![За минулу добу бойовики дев'ять разів порушили "тишу" на Донбасі](https://thumbor.my.ua/9Ji5W9Av6zKAPl_pGmaXsUbQoPw=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F88e2b2e2a748d905cceb1803a5eefa0d.jpg)
За минулу добу бойовики дев'ять разів порушили "тишу" на Донбасі
Бойових втрат серед військових Об’єднаних сил немає.
Протягом минулої доби, 29 липня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 9 порушень режиму припинення вогню.
Про це повідомили у ранковому зведенні штабу ООС 30 липня.
Так, біля населеного пункту Широкине противник двічі вів вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібру. Неподалік Водяного, що на Приазов’ї, російські окупанти обстрілювали українські позиції з мінометів 120-го калібру. Поблизу селища Шуми ворог відкривав вогонь з мінометів 82-го калібру та стрілецької зброї.
У районі населеного пункту Південне російські найманці обстрілювали наші позиції з мінометів 82-го калібру. У напрямку Авдіївки збройні формування Російської Федерації вели вогонь з підствольних гранатометів і стрілецької зброї. Неподалік Золотого-4 ворог відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів.
Біля Новотошківського противник застосовував великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. У районі населеного пункту Зайцеве російські окупанти здійснювали дистанційне мінування території мінами ПОМ-2.
На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкривали вогонь у відповідь.
Станом на 7 годину ранку 30 липня порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Нагадаємо, 26 липня внаслідок ворожих обстрілів чотири військовослужбовці отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування. Поранені перебувають у лікувальному закладі. Стан здоров’я одного військовослужбовця – тяжкий, одного – середньої тяжкості, п’ятьох – задовільний.