MY.UAНовини
Ольга Мусійко, «1+1 media»: Ми завершили перший етап вакцинації співробітників від COVID-19
Ольга Мусійко, «1+1 media»: Ми завершили перший етап вакцинації співробітників від COVID-19

Ольга Мусійко, «1+1 media»: Ми завершили перший етап вакцинації співробітників від COVID-19

«1+1 media» — одна з двох медіагруп, які в липні розпочали організовану вакцинацію своїх співробітників від COVID-19 у рамках безкоштовної державної програми для підприємств, де працюють більше 50 людей (друга — StarLightMedia). В обох групах на цьому етапі ще не готові точно сказати, чи змінять вони після її завершення сформований за майже півтора року пандемії дистанційний порядок роботи. Але спостереження за багатьма компаніями з різних сфер діяльності зараз показують, що доступ до конкурентоздатних вакцин і вміння керівників переконати більшість команди щепитися можуть ставати справжньою перевагою: зменшуються ризики гальмування проєктів, що потребують фізичної взаємодії багатьох людей, збільшуються можливості для ділових подорожей за кордон тощо.

«1+1 media» записалася на програму вакцинації співробітників ще наприкінці квітня, одразу ж, як про неї оголосили, але щоб державна бюрократична машина запрацювала, компанії довелося проявити чималу наполегливість. А щоби вийти на темпи щеплення 200 співробітників на день, керівництво вело серед них роз’яснювальну роботу — зокрема про те, як укласти деклараціюі з сімейним лікарем тим, у кого її ще немає.

Про деталі організації процесу вакцинації, її перші результати та гойдання маятника дистанційної й офісної роботи «Детектор медіа» поговорив із HR-директоркою «1+1 media» Ольгою Мусійко.

– Ольго, розкажіть, будь ласка, як ваша компанія готувалася до вакцинації і якими є результати її першого етапу.

– В «1+1 media» є практика щорічної вакцинації від сезонних штамів грипу за наступною схемою: компанія укладає договір із клінікою, бере на себе всі організаційні моменти, сплачує за роботу лікарів, а співробітник на місці купує сам препарат — вакцину. Ми планували в такий же спосіб організувати й вакцинацію від коронавірусу, коли б це стало можливим, вели перемовини з приватними клініками. Проте коли МОЗ анонсувало безкоштовну програму вакцинації для підприємств, де працюють більше 50 працівників, ми одразу записалися на неї.

Перший етап вакцинації ми завершили буквально вчора. Протягом чотирьох днів мобільна бригада лікарів працювала в нашому центральному офісі в Києві. За цей час першу дозу Pfizer отримали більше 40 % колег. Задля щеплення приїхали й наші спецкори з деяких регіонів. Ми також знаємо, що співробітники вакцинувалися самостійно й через сімейних лікарів, і в МВЦ. Згодом проведемо опитування, скільки загалом вакцинованих у компанії. Але цей показник уже точно вищий за статистику по країні (30 %). Тож ми раді такій відповідальності та усвідомленості наших колег. Цьому передувала лекція з медичною експерткою UNICEF Катериною Булавіновою, яка відповіла на всі запитання співробітників щодо щеплення.

– Я розумію, чому ще зарано говорити про те, яким чином може змінитися організація роботи у вашій компанії після завершення вакцинації. Але щоб ухвалювати будь-які рішення, знадобиться база для порівняння. Чи ведете ви статистику кількості ваших співробітників, які захворіли на COVID-19 з початку пандемії? Чи порівнювали ви її з іншими великими компаніями у вашій індустрії / з іншими великими роботодавцями?

– Звісно, ми щодня оновлюємо таку інформацію. Загальну статистику і кількість нових хворих за тиждень разом із правилами поведінки в офісі озвучує під час своїх звернень наш СЕО. Дані підбиваємо не тільки щодо хворих, але й моніторимо стан тих, хто вже хворіє, та хто з колег одужав.

Відкритих даних та постійно оновлюваної статистики щодо хворих в інших великих компаніях немає. Звісно, ми спілкуємося з колегами по ринку, обмінюємося інформацією. І з того, про що мені наразі відомо, рівень плюс-мінус однаковий. Найцікавіше, що нема закономірності в тому, чи 100 % віддалена робота, чи люди постійно ходять в офіс. До речі, на власному прикладі помітили, що серед тих, хто працює дистанційно, захворілих навіть дещо більше.

– Скільки людей зараз працюють в «1+1 media» і скільки з них — віддалено? Чи є якісь служби / підрозділи, які на 100 % працюють віддалено?

– Наразі в «1+1 media» працює близько 2000 людей, із них віддалено виконують свої обов’язки 60 %. Ще минулого року ми розробили політику дистанційної роботи з правилами та порадами для наших колег — про те, як налагодити комунікацію та ефективну взаємодію, про необхідність бути протягом робочого дня на зв’язку, як контролювати своєчасність та ефективність виконання завдань, як побудувати свій робочий день, якщо працюєш дистанційно, які програми використовувати тощо.

Є підрозділи, які повністю перейшли на віддалену роботу, і створювати для них відчуття взаємодії з компанією, інтегрувати у корпоративне життя, хоч і дистанційно, було дуже важливо. Так, здебільшого це ті співробітники, робота яких абсолютно не вимагає присутності в офісі, спеціальної техніки та ін. Також колеги зазначали, що вони не втрачають час на дорогу в офіс, їм достатньо сісти за комп’ютер. Зручно й тим, хто працює позмінно і закінчує пізно вночі або рано вранці. У таких випадках дистанційна робота — доволі зручний формат.



Що стосується інтеграції в корпоративне життя, то маємо багато інструментів. Зокрема, для інформування — щотижневі відеозвернення генерального директора, щоквартальні онлайн-зустрічі з правлінням компанії, де кожен охочий може поставити будь-яке запитання та гарантовано почути відповідь на нього. Із традиційних інструментів — щоденні розсилки новин, щомісячний дайджест і внутрішній корпоративний портал, який цього року ми оновили та зробили максимально зручним, цікавим та інтерактивним. Якщо говорити про корпоративні події, то в колег, які працюють як в офісі, так і дистанційно, є можливість підключатися онлайн на різноманітні лекції, зустрічі з психологами, нутриціологами, шефкухарями, косметологами та іншими експертами. Або на лекції проєкту «Майстерня знань», де колеги діляться цікавою інформацією та напрацюваннями свого напряму. Також дистанційно ми бігали, висаджували дерева надсилаючи результати онлайн та інше.

– Дуже цікаво почути ваші спостереження про зміни, які сталися з ринком праці, персоналом за понад рік віддаленої роботи і зростання диджиталізації процесів. Які нові робочі звички у ваших співробітників ви спостерігаєте? Які з них мають шанс стати незворотніми, а які є нетривкими і залежать від обставин?

– Люди взагалі різні за своїми звичками, темпераментом, демонструють різну ефективність у різних ситуаціях, тому по-різному проявляються й наслідки дистанційної роботи. Для одних це суперрішення, для інших — нервові розлади. Тому дати якусь загальну оцінку неможливо. Що точно змінилося в усіх і вже стало новою нормою — це формат проведення зустрічей / нарад / переговорів — здебільшого вони відбуваються дистанційно (Zoom або рідше конференц-кол), навіть якщо колеги перебувають в офісі та в сусідніх кабінетах. Раніше важко було уявити, що таке можливо. Аналогічно з різними подіями — тренінги, конференції, семінари, навіть відомий Каннський телеринок чи Лісабонський вебсаміт — проводяться онлайн і надалі можуть існувати у гібридному форматі (офлайн+онлайн).

– Люди справді різні, тому й цікаво спрогнозувати, куди гойдатиметься дистанційний / офісний маятник. За моїми спостереженнями, співробітники в компаніях із креативних індустрій розділилися на два табори. Одні кажуть: «І як ми раніше жили без віддаленої роботи? Це так класно, нам так краще працюється. Ми тепер завжди працюватимемо з дому, навіть коли пандемія закінчиться». Інші кажуть: «Скоріше б назад в офіс, без живої взаємодії одне з одним неможливий творчий процес. В офісі раніше можна було зустріти колегу в коридорі й вирішити питання за хвилину, а тепер усе повільно, нарад стало більше і вони довші, а комунікація в месенджерах не завжди точно зчитується». До якого з цих таборів належите особисто ви й чи можете ви сказати, представників якого табору більше серед ваших співробітників?

– В залежності від обставин обидва варіанти робочі. В моїй ролі в період невизначеності, коли було потрібно швидко реагувати та приймати зважені рішення, я відчувала необхідність бути в офісі, а моя команда працювала у змішаному форматі.

Більшість колег відчула новий комфорт від роботи у віддаленому форматі, але специфіка роботи телебачення 24/7 вимагає присутності в офісі великої кількості служб — і з цим треба рахуватися.

Що стосується ринку праці в цілому, то нещодавно АNCOR Ukraine та міжнародна корпорація Randstad оприлюднили дані дослідження, згідно з яким «39 % українських працівників приваблює можливість працювати віддалено, що перетворює цей критерій на менш важливий за інші при виборі роботи». Перша трійка критеріїв при виборі роботодавця: приваблива заробітна плата та соціальний пакет (79 %), фінансова платоспроможність (70 %), кар’єрне зростання (64 %).

«Двох із трьох працівників було залучено до рішення щодо необхідності віддаленої роботи, тоді як інші співробітники, які працюють віддалено, не залучалися до вибору цього формату. Більше половини працівників з вищою освітою продовжували працювати у звичайному режимі (56 %)», — йдеться в дослідженні.

Багато хто з медіаменеджерів після запровадження дистанційної роботи почав говорити про реорганізацію офісного простору — зокрема, про створення місць для коворкінгу. Чи вважаєте ви це слушним підходом і чи є у вашій компанії такі ініціативи?

– Ми реалізували схожий план. Наразі ми зробили масштабне перепланування в центральному офісі «1+1 media» з метою як об’єднання більшості структурних підрозділів у межах одного простору, так і створення опенспейсів, де на час локдаунів колеги приходять за потреби та працюють за своїми комп’ютерами. Це не можна назвати в буквальному сенсі слова коворкінгом, адже за працівником залишається його робоче місце, проте перепланування та формування єдиного простору департаментів дає таке відчуття.

– Чи є якісь процеси, де віддалена робота начебто налагодилася добре, але ви бачите, що там виникнуть відкладені проблеми? Наприклад, чи можна сказати, що в менеджерів зараз спалюється раніше напрацьований соціальний капітал і не формується новий?

– Вигоряння може наздогнати і при постійній роботі в офісі. Все залежить від рівня мотивації самого менеджера, від дій його керівника — чи підтримує він комунікацію зі своїм співробітником, чи дає зворотний зв'язок, як коментує повсякденні задачі та стратегію компанії. А також, звісно, від того, як компанія залучає тих, хто працює віддалено, в життя офісу.

– Лояльність співробітників до роботодавців та плинність кадрів зараз зростають / знижуються / залишаються незмінними?

– Якщо говорити про «1+1 media», то в нас минулого року відбувся ряд структурних і кадрових змін, про які писав, зокрема, й «Детектор медіа». Проте загальна плинність кадрів навіть знизилася — в середньому вона складала до 20 %, а за результатами 2020 року вона виявилася на 10 % меншою за минулий рік — це найнижчий історичний результат.

Мені здається, в такий складний період співробітники воліють залишатися у стабільних компаніях, які мають чіткий вектор і стратегію розвитку, які не скорочували персонал і натомість вживали заходів, щоби зберегти колектив.

Що стосується загальної ситуації на ринку, то в уже згаданому дослідженні АNCOR Ukraine та Randstad йдеться про те, що за останні шість місяців 13 % українців змінили роботодавця: «Більшу частку складають чоловіки (15 %), що вказує на те, що жінки (12 %) були менш схильними до переходу. Ще 27 % працівників мають намір змінити роботодавця у найближчі шість місяців».

– Чи виникли якісь особливості в процесі рекрутингу у вашій компанії, наприклад, віддалений найм? На які фактори зараз найбільше звертають увагу пошукачі роботи при виборі роботодавця?

– Віддалений формат проведення інтерв’ю з кандидатами уже став для нас звичним. Звісно, ми оптимізували процеси таким чином, аби мінімізувати зустрічі face to face і перевести комунікацію в онлайн. Безпека людей — понад усе.

Як і раніше, при підборі персоналу ми звертаємо увагу не лише на професійні навички та досвід кандидата, а й на відповідність цінностям компанії. Що стосується самих кандидатів, то, згідно з нещодавнім опитуванням від компанії grc.ua, найважливішими під час вибору компанії-роботодавця у часи new normal є такі чинники: стабільність компанії на ринку (69 %), фінансова спроможність компанії (60 %) та корпоративна культура (38 %). Ці чинники домінують абсолютно в усіх регіонах та вікових групах. Також важливим критерієм для кандидатів є соціально-відповідальна позиція компанії (29 %). До речі, згідно з рейтингом роботодавців від grc.ua, ми увійшли в топдвадцятку і стали єдиною компанією в галузі медіа, яка представлена серед фіналістів.

Якщо говорити про цифри, то середній час на закриття вакансії в «1+1 media» наразі — 38 днів, а кількість вакансій, які ми закриваємо в рік, — 300.

– Наша компанія теж понад рік практикує повністю віддалені співбесіди й загалом увесь процес найму й віддалений початок роботи новачків. І вони нам говорили, що це дуже дивне відчуття. Як у вас зараз організовано адаптацію нових співробітників?

– Як і співбесіди, процес адаптації частково переведено в онлайн. В «1+1 media» onboarding — це не лише завдання HR-менеджера, закріпленого за тим чи іншим структурним підрозділом, ми підходимо до цього питання комплексно. Так, для успішної адаптації в компанії важливе залучення як мінімум трьох людей: самого нового співробітника, HR-менеджера, який надає новому співробітнику інструменти адаптації, і безпосереднього керівника.

В «1+1 media» процес адаптації розпочинається за сім днів до виходу нового співробітника. Перший етап — підготовчий, коли керівник отримує від HR так звані чек-листи, у яких містяться завдання для самого керівника, виконання яких забезпечить ефективну адаптацію (пошук ментора, підготовка робочого місця, підготовка команди тощо). Далі — формування плану адаптації, який містить профіль посади нового співробітника, опис завдань на період випробувального терміну, коментарі щодо обов’язкового навчання, а також перелік компетенцій, необхідних для виконання посадових обов’язків.

У перший робочий день новий співробітник приходить в офіс для оформлення, проходить обов’язковий інструктаж, отримує welcome pack із книжкою новачка (набір листівок із ключовою інформацією про роботодавця), Правила корпоративної взаємодії — кодекс етики «1+1 media», та Путівник цінностями компанії. Останні два документи є критично важливими для адаптації, оскільки покроково розповідають про принципи нашої корпоративної взаємодії, рекомендації щодо дієвих комунікацій і т. д.

Далі знайомство з командою може проходити як у зум-форматі (якщо колектив працює віддалено), так і офлайн — це вирішують керівники.

Вступні лекції та знайомство з медіагалуззю відбуваються онлайн — для цього за час карантину ми зняли цілий фільм, де наш ведучий Руслан Сенічкін у жвавій бесіді під час екскурсії офісами компанії показує залаштунки, правила та рекомендації щодо ефективної адаптації новачків.

– У відповідь на яку проблему ви вирішили в 2020 році запустити навчальну програму «Ліга Плюсів» і в чому полягає її експериментальність?

– Ми хотіли створити таку програму, яка б була корисною всім, незалежно від напрямку роботи. Тому ризикнули й вирішили йти нестандартним шляхом — через нейроменеджмент. У програмі «Ліга Плюсів» ми не хотіли просто навчити, адже наші співробітники вже мають багато знань. Ми хотіли допомогти менеджерам краще зрозуміти себе як керівників та навчитися працювати в нових реаліях.

Програма важлива для компанії, адже від того, як керівники працюють зі своєю командою та одне з одним, залежить загальна ефективність. Ми дуже задоволені результатом програми та пишаємося учасниками, які кинули виклик самим собі й ризикнули взяти участь у нашому експерименті.

Фото: «1+1 media»

Теги за темою
Производство
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Стало известно, на что США могут обменять четыре области в Украине
Comments UA
2025-04-12T15:18:21Z
Глава Сумской ОВА заявил, что не является организатором награждения военных в день атаки на Сумы
Комсомольская правда
2025-04-14T21:27:44Z
Это может быть скоро: Тимошенко неожиданно заявила, когда завершится война в Украине
Comments UA
2025-04-06T16:12:51Z
СМИ: Мерц совершит первый зарубежный визит на посту канцлера в Украину
Европейская правда
2025-04-14T21:27:56Z
Германия выберет нового канцлера 6 мая
Лига
2025-04-14T21:54:58Z
Безуглая призвала разорвать дипломатические отношения с США
Comments UA
2025-04-14T21:42:12Z
У Путина осталось совсем немного времени откладывать перемирие: что об этом говорит
Comments UA
2025-04-14T14:06:52Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
Трамп уволил вице-адмирала ВМС США Шошану Чатфилд: причина
ZN UA
2025-04-08T00:30:11Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
Ходжес назвал единственного человека в Украине, который все еще способен разрушить Крымский мост
Comments UA
2025-04-11T14:00:32Z
Хронология войны — день 1139: россияне продвигаются под Лиманом, а Киев отходит от обстрелов
Telegraf
2025-04-06T21:03:01Z
Известный волонтер указал на положительный момент в истории с гибелью украинского пилота F-16
Апостроф
2025-04-12T13:18:23Z
Россияне постоянно применяют ядовитый газ на фронте — в ГУР объяснили, как он действует на человека
TSN
2025-04-14T21:58:15Z
Россия комбинирует старые методы и новые технологии, чтобы вытеснить ВСУ с позиций
TSN
2025-04-14T21:08:57Z
Погиб украинский пилот F-16
Апостроф
2025-04-12T20:58:52Z
"Молот" на 200 кг: авиация ВСУ взорвала тайник пехоты ВС РФ в Селидово
Фокус
2025-04-13T14:27:52Z
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Народная артистка Ада Роговцева сообщила о тяжелой утрате/Актриса рассказала, что ушел из жизни близкий ей человек
Апостроф
2025-04-12T16:17:49Z
В ОП рассказали о количестве новобранцев по Контракту 18-24
Корреспондент
2025-04-12T19:51:13Z
Впервые в истории истребитель F-35 собрали из двух разбитых самолетов
Корреспондент
2025-04-10T23:45:18Z
Мобилизация в Украине с 1 апреля: кто может остаться без брони
Факти ICTV
2025-04-01T17:03:20Z
Украинские броневики будут производить в Испании
Корреспондент
2025-04-14T21:52:37Z
Великий вторник: запреты и традиции дня
ZN UA
2025-04-14T21:34:24Z
Пенсионеры могут получить е-удостоверение - новый сервис от ПФУ
Новости Украины
2025-04-12T12:24:01Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Сотрудницу уволили за уход с работы на минуту раньше положенного: чем все закончилось
Фокус
2025-04-12T12:21:11Z
68-летняя актриса Нина Набока удивила, почему живет со студентом под одной крышей
TSN
2025-04-12T18:03:18Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Бывший участник команды Данилко назвал сумму, которую ему платил артист/Финалист "Х-фактора" работал у артиста на бэк-вокале
Апостроф
2025-04-03T15:33:34Z
Новая порция негатива: фотография Пугачевой разозлила россиян
Comments UA
2025-04-06T20:42:44Z
Экс-жена Дзидзьо рассекретила, кто ее новый возлюбленный-бизнесмен и вышла ли она во второй раз замуж
TSN
2025-04-14T21:06:41Z
Джон Траволта растрогал фото с покойным сыном и довел до слез обращением к нему
TSN
2025-04-14T21:06:36Z
​Умерла украинская звезда кино Таисия Литвиненко
Апостроф
2025-04-06T16:27:50Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Умерла гендиректор Музея истории Киева Диана Попова
Комсомольская правда
2025-04-13T13:06:20Z
Определили самую опасную позу в сексе для мужчин
Gazeta UA
2025-04-07T19:39:04Z
Диетолог раскрыла рецепт блюда, которое убережет от рака
Comments UA
2025-04-12T14:39:43Z
В Украине расширили программу Доступные лекарства
Корреспондент
2025-04-12T18:51:26Z
Непригодных к службе могут неожиданно "вылечить": украинцам массово переписывают диагнозы
Знай
2025-04-12T19:30:30Z
Как почистить светлую замшевую обувь: полезный лайфгак
TSN
2025-04-14T21:06:47Z
Ученые впервые вырастили человеческие зубы в лаборатории
TSN
2025-04-14T21:05:49Z
Мог все испортить: биохакер, потративший миллионы на борьбу со смертью, сделал большую ошибку
Фокус
2025-04-06T13:06:28Z
Какое растительное масло категорически не подходит для жарки
TSN
2025-04-14T21:05:48Z
Как вырастить смородину из веточки: размножение растения черенками весной
TSN
2025-04-14T21:05:34Z
Вместо "спасибо" - нож: в Винницкой области женщина спасла мужчину, а он ее убил
Новости Украины
2025-04-12T18:33:05Z
В Польше загорелся дом: есть жертвы, среди эвакуированных - украинцы
Корреспондент
2025-04-14T19:25:45Z
В Днепре во время теракта погиб товарищ Филатова
Comments UA
2025-04-04T11:15:56Z
Трагедия в Одессе: к супругам пришел знакомый и взорвал гранату
Telegraf
2025-04-11T19:21:23Z
Живодер в Ровенской области застрелил двух собак и снял все на видео: его имя уже выяснили
Telegraf
2025-04-14T21:45:37Z
В Одессе ночью раздались взрывы — Труханов
TSN
2025-04-14T21:08:18Z
Мобилизированный в ВСУ полковник полиции устроил скандал из-за взяток для полицейских от военнообязанных
Апостроф
2025-04-06T10:06:07Z
Украину охватила масштабная воздушная тревога: названа причина
TSN
2025-04-06T00:30:24Z
Увеличилось количество российских Ту-95мс, совершивших вылет
TSN
2025-04-06T02:30:06Z
Этот дешевый раствор отбелит ваш тюль: от жира и пыли не останется ни следа
Telegraf
2025-04-03T19:06:34Z
Спасите свой урожай: вот чем следует обработать деревья после заморозков
Telegraf
2025-04-12T15:06:31Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Четыре ошибки мужчины, которые могут толкнуть женщину в объятия другого
Gazeta UA
2025-04-14T21:39:37Z
Чем подкормить спатифиллум в домашних условиях: лайфхаки от специалистов
TSN
2025-04-14T21:08:58Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
Тарифы на газ на лето: Кабмин принял важное решение
Апостроф
2025-04-11T13:39:52Z
Мафиозные войны за оливковое масло: бандиты валят деревья кувалдами в гонке за "зеленым золотом"
TSN
2025-04-14T21:06:21Z
Курс валют в Украине: доллар "ожил", евро бьет рекорды, для гривны – прогнозы неутешительные
TSN
2025-04-14T21:06:18Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
Польша хочет получить свой порт в Одессе для экспорта зерна в Африку
Хвиля
2025-04-04T19:54:03Z
Маск потерял миллиарды долларов из-за пошлин Трампа
Апостроф
2025-04-04T10:30:26Z
Патрульная полиция Киева провела задержание с наручниками бывшего футболиста Алиева
ZN UA
2025-04-12T18:33:09Z
«Усика из меню не уберём!» - в Донецке в кафе «вольничали», пока не пришла «полиция». ФОТО
Новости Украины
2025-04-13T19:27:57Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
Благодаря Забарному Борнмут победил Фулхэм в матче АПЛ
Корреспондент
2025-04-14T21:18:57Z
Ковтун признался: в Хорватии мою медаль оценили выше, чем в Украине
Корреспондент
2025-04-14T20:33:16Z
В УЕФА почтили память российского футболиста, который добровольно пошел убивать украинцев
Telegraf
2025-04-03T15:12:02Z
Триумф Онофрийчук на этапе Кубка мира по художественной гимнастике
Корреспондент
2025-04-05T21:12:36Z
"Динамо" обыграло "Рух" в Кубке Украины благодаря соло голу Пихаленка
Telegraf
2025-04-02T16:57:27Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 получил официальную «дорожную карту» — новое оружие, лут из мутантов и многое другое
ITC
2025-04-14T14:25:37Z
Авторы Barotrauma анонсировали Frostrail — кооперативный хоррор про выживание машиниста в ледяной пустоши
GameMag
2025-04-12T14:42:34Z
Исследование Astrum Entertainment: 85% российских геймеров не готовы платить за игру больше 4 тысяч рублей
GameMag
2025-04-12T18:58:41Z
В Македонии археологи нашли 2500-летний город
Корреспондент
2025-04-10T19:09:54Z
Circana: Assassin's Creed Shadows три недели подряд лидирует по продажам в США
GameMag
2025-04-14T21:22:54Z
"Потерянный город", найденный глубоко в Атлантическом океане, не похож ни на что на Земле — фото
TSN
2025-04-14T21:06:06Z
Это приложение постоянно ворует память на телефоне: как это быстро исправить
Telegraf
2025-04-06T05:21:34Z
Официально: Ubisoft издаст инди-рогалик Morbid Metal
GameMag
2025-04-10T18:49:55Z
Появление Dishonored 3 маловероятно — Рафаэль Колантонио назвал причину
GameMag
2025-04-06T21:10:54Z
Инженеры разобрали батареи Tesla и BYD: какие выводы они сделали
UAToday
2025-04-12T13:03:39Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Мерседес стремится заключить мегаконтракт со звездным пилотом
Корреспондент
2025-04-14T16:06:02Z
Китайский электроседан Zeekr 007 GT вышел в серию: что известно о новинке
Gazeta UA
2025-04-14T14:31:26Z
Новинка Cadillac Escalade за 5 млн грн превращается в шикарный ресторан: ужин с ветерком
Знай
2025-04-14T12:51:28Z
Оскар Пиастри победил на Гран-при Бахрейна Формулы-1
Факти ICTV
2025-04-13T17:27:24Z
Пока жители экономят на свете, "Винницаоблэнерго" прикупает люксовый Jeep за 2,88 млн грн
Знай
2025-04-13T11:12:11Z
У водителей новый лайфхак для отпугивания автоворов: помогает ли этот метод
Comments UA
2025-04-12T09:03:03Z
Льюис Хэмилтон прокомментировал обновления Феррари к гонке в Бахрейне
Корреспондент
2025-04-12T04:42:38Z