![Технічна помилка: прокуратура спростувала сп'яніння підозрюваного у вбивстві 6-річної Мирослави на Харківщині](https://thumbor.my.ua/8g2QXuDBbhv3IvfkMdpSA7raxmw=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F2e49be4277ca545b3df0390695b97818.jpg)
Технічна помилка: прокуратура спростувала сп'яніння підозрюваного у вбивстві 6-річної Мирослави на Харківщині
Даних про те, що підозрюваний у вбивстві шестирічної дівчинки у Харківській області був п'яний, немає. 13-річного підлітка не перевіряли на алкоголь, бо не було підстав.
Про це розповів представник прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко в коментарі Суспільне.
"Про алкогольне сп'яніння. Інформація, оприлюднена в постанові суду, не відповідає дійсності. У матеріалах кримінального провадження немає інформації про стан алкогольного сп'яніння підлітка. Зовнішніх ознак алкогольного сп'яніння у нього не було. Він поводився адекватно", - заявив Чубенко.
На його думку, сталася технічна помилка, через що цей абзац потрапив з якогось іншого документа. При цьому він вказав, що підозрюваного не перевіряли на алкоголь через відсутність підстав.
"Після того, як підліток потрапив у поле зору правоохоронців, його було опитано і на момент цього опитування він повідомив деяку інформацію про свою причетність до вбивства. Але згодом його свідчення змінювалися і періодично суперечили один одному. Ведеться слідство для встановлення об'єктивних доказів причетності або непричетності кого-небудь до вбивства дівчинки", - пояснив представник прокуратури.
Крім того, Чубенко повідомив, що з місця події вилучили кров, одяг і цеглу, якою, можливо, вбили дівчинку. За даними експертизи, дівчинка померла через близько 10 ударів по голові тупим предметом.
Всього в цій справі призначено 12 експертиз. Слідчі готують матеріали для проведення психологічної та психіатричної експертиз.
Смерть Мирослави Третяк на Харківщині
У ніч на 29 липня в Старому Салтові на Харківщині знайшли тіло зниклої напередодні 6-річної дівчинки Мирослави Третяк. Мертву дитину виявили в покинутому будинку з ознаками насильницької смерті – забої голови та обличчя.
Підозрюваним став 13-річний місцевий житель Богдан Ф. Саме в товаристві хлопця загиблу бачили востаннє. Школяр відомий своїм жорстоким поводженням з тваринами.
Наприклад, в 4 класі Богдан по-садистськи вбив цуценят, розштовхавши їх голови об камінь.
Якщо провину доведуть, вбивці загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.
Автор: Анастасія Горбачова