/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F30bb6da502e200e36ce8733ebedb5bbd.jpg)
Голова ДФС виклав свою концепцію роботи Бюро економічної безпеки
Для ефективної роботи Бюро економічної безпеки (БЕБ) необхідно посилити аналітичну складову силовими методами - тільки таким чином вдасться ліквідувати тіньовий сектор української економіки.
Про це в коментарі РБК-Україна заявив голова Державної фіскальної служби України (ДФС) Вадим Мельник.
"При подачі мотиваційного листа на посаду глави БЕБ я вказав, що одним із пріоритетів діяльності нового органу бачу ефективне впровадження аналітичного підходу в процесі виявлення кримінальних правопорушень і оцінки можливих ризиків", - сказав Мельник.
Голова ДФС підкреслив, що для ефективної боротьби з тіньовою економікою та злочинними схемами аналітичну складову БЕБ необхідно посилювати силовими методами, щоб забезпечити принцип невідворотності покарання.
"Необхідно знайти розумний баланс між аналітичним інструментарієм і силовими методами для досягнення поставлених перед БЕБ глобальних цілей - сприяння зростанню інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності національної економіки", - заявив Мельник.
Відзначимо, документи на участь в конкурсі на посаду глави БЕБ подали понад 50 претендентів. Бюро економічної безпеки має запрацювати з 25 вересня 2021 року.
Раніше повідомлялося, що економічний ефект від роботи ДФС за перше півріччя 2021 року перевищив 14 млрд грн.
Автор: Іван Бойко