/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F74%2Fe1890513bb6ca600d3c2d43aec7c3a76.jpg)
Sony представила скляну бездротову колонку з режимом свічки
Компанія Sony представила оригінальну новинку – незвичайну колонку Sony LSPX-S3 Glass. По дизайну найбільше вона схожа на гасову лампу, але деякі також знаходять подібність зі свічником. Sony LSPX-S3 Glass – це бездротова колонка з металевою основою і верхом з оргскла, який виконує роль високочастотного динаміка з вертикальним приводом.
Також передбачені 46-мм середньочастотний динамік і пасивний низькочастотний випромінювач. Підтримується бездротове підключення Bluetooth з технологією LDAC для високоякісної передачі звуку. Можна також об’єднати дві Sony LSPX-S3 в стереопару. Виконувати роль світильника колонка теж може.
Вона поширює м’який, мерехтливе світло в режимі «свічки», але можливий і звичайний яскраве світло. Можна регулювати яскравість за допомогою дотику до сенсорного датчика, можлива синхронізація мерехтіння в такт музиці. Підстава у колонки тканинне. Зарядка проводиться по USB Type-C. Колонка Sony LSPX-S3 стане доступна з серпня 2021 року за ціною близько 350 євро. Джерело