/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F747ce532116cdd61ae25050a187956b9.jpg)
Смертельна ДТП під Миколаєвом: на трасі виник затор
Після зіткнення помер 51-річний водій.
На автодорозі М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" поблизу с. Красне зіткнулисяавтомобілі "ВАЗ-2106" та Volkswagen Passat.
Про це повідомляє поліція Миколаївської області.
Обидва водії з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості доставлені до лікарні, де 51-річний керманич ВАЗу помер.
Подію кваліфіковано за ознаками ч. 2 ст. 286 "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого".
Наразі встановлюються усі обставини ДТП та її причини.
Місцеві ЗМІ пишуть, що на трасі виник затор після аварії.
Нагадаємо, біля села Новосільське - на трасі Одеса-Рені -зіткнулисявантажний DAF та легковий автомобіль Renault. Від отриманих травм загинув водій легковика, його пасажир у важкому стані доправлений до лікарні.