![Медведчук залишається під домашнім арештом ще на 2 місяці](https://thumbor.my.ua/BK1S4zDMzwW6F1zkkMaXVghZS90=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fa2c51ae86e7b808b13afeba2f1c95d4a.png)
Медведчук залишається під домашнім арештом ще на 2 місяці
Віктор Медведчук залишається під домашнім арештом до 9 вересня. Печерський суд уранці 9 липня визначився і продовжив запобіжний захід голові політради "ОПЗЖ".
Рішення оголосив суддя Сергій Вовк, якого вчора адвокатам Медведчука не вдалося замінити на іншого. Напередодні засідання тривало 13 годин - з 9-ї ранку до 22-ї вечора з кількагодинною перервою. Проте визначитися суд так і не зміг, тому переніс засідання на сьогоднішній ранок. Хоча опівночі сплив час попереднього запобіжного заходу.
Під час засідання прокурори заявили про ризик того, що в разі скасування домашнього арешту Медведчук може знищити документи й інші речові докази у справі. Також вони вважають, що може впливати на людей, які беруть участь у кримінальному процесі, зокрема, експертів.
Нагадаємо, слідство вважає, що Медведчук причетний до незаконного видобутку газу у свердловині Чорного моря. Підозрюють його і в передачі Росії даних про місця розташування таємної військової частини Збройних Сил України. Крім нього, у справі фігурує й інший нардеп від Опозиційної платформи - За життя - Тарас Коза