв'язок, як коментує повсякденні задачі та стратегію компанії. А також, звісно, від того, як компанія залучає тих, хто працює віддалено, в життя офісу.

– Лояльність співробітників до роботодавців та плинність кадрів зараз зростають / знижуються / залишаються незмінними?

– Якщо говорити про «1+1 media», то в нас минулого року відбувся ряд структурних і кадрових змін, про які писав, зокрема, й «Детектор медіа». Проте загальна плинність кадрів навіть знизилася — в середньому вона складала до 20 %, а за результатами 2020 року вона виявилася на 10 % меншою за минулий рік — це найнижчий історичний результат.

Мені здається, в такий складний період співробітники воліють залишатися у стабільних компаніях, які мають чіткий вектор і стратегію розвитку, які не скорочували персонал і натомість вживали заходів, щоби зберегти колектив.

Що стосується загальної ситуації на ринку, то в уже згаданому дослідженні АNCOR Ukraine та Randstad йдеться про те, що за останні шість місяців 13 % українців змінили роботодавця: «Більшу частку складають чоловіки (15 %), що вказує на те, що жінки (12 %) були менш схильними до переходу. Ще 27 % працівників мають намір змінити роботодавця у найближчі шість місяців».

– Чи виникли якісь особливості в процесі рекрутингу у вашій компанії, наприклад, віддалений найм? На які фактори зараз найбільше звертають увагу пошукачі роботи при виборі роботодавця?

– Віддалений формат проведення інтерв’ю з кандидатами уже став для нас звичним. Звісно, ми оптимізували процеси таким чином, аби мінімізувати зустрічі face to face і перевести комунікацію в онлайн. Безпека людей — понад усе.

Як і раніше, при підборі персоналу ми звертаємо увагу не лише на професійні навички та досвід кандидата, а й на відповідність цінностям компанії. Що стосується самих кандидатів, то, згідно з нещодавнім опитуванням від компанії grc.ua, найважливішими під час вибору компанії-роботодавця у часи new normal є такі чинники: стабільність компанії на ринку (69 %), фінансова спроможність компанії (60 %) та корпоративна культура (38 %). Ці чинники домінують абсолютно в усіх регіонах та вікових групах. Також важливим критерієм для кандидатів є соціально-відповідальна позиція компанії (29 %). До речі, згідно з рейтингом роботодавців від grc.ua, ми увійшли в топдвадцятку і стали єдиною компанією в галузі медіа, яка представлена серед фіналістів.

Якщо говорити про цифри, то середній час на закриття вакансії в «1+1 media» наразі — 38 днів, а кількість вакансій, які ми закриваємо в рік, — 300.

– Наша компанія теж понад рік практикує повністю віддалені співбесіди й загалом увесь процес найму й віддалений початок роботи новачків. І вони нам говорили, що це дуже дивне відчуття. Як у вас зараз організовано адаптацію нових співробітників?

– Як і співбесіди, процес адаптації частково переведено в онлайн. В «1+1 media» onboarding — це не лише завдання HR-менеджера, закріпленого за тим чи іншим структурним підрозділом, ми підходимо до цього питання комплексно. Так, для успішної адаптації в компанії важливе залучення як мінімум трьох людей: самого нового співробітника, HR-менеджера, який надає новому співробітнику інструменти адаптації, і безпосереднього керівника.

В «1+1 media» процес адаптації розпочинається за сім днів до виходу нового співробітника. Перший етап — підготовчий, коли керівник отримує від HR так звані чек-листи, у яких містяться завдання для самого керівника, виконання яких забезпечить ефективну адаптацію (пошук ментора, підготовка робочого місця, підготовка команди тощо). Далі — формування плану адаптації, який містить профіль посади нового співробітника, опис завдань на період випробувального терміну, коментарі щодо обов’язкового навчання, а також перелік компетенцій, необхідних для виконання посадових обов’язків.

У перший робочий день новий співробітник приходить в офіс для оформлення, проходить обов’язковий інструктаж, отримує welcome pack із книжкою новачка (набір листівок із ключовою інформацією про роботодавця), Правила корпоративної взаємодії — кодекс етики «1+1 media», та Путівник цінностями компанії. Останні два документи є критично важливими для адаптації, оскільки покроково розповідають про принципи нашої корпоративної взаємодії, рекомендації щодо дієвих комунікацій і т. д.

Далі знайомство з командою може проходити як у зум-форматі (якщо колектив працює віддалено), так і офлайн — це вирішують керівники.

Вступні лекції та знайомство з медіагалуззю відбуваються онлайн — для цього за час карантину ми зняли цілий фільм, де наш ведучий Руслан Сенічкін у жвавій бесіді під час екскурсії офісами компанії показує залаштунки, правила та рекомендації щодо ефективної адаптації новачків.

– У відповідь на яку проблему ви вирішили в 2020 році запустити навчальну програму «Ліга Плюсів» і в чому полягає її експериментальність?

– Ми хотіли створити таку програму, яка б була корисною всім, незалежно від напрямку роботи. Тому ризикнули й вирішили йти нестандартним шляхом — через нейроменеджмент. У програмі «Ліга Плюсів» ми не хотіли просто навчити, адже наші співробітники вже мають багато знань. Ми хотіли допомогти менеджерам краще зрозуміти себе як керівників та навчитися працювати в нових реаліях.

Програма важлива для компанії, адже від того, як керівники працюють зі своєю командою та одне з одним, залежить загальна ефективність. Ми дуже задоволені результатом програми та пишаємося учасниками, які кинули виклик самим собі й ризикнули взяти участь у нашому експерименті.

Фото: «1+1 media»

Теги за темою
Виробництво
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Полякова у день 46-річчя Єфросиніної показала їхні небачені фото з-за лаштунків і зробила зізнання
TSN
2025-05-25T09:51:41Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Бужинська проти Бучинської. Співачки, у прізвищах яких відрізняється одна літера, заочно поскандалили
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T21:21:28Z
21-річна донька Валіда Арфуша неочікувано стала співачкою та розірвала Мережу своїм хітом
ТСН
2025-05-28T15:51:38Z
Горова зізналася, де вчиться її син від Потапа і які проблеми має у навчанні: "Виключений з предмету"
TSN
2025-05-28T15:25:55Z
Брітні Спірс влаштувала п’яний дебош на борту літака та наїхала на стюардесу
ТСН
2025-05-28T15:25:39Z
Серіал "Гаррі Поттер" від HBO: хто зіграє нових Гаррі, Рона та Герміону
ТСН
2025-05-28T15:25:30Z
Зброярку фільму "Іржа", через провину якої загинула українка Гатчинс, достроково випустили з в'язниці
ТСН
2025-05-28T15:25:01Z
Вагітна ексдружина Дзідзьо виходить заміж вдруге
TSN
2025-05-28T15:23:41Z
Ці 3 продукти заважають вам схуднути: ви їсте їх щодня
TSN
2025-05-28T17:06:17Z
Що потрібно, щоб обличчя схудло: косметологи розповіли, чому вам не вдається скинути зайві кілограми
TSN
2025-05-28T15:25:49Z
Україну 28 травня накрила потужна магнітна буря: як вберегти себе
TSN
2025-05-28T15:23:58Z
Новий варіант Covid-19 шириться Францією
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T11:45:36Z
Понад 10 років сталої підтримки від Auchan Україна для «Пробігу під каштанами»
VGorode
2025-05-28T06:24:34Z
На Сумщині чоловік помер від тропічної малярії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T06:03:46Z
Франція ухвалила закон про евтаназію для хворих
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T05:15:10Z
Популярний напій, який регулює кров’яний тиск та покращує кровообіг: мало хто знає про ці його корисні властивості
ТСН
2025-05-27T14:33:51Z
Як правильно мити полуницю: поради для збереження смаку, безпеки та захисту від паразитів
TSN
2025-05-27T14:21:37Z
Цей інгредієнт зробить ваш суп найсмачнішою стравою на столі: секрети професійних кухарів
ТСН
2025-05-28T15:25:46Z
Піцерія Monoпіца в Києві це корисна піца з неперевершеним смаком
VGorode
2025-05-28T08:12:28Z
Відпочинок у Болгарії цього літа: ціни та тенденції
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T02:12:41Z
Ароматні квіти для вашого саду: які рослини посадити, їх запахи вразять усіх
TSN
2025-05-27T13:06:12Z
Обов’язково зробіть це з ковдрою і подушками влітку замість прання: українцям нагадали про важливу процедуру
ТСН
2025-05-27T12:33:32Z
Ваші троянди квітнутимуть все літо: поливайте кущі цим розчином — рецепт без хімії
ТСН
2025-05-27T11:33:10Z
Чи можна замінити яйця в випічці майонезом: кухар та технологиня поділилися своїми міркуваннями
ТСН
2025-05-27T09:36:38Z
Чим підживити огірки одразу після садіння у відкритий ґрунт: органічні та мінеральні добрива, які радять експерти
TSN
2025-05-27T09:09:32Z
Астрологи назвали єдиний знак зодіаку, на який чекає найкраще літо в житті
TSN
2025-05-27T07:51:18Z
Кремль в істериці: далекобійні ракети з Німеччини викликали нову хвилю погроз
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T22:03:19Z
Читач по губах розкрив діалог подружжя Макронів після публічного ляпасу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T21:27:37Z
Ще дві держави хочуть долучитись до "коаліції дронів" для України
Европейская правда
2025-05-28T21:24:52Z
Дронова війна. Зеленський розказав, у чому Україна попереду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T20:30:49Z
Сибіга закликав Росію поквапитись з передачею документа про припинення вогню
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T19:39:32Z
Україна передала Росії документ про припинення вогню
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T19:12:08Z
Стало відомо, з ким саме в Україні за кілька днів до вбивства зустрічався Портнов: нові подробиці
FaceNews
2025-05-28T19:09:47Z
Трамп пояснив, чому не вводить санкції проти РФ
TSN
2025-05-28T18:42:12Z
Росія відмовилась передавати США план для завершення війни в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T18:42:05Z
Лінія фронту станом на 28 травня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T21:06:08Z
Заступник командира 3-ї штурмової пояснив мету скупчення військ РФ біля Харківщини та Сумщини
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T20:42:34Z
Доля інших зруйнованих Росією міст: експерт про загрозу для Сум
ТСН
2025-05-28T18:36:14Z
Гороскоп на 29 травня: у Овнів - стрімкі події, Стрільці - на порозі чогось важливого
FaceNews
2025-05-28T18:09:18Z
«У тебе був піар-хід». Ексгравець «Динамо» Алієв відповів добровольцю Симорозу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T16:45:03Z
Скільки насправді років Києву: міфи та історична правда про заснування столиці
ТСН
2025-05-28T16:21:56Z
Росія створила інструкції для катування українських військовополонених
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T15:42:24Z
Україну атакують ворожі БпЛА: куди рухаються
ТСН
2025-05-28T15:24:55Z
У низці областей оголошували повітряну тривогу через загрозу балістики
TSN
2025-05-28T15:24:10Z
Чи можуть оштрафувати за нетверезу їзду на електросамокаті: що каже суд
ТСН
2025-05-27T12:51:29Z
РОПА Україна представила на AGRO Challenge найтехнологічніші машини HORSCH
AgroPortal
2025-05-27T09:00:44Z
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:27:35Z
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
2025-05-22T10:12:04Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Євген чи Євгеній? Мовознавиця пояснила різницю
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T20:00:32Z
Кого мобілізують з 1 червня 2025 року: стали відомі нові роз'яснення для різного віку
FaceNews
2025-05-28T18:31:42Z
Бавовна в Росії: як Україна паралізує виробництво озброєння в РФ
ТСН
2025-05-28T17:48:27Z
Засекречені ядерні об’єкти Росії: західні розслідувачі отримали детальні плани споруд
ТСН
2025-05-28T17:39:13Z
Кількість біженців у Німеччині досягла рекорду: скільки з них українців
ТСН
2025-05-28T17:18:43Z
Був зачатий після смерті батька на фронті: нові подробиці унікальної історії у Рівному
TSN
2025-05-28T17:06:43Z
Бізнес отримав право бронювати більше працівників: названо умову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T16:42:45Z
Закінчення війни в Україні: переможниця "Битви екстрасенсів" зробила нове передбачення
ТСН
2025-05-28T16:06:30Z
Цьогоріч весна у Британії була найбільш сонячною з 1910-го
Европейская правда
2025-05-28T15:55:59Z
Таємничий об'єкт посилає на Землю дивні сигнали
ТСН
2025-05-28T17:48:37Z
«Чайлдфрі – травмовані»: Заява засновниці «Всеосвіти» розділила соцмережі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T16:57:59Z
Справжнє обличчя Бетховена: вчені відтворили зовнішність великого композитора
TSN
2025-05-28T15:33:13Z
Світовий океан “гасне”: вчені попереджають про нову екологічну кризу
TSN
2025-05-28T15:22:34Z
Сьогодні неподалік Землі пролетять три небезпечні астероїди
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T08:48:49Z
Прогноз магнітних бур на 28-30 травня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T04:15:23Z
SpaceX втратила корабель Starship під час четвертого орбітального запуску
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T01:36:38Z
Україна вперше застосувала дрони зі штучним інтелектом проти Росії – Forbes
ГЛАВКОМ NET
2025-05-27T17:36:21Z
Неандертальці були розумнішими, ніж ми думали: дивовижна знахідка вчених
ТСН
2025-05-27T13:36:12Z
Угода про копалини між Україною і США. Геолог пояснив, скільки часу потрібно для початку видобутку нафти і газу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T19:06:02Z
Мінʼюст Чехії заробив майже 40 млн євро на подарованих анонімом біткоїнах
Европейская правда
2025-05-28T17:49:50Z
Мінагрополітики повідомило, скільки українських підприємств вирощують коноплі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T17:39:01Z
Inzhur Energy будуватиме під Києвом "першу народну електростанцію"
VGorode
2025-05-28T16:33:26Z
Великий виробник йогуртів у США заходить у категорію готових страв
AgroPortal
2025-05-28T16:00:07Z
Що буде з курсом долара і євро в червні: банкір повідомив, до чого готуватися
TSN
2025-05-28T15:22:53Z
Господарство на Львівщині придбало систему захисту полуниці від заморозків
AgroPortal
2025-05-28T15:00:52Z
Литва оголосила надзвичайну ситуацію через весняні заморозки
Европейская правда
2025-05-28T14:52:18Z
Китай нарощує імпорт молокопродуктів шість місяців поспіль
AgroPortal
2025-05-28T14:30:34Z
У Петербурзі загорівся завод, що виробляє мікросхеми
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T22:51:21Z
На Одещині дитину вдарило струмом на даху вагона
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T19:09:44Z
Рекордний зсув після обвалу льодовика "поховав" частину села у Швейцарії
Европейская правда
2025-05-28T17:00:13Z
На Львівщині невідомі особи побили військовослужбовця ТЦК
ТСН
2025-05-28T16:21:41Z
Щонайменше 8 людей постраждали внаслідок обстрілу Харківщини — ОВА
ТСН
2025-05-28T15:24:55Z
Росія вночі атакувала балістикою Полтавщину
ТСН
2025-05-28T15:24:46Z
У Харкові вночі пролунала серія вибухів — ЗМІ
ТСН
2025-05-28T15:24:27Z
Біля житлового будинку на Оболоні в Києві пролунав вибух: що відомо
ТСН
2025-05-28T15:24:27Z
Вибух на хімзаводі в Китаї: є загиблі та зниклі безвісти
TSN
2025-05-28T15:23:33Z
Вказали росіянкам на їхнє місце. Українки здобули три перемоги на «Ролан Гаррос»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T19:12:21Z
Помер видатний аргентинський футболіст, який був батьком зірки «Лаціо» та «Манчестер Юнайтед»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T17:24:57Z
50 Cent потролив скандального репера P. Diddy на грі НБА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T15:25:55Z
«Бетіс» – «Челсі»: де та коли дивитися фінал Ліги конференцій
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T15:24:15Z
Сваітоліна розповіла про свою ненависть до Путіна
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T14:51:29Z
Українські арбітри працюватимуть на півфінальному матчі юнацького Євро з футболу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T14:33:43Z
Пропагандист Губернієв поскаржився, що Олімпіада-2026 може пройти без росіян
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T12:30:39Z
«Нейтральна» гімнастка Мельникова перемогла на праймеріз путінської «Єдиної Росії»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T12:12:05Z
Чемпіонат світу з футболу серед команд U-20: стали відомі потенційні суперники України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-28T11:36:15Z