/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F2c37c75ff4ad8054deb1d9437f7fbf2e.jpg)
РНБО передумала проводити виїзне засідання: ЗМІ дізналися місце проведення наради
Рада національної безпеки і оборони змінила плани щодо місця проведення засідання в п'ятницю.
Засідання Ради національної безпеки і оборони України у п'ятницю, 16 липня, не буде виїзним. Члени РНБОзберуться в Києві.
Про це повідомив сам секретар РНБО Олексій Данілов, пише УНН, та РБК-Україна з посиланням на джерело.
На запитання журналістів, де саме 16 липня засідатиме РНБО, Данілов відповів: "У Києві".
Як йдеться на сайті глави держави, після засідання РНБО 16 липня о 18:00 відбудеться брифінг у пресцентрі Офісу президента.
"У п’ятницю, 16 липня, о 18:00 (орієнтовно) відбудеться брифінг за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони України", - розповіли в ОП.
Зауважимо, що раніше Данілов анонсував перше виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України. Його мовляв планували провести в Сумах.
Читайте також:
- РНБО ухвалюватиме рішення щодо українців, які перебувають під санкціями США, - Данілов
- РНБО ввела санкції проти 100 українців: подробиці
- РНБО ще раз перевірить деяких "злодіїв у законі"
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.