/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F8253121a1b6ace7d8aec130f367f80a7.jpg)
Під Дніпром жінка понад 10 днів провела у квартирі з тілом матері
У Кам'янському Дніпропетровської області жінка понад 10 днів провела в одній квартирі з тілом матері.
Про це пише Дніпро час.
Сусіди відчули трупний запах в під'їзді понад тиждень тому, але звернулися до рятувальників тільки 14 липня. За словами мешканки будинку, ті відмовилися їм допомогти і перенаправили їх в поліцію.
Поліцейські сказали, що не мають права розкривати двері. Через те, що в ДСНС мешканцям знову відмовили, патрульні проникли в квартиру через вікно.
У квартирі правоохоронці знайшли муміфікований труп літньої жінки.
Весь цей час у квартирі перебувала її дочка, у якої є психічний розлад.
"Пост до чого: висловити величезну подяку співробітникам поліції які, можна сказати, виконували роботу МНС. Які відморозилися... Згідно із законом особа, яка страждає психічними розладами, не можна примусово відправити на лікування. Побоюємося, що жінка становить безпосередню небезпеку для себе самої та оточуючих", - зазначила мешканка будинку.
Вас також можуть зацікавити новини
- На Київщині чоловік вбив матір гантеллю і намагався накласти на себе руки (фото)
- У Кенії маніяк на прізвисько "вампір" зізнався у вбивстві 10 дітей (відео)
- У Маріуполі в каналізації знайшли мішок з людськими останками
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Людмила Жерновська