![Названо попередні мотиви ветерана, що погрожував підірвати гранату в Кабміні](https://thumbor.my.ua/fjr1YGHhG0j_su7LIhJJBHHL55w=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F21deac4350aeb48060266d2476e510b2.jpg)
Названо попередні мотиви ветерана, що погрожував підірвати гранату в Кабміні
Ветеран АТО Володимир Прохнич був невдоволений роботою Кабміном щодо матеріального забезпечення колишніх військових. Це і стало причиною спроби захоплення будівлі уряду.
Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднила речниця столичної прокуратури Надія Максимець.
Водночас вона додала, що конкретна мета візиту Володимира Прохнича до Кабміну встановлюється слідством.
– В загальних рисах: невдоволення роботою держустанови та неналежне фінансове забезпечення колишніх військовослужбовців, – написала Надія Максимець.
Відомо, що затриманий Володимир Прохнич – підприємець. Чи був пов’язаний його візит з обговоренням пільг для ветеранів АТО, наразі невідомо.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала