/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F3a7db8fe0c7b33826b50f5f96189c355.jpg)
Під Харковом нетверезий водій збив двох підлітків, які йшли узбіччям, і втік
Водія затримали правоохоронці за 15 хвилин після ДТП.
У Чугуївському районі Харківської областів ДТП постраждали двоє підлітків 14 та 15 років. Вони йшли узбіччям, коли в них на швидкості влетіла автівка.
Про це повідомляють у пресслужбі Нацполіції Харківської області.
Подія сталася учора, 27 липня, о 21:00. До поліції Чугуєва звернулася жінка і повідомила, що легковик збив двох хлопців, а водій навіть не зупинився і поїхав далі.
Підлітків з місця ДТП забрала швидка. Вони перебувають у важкому стані.
Протягом 15 хвилин поліцейські розшукали автомобіль, причетний до ДТП, у лісосмузі за межами населеного пункту. 65-річний водій - місцевий житель, був п'яний.
"Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) ККУ. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від 5 до 8 років", - повідомили у поліції.
Нагадаємо, що у Харкові швидка, яка їхала з ввімкненою сиреною на виклик до пацієнта, збила чоловіка, який раптово вийшов на дорогу. Від отриманих травм постраждалий помер.