/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F3f3001a6191dfcf86e0a7f51b37c6d5a.jpg)
Переговори тривають: головний санлікар про постачання вакцини від Johnson&Johnson
Зареєстрована Міністерством охорони здоров’я вакцина проти коронавірусу Janssen (Johnson&Johnson) з’явиться в Україні нескоро.
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
– Привабливість вакцини Johnson&Johnson в тому, що це єдина вакцина з одноразовим введенням. Дуже багато країн хочуть отримати таку вакцину, тому що її можна використовувати дуже швидко, – пояснює він.
Однак складнощів додає те, що виробник виготовляє незначну кількість препарату.
Наразі Україна лише веде перемовини щодо постачання таких вакцин до країни.
– Ми вже маємо досвід, коли за рахунок США приватна компанія вакцинувалася вакциною Johnson&Johnson на території країни. Щеплено було близько 390 людей, – зазначив Ігор Кузін.
Вакцину від коронавірусу Janssen виробництва компанії Johnson & Johnson зареєстрували в Україні для екстреного медичного застосування 5 липня.
Раніше в компанії Johnson & Johnson повідомляли, що їхня вакцина ефективна проти штаму Дельта та інших варіантів Covid-19.
Джерело: Україна 24