MY.UAНовини
«Пам’ять, як у золотої рибки»: які події стають хайповими та як довго вони живуть у медіапросторі
«Пам’ять, як у золотої рибки»: які події стають хайповими та як довго вони живуть у медіапросторі

«Пам’ять, як у золотої рибки»: які події стають хайповими та як довго вони живуть у медіапросторі

Як часто ви помічали, що сьогодні всі обговорюють певну історію, а вже завтра про неї забувають і переключаються на щось інше? Як часто ви дивувалися, чому всі обговорюють саме цю подію, адже є важливіші? У цьому матеріалі ми аналізуємо інформаційне поле березня 2021-го та з’ясовуємо, які події стають хайповими та скільки тривають окремі інформаційні приводи.

Дисклеймер: Статтю підготовлено в рамках проекту «Медіа Екосистема» за підтримки US Embassy. В цьому проекті ми досліджуємо український медійний простір, аналізуємо новини найпопулярніших онлайн-ЗМІ, щоб надавати актуальну агреговану інформацію про теми, меседжі та зв’язки між медіа.

Як ми шукали інфоприводи?

Під інфоприводами ми маємо на увазі подію чи декілька пов’язаних подій, які мали значне висвітлення у ЗМІ, — наприклад, акції на підтримку Стерненка чи перекриття Суецького каналу. Також інфоприводом може бути підтема великої теми — наприклад, «ситуація в Криму» в темі «політика», «побічні реакції на вакцини» в темі «коронавірус».

Для аналізу ми взяли новини 42 популярних українських медіа за березень (162 тис. 382 новини). Матеріали класифікували на 15 тем. Першою п’ятіркою тем за кількістю новин виявилися політика, інциденти, коронавірус, економіка та шоубізнес. Саме серед цих топтем ми й шукали інфоприводи, попередньо замінивши «шоубізнес» темою «світ», яка йде наступною за кількістю новин і для нас є цікавішою.

На новинах цих тем запустили алгоритм LDA, який розділив кожну тему на 40 топіків-інфоприводів[1] (тобто загалом 200 інфоприводів). Серед цих 200 інфоприводів ми відібрали по три в кожній «великій» темі (тобто загалом 15) для детального дослідження (рис. 1). Критерії відбору інфоприводів були такі:

1)     кількість новин у певному інфоприводі;

2) важливість цього інфоприводу визначена експертною думкою команди DataVox. Наприклад, у підтемі «курс гривні» було дуже багато новин — адже новини на цю тему щоденно публікує велика кількість сайтів. Проте рух курсу в один чи інший бік на кілька копійок не є цікавою темою для аналізу.

Рисунок 1. Кількість новин у виділених інфоприводах у кожній із п'яти тем

Джерело: власні розрахунки

Примітка: розмір бульбашки пропорційний кількості новин у певному інфоприводі

Протягом місяця новини інфоприводу могли лише час від часу з’являтися в інфополі, а могли перебувати в полі зору ЗМІ переважну частину місяця. Тому для аналізу тривалості інфоприводу ми взяли лише пікові проміжки часу, тобто ті дні, коли до теми була підвищена увага ЗМІ. Ці проміжки ми визначили за допомогою ковзного середнього кількості новин інфоприводу за 12 годин (докладніше — в методології наприкінці статті).

Топсімка інфоприводів за кількістю новин

Тема коронавірусу не перестає бути актуальною. В березні значна увага була прикута до щеплень вакциною Astrazeneca, коли з’явилася велика кількість новин про побічні реакції на неї та призупинення / відновлення вакцинації в різних країнах.

Докладніше про побічні реакції на вакцини читайте в поясненні від VoxCheck.

Цей інфопривід був у фокусі уваги безперервно протягом десяти днів, з 11 по 21 березня. У цей період новини про нього склали 1,31% всіх новин у 42 досліджених ЗМІ.

Найбільше у висвітленні цього інфоприводу брало учать «НВ» — 63 новини протягом березня стосувалися вакцинації (рис. 2). Також багато писали про нього «РБК-Україна» (55) та «Укрінформ» (46). Не цікавила ця тема видання «Znaj.ua», «Politeka» та «Факти» (лише від 0 до 3 новин)*.

Ситуації в Криму ЗМІ також приділяють багато уваги. Протягом березня писали про арешт журналіста «Радіо Свобода» в Криму, санкції, накладені на Росію через анексію, Кримську платформу, указ Путіна про заборону володіння землею українцям у Криму, водну блокаду, сім років «референдуму» та загалом про окупацію / деокупацію. Обговорення таких тем триває доволі довго — чотири із семи періодів підвищеної уваги до ситуації в Криму тривали від 3 до 6 днів. Під час такої «пікової» уваги до теми Криму ЗМІ присвячували їй в середньому 0,67% своїх новин.

Найбільше про Крим писали «Укрінформ» — 66 новин за місяць, 24 канал та Obozrevatel — по 60. Найменша* кількість матеріалів про Крим була у стрічках «Znaj.ua», «Голос» та «Вголос» — від 2 до 4.

Санкції проти Медведчука ставали топтемою політичних новин сім разів, переважно на 1-2 дні. Частка інфоприводу серед усіх новин під час пікових періодів коливалася від 0,55% до 1,26%.

Найбільше у березні писали про цю тему, зрозуміло, ЗМІ, пов’язані з Медведчуком: «112.ua» (81 новина) та ZIK (89). Замикають трійку 24 канал та «НВ», яке писало про санкції у 49 новинах. Найменше* ця тема цікавила «Znaj.ua», «Вголос» та «Факти» ICTV (по 2 новини).

До категорії «інциденти», як і до «політики», потрапили новини, пов’язані з акцією за Стерненка 20 березня. Це переважно матеріали про затримання учасників акції, визначення їм запобіжних заходів, інші новини із судів і т. п. Відповідно до нашого класифікатора, такі новини потрапляють саме до категорії «інцидентів». До «політики» ж алгоритм відніс переважно коментарі політиків про акцію, новини про позачергове засідання Ради, присвячене протесту, двері у студії «1+1», відмивання та ремонт Офісу президента. Категорії у класифікаторі не перетинаються, тобто одна новина не могла бути одночасно в «інцидентах» та «політиці».

Інфопривід з «інцидентів» мав тільки один пік, який тривав понад 6 днів. При цьому він зайняв у інфополі одну з найбільших часток — 1,81% усіх новин.

Найчастіше ця тема траплялася в «НВ» — 42 їхніх новини за місяць стосувалися акції 20 березня. По 39 новин про неї розмістили «Букви» та УНІАН. Максимально оминали* тему Politeka, «Znaj.ua» та «Вголос» (від 0 до 3 новин).

Серед політичних новин акція за Стерненка отримала три “хвилі” уваги, які тривали від 1,4 до 3,6 днів. Перший із них почався в день основної події інфоприводу — протесту 20 березня, через приблизно пів години після оголошення про завершення акції, і закінчився 24 березня. Під час цього піку 2,12% усіх новин стосувалися цієї теми (це найбільший показник із 15 розглянутих інфоприводів). Під час другого піку не можна виділити центральну подію, однак близько 25% новин інфоприводу займало обговорення перформансу з дверима на «1+1». Центральною подією третього сплеску цікавості до цієї теми було позачергове засідання парламенту для засудження протестів.

До топтрійки медіа, які найчастіше брали участь у висвітленні акції 20 березня, входять 24 канал (43 новини за місяць), «Гордон» (39) та «Цензор.нет» (38). Politeka взагалі не поширювала новини про цей інфопривід, на сайті «Вголос» відповідних статей було дві, а на «Znaj.ua» — 3*.

Тема тарифів мала найбільшу кількість піків — 8, які в середньому тривали по 1,5 дні. Новини переважно стосувалися ціни на газ за березень і квітень, річного тарифу на газ, продовження терміну встановлення газових лічильників, тарифу на електроенергію, боргів та ін. Максимально ця тема займала 1,07% в новинному інфополі.

Серед окремих медіа найбільше уваги тарифам приділили «Главком» та Obozrevatel (по 48 новин протягом березня), а також «Українські новини» (43). Найменше* — «Українська правда» — 0 матеріалів (ймовірно, через наявність дочірнього профільного медіа — «Економічної правди»), «Букви» (3) та «Zaxid.net» (4).

Тема ДТП з українцями в Польщі 5 березня при єдиному піку зберігалася в інфополі 5 днів, а частка новин про неї в цей період становила 2,01%.

Новини про цей інфопривід найчастіше у березні публікували 24 канал та «Gazeta.ua» (по 40) і «НВ» (34). Найрідше* це робили «Бабель», «Факти» і «Фокус» — від 1 до 3 новин.

Решта 8 інфоприводів мають малу кількість новин для аналізу в розрізі медіа.

Рисунок 2. Топдесятка медіа за кількістю новин про топсімку інфоприводів

Джерело: власні розрахунки

* До порівняння в цьому розділі не потрапили «Економічна правда» та Суспільне, оскільки перше медіа має економічний профіль та практично не пише на інші теми, а в Суспільного до зібраних із сайта матеріалів потрапляють новини регіональних філій — це спотворює порівняння.

Наскільки інфоприводи заповнюють інфополе в періоди пікових значень?

В середньому інфопривід протягом «злету» заповнює 0,87% інфополя (рис. 3). Найбільшу увагу ЗМІ привернув один із піків акції за Стерненка (2,12% усіх новин за період злету). Найменший пік, із протестів у М’янмі, заповнив 0,27%.

 

Рисунок 3. Максимальні та середні частки новин інфоприводів серед усіх новин розглянутих ЗМІ під час пікових періодів

Джерело: власні розрахунки

Примітка: новини про блокування Суецього каналу, як і акція за Стерненка, могли потрапити до двох категорій - або “економіки”, або “світу”. До першої потрапили новини про вплив події на світову економіку, до другої -- загальні новини про ситуацію в каналі.

 

Тривалість життя інфоприводів

Як довго проаналізовані інфоприводи «живуть» у ЗМІ? Розгляньмо тривалість пікових періодів (рис. 4-5).

Рисунок 4. Пікові періоди інфоприводів на часовій осі

Отже найдовший пік тривав 9,6 днів — у темі «призупинення та відновлення щеплення вакциною Astrazeneca», найкоротший — 0,2 дні, у справи Шеремета-Антоненка.

В середньому (медіана) ЗМІ приділяють інфоприводу 1,4 дні. Лише третина “сплесків” уваги до інфоприводів тривали понад 2 дні.

Рисунок 5. Розподіл піків інфоприводів за тривалістю

Джерело: власні розрахунки

Агреговані дані для статті можна подивитися за посиланням.

Висновки

  1. Із п’яти найпопулярніших категорій новин ми виділили по три найбільш популярні та цікаві інфоприводи й детально розглянули ці 15 інфоприводів (подій чи вузьких тем). Загальна кількість новин у інфоприводах становить 7602, тобто 4,7% із 162 382 “березневих” новин.

  2. Для інфоприводів характерні пікові періоди, під час яких кількість присвячених їм новин значно зростає. Піків може бути декілька для одного інфоприводу. В середньому під час підвищеної уваги до інфоприводу медіа присвячують йому 0,87% новин. 

  3. Із розглянутих інфоприводів найвищий “пік” був у акції протесту за Стерненка - онлайн-ЗМІ присвятили цій події 2,12% новин. Найменш помітною була хвиля новин про протести у М’янмі -- лише 0,27% новин.

  4. Медіанна тривалість сплеску уваги до інфоприводу -- 1,4 дні. Лише третина інфоприводів користуються підвищеною увагою медіа довше двох днів. Найдовше тривав пік теми про призупинення/відновлення вакцинації Astrazenec'ою” -- 9,6 днів. Найкоротший сплеск уваги ЗМІ був у справи Шеремета-Антоненка -- 0,2 дня.

  5. Далеко не всі медіа вважають “хайповими” одні й ті самі теми. Наприклад, Politeka, Znaj.ua чи ZIK опублікували про найпопулярніший інфопривід за місяць -- акцію за Стерненка -- до трьох новин, тоді як на 24 каналі, Гордоні чи Цензор.НЕТ таких новин було близько 40. Можливо, це пов’язано зі спеціалізацією медіа - оскільки ми розглядали лише суспільно-політичні теми, природно, що про них більше писали ЗМІ, які можна назвати суспільно-політичними. Водночас можна припустити, що люди, які дізнаються більшість новин, наприклад, із сайту Znaj.ua, практично не отримують інформації про важливі новини з життя країни. Це свідчить про значну фрагментованість українського медіаполя.

Методологія

Для дослідження ми сформували список українських онлайн-медіа, взявши за основу відкриті рейтинги Інтернет-асоціаціїУкраїни, Gemius, Kantar, дані Similar web, дослідження USAID-Internews, моніторингів Інституту масової інформації та «Детектора медіа».

Ми додаємо медіа до моніторингу, враховуючи такі фактори: позиція медіа в рейтингах та дослідженнях, наведених вище; технічні можливості збору даних; оцінки релевантності медіа від редакційної колегії та нас як дослідників.

Було відібрано 42 популярних українських ЗМІ.

Усі новини за березень ми класифікували на 15 тем. Докладніше про алгоритм класифікації читайте в одній із попередніх статей.

Новини п’яти тем (політика, інциденти, коронавірус, економіка та світ («шоубізнес» стоїть вище «світу» за кількістю новин, проте для нас він не дуже цікавий) для української та російської мов було розбито на 40 топіків за допомогою алгоритму LDA. Після цього ми виокремили серед 40 топіків 15 інфоприводів, які нас найбільше цікавлять, та вручну звели результати для двох мов між собою. При відборі інфоприводів для аналізу ми враховували кількість новин інфоприводу та його важливість.

Новини у виділених топіках ми відфільтрували від тих, які не стосувалися інфоприводу, але яких було багато (наприклад, в інфопривід про допомогу ФОПам потрапило багато новин про тарифи Укрпошти — ми видалили їх із масиву). За особливістю роботи LDA до одного топіку могли потрапити кілька інфоприводів — тому ми позбулися зайвих.

Щоб знайти пікові періоди інфоприводу, ми використали ковзне середнє. Спершу відсортували новини інфоприводу за часом. Далі для кожної новини порахували кількість новин цього інфоприводу за 12 годин до цієї новини (таблиця 1, стовпчик “кількість новин”). Після цього розрахували ковзне середнє -- для кожної новини визначили середнє значення поля “кількість новин” за попередні 12 годин (стовпчик “ковзне середнє”). 

Мінімальна кількість новин, яка мала бути у 12-годинному вікні для показника “кількість новин”  -- 4, інакше значення поля дорівнювало NaN (тобто у цій ситуації -- нулю, але такі значення відкидалися при розрахунку середньоарифметичного). У випадку з “ковзним середнім” за 12-годинний період мало бути щонайменше 4 новини зі значенням “кількість новин” не NaN.

Ми використали метод ковзного середнього, щоб згладити розподіл новин інфоприводу на часовій осі.

Таблиця 1. Приклад для пояснення середнього ковзного

Значення ковзного середнього, грубо кажучи, показують ту кількість новин, яку медіа публікували би за 12-годинний проміжок, якби робили це рівномірно. 

Не враховувалися часові злети інфоприводу, якщо максимальне значення ковзного середнього в них не перевищувало середнє значення протягом місяцяковзного середнього у інфоприводу. В інфоприводу акції за Стерненка в категорії «політика» один пік був розбитий на два, оскільки в період близько двох днів спостерігалися достатньо малі значення (нижче 30% від середнього значення ковзного середнього в інфоприводі) для врахування в аналізі. Тому цей проміжок часу був видалений.

12-годинний проміжок був вибраний після тестування різних значень: при менших проміжках утворювалося багато піків, хоча між ними був невеликий часовий проміжок, а при більших — навпаки, піки могли об’єднуватися, хоча між ними був великий часовий проміжок. Тому ми вирішили обрати пів доби для ковзного середнього. З точки зору загального розуміння це можна пояснити так: 12-годинний проміжок охоплює робочий один день. А якщо певна подія трапилася ввечері й про неї продовжили писати наступного ранку (тобто після перерви на ніч) - це буде продовження тієї самої інформаційної хвилі, а не початок наступної. 


[1] У кожній із решти десяти тем алгоритм також міг би виділити по 40 інфоприводів.

Теги за темою
ІнфопростірСтатті
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Наталья Холоденко раскрыла заболевание, с которым борется с 12 лет, и объяснила, почему забросила лечение
Комсомольская правда
2025-04-04T09:21:48Z
В США впервые арестовали трансгендерную студенту за посещение туалета
Comments UA
2025-04-04T09:18:47Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Курская операция: полковник подвел промежуточные итоги
TSN
2025-04-01T14:13:37Z
Бои в Курской области: генерал ВСУ рассказал о тактике и угрозах со стороны РФ
TSN
2025-04-01T10:13:34Z
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Россияне ударили по Харькову дронами: среди пострадавших есть дети
Корреспондент
2025-04-03T19:57:48Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
ВС РФ расширяют плацдарм в Лимане: в ISW выяснили, что задумали россияне
Фокус
2025-04-02T07:36:58Z
Россия атаковала железнодорожную инфраструктуру в Черниговской области
Корреспондент
2025-04-04T09:24:16Z
Гороскоп для знаков зодиака на первые выходные апреля 2025 года
Корреспондент
2025-04-04T08:39:18Z
В Чернобыльском заповеднике появился «незваный гость», вытесняющий местные виды
Комсомольская правда
2025-04-02T05:01:30Z
Украинские военные уничтожают элитные подразделения рф в Часовом Яру. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-02T06:39:47Z
В ближайшее время есть шансы заставить Россию прекратить огонь – Зеленский
Comments UA
2025-04-03T15:24:35Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
Почему время в войне сейчас работает против Украины: какой важный рычаг потеряли ВСУ
Comments UA
2025-04-02T06:36:35Z
"Мы ее ждали": российские спецслужбы сделали заявление о Пугачевой
GlavRed
2025-04-01T15:00:54Z
Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году
Gazeta UA
2025-04-02T06:06:13Z
Франция и Британия обвинили Путина в затягивании переговоров о перемирии
Факти ICTV
2025-04-04T09:24:28Z
Пошлины Трампа угрожают защитникам США - СМИ
Корреспондент
2025-04-04T09:16:24Z
Трамп связал свою каденцию не с Израилем или Китаем, а именно с Украиной: мнение эксперта
Политека
2025-04-02T20:19:19Z
НАБУ грубо нарушает законы: провело обыск без определения суда и поставило «прослушку» - заявление Ассоциации адвокатов
Новости Украины
2025-04-01T15:15:57Z
В США ответили, какая вероятность, что в ближайшие три недели наступит прекращение огня
Comments UA
2025-04-01T08:27:15Z
Бывший участник команды Данилко назвал сумму, которую ему платил артист/Финалист "Х-фактора" работал у артиста на бэк-вокале
Апостроф
2025-04-03T15:33:34Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Дважды победил в "Голосі", женился на старшей девушке из соседнего села: интересные факты из жизни Романа Сасанчина/После участия в шоу парень стал народным любимцем
Апостроф
2025-04-01T14:39:18Z
Мужчина с iPhone, замеченный на картине 1937 года: за 90 лет до изобретения смартфона
Comments UA
2025-04-04T09:12:21Z
Телеканал Fox продлил сериал Симпсоны на четыре сезона
Корреспондент
2025-04-04T08:57:23Z
Популярный американский актер потерял штаны во время шоу
GlavRed
2025-04-01T20:30:58Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:15Z
Кипр на Евровидении 2025: кто такой Тео Эван и о чем его песня Shh
Факти ICTV
2025-04-04T08:22:03Z
В УЕФА почтили память российского футболиста, который добровольно пошел убивать украинцев
Telegraf
2025-04-03T15:12:02Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Кубок Украины: где и когда смотреть четвертьфиналы "Динамо" и "Шахтера"
Telegraf
2025-04-01T14:21:18Z
Дончич отметился антидостижением в игре против Голден Стейт
Корреспондент
2025-04-04T09:21:51Z
Экс-игрок Реала сравнил футболистов Месси и Ямаля
Корреспондент
2025-04-04T08:54:23Z
Озвучена реакция УАФ на информацию о натурализации легионера Шахтера
Корреспондент
2025-04-01T11:24:20Z
18-летнего украинского футболиста убили в Германии
ZN UA
2025-04-04T08:43:07Z
Бущан рассказал об уровне чемпионата Саудовской Аравии
Корреспондент
2025-04-04T08:15:32Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
Маск потерял миллиарды долларов из-за пошлин Трампа
Апостроф
2025-04-04T09:24:48Z
Украина получила 5 000 усовершенствованных терминалов Starlink от Польши
Хвиля
2025-04-04T09:21:38Z
«Лекарства подешевеют на 5-52%»: журналистка рассказала, что еще изменится в апреле
Знай
2025-04-02T06:21:36Z
С 1 апреля НБУ отменил лимит на карточные переводы между физическими лицами, но есть нюанс
VGorode
2025-04-02T00:18:10Z
Цены на молочные продукты изрядно потрясет: прогноз на ближайшие месяцы
Знай
2025-04-04T09:12:41Z
Этот дешевый раствор отбелит ваш тюль: от жира и пыли не останется ни следа
Telegraf
2025-04-03T19:06:34Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
День моркови: как вкусно приготовить полезный овощ, который оценят дети и взрослые
Gazeta UA
2025-04-04T09:18:36Z
Как равномерно посеять мелкие семена моркови - поможет бутылка
Gazeta UA
2025-04-04T09:03:06Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Космические яйца на Пасху: эффектный декор без химии
Знай
2025-04-04T08:51:41Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Враг нанес массированный удар дронами по Харькову: последствия
Хвиля
2025-04-02T06:42:03Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
Украинец отказался от мобилизации из-за ухода за матерью — мать умерла, а его приговорили к тюрьме
Апостроф
2025-04-04T08:57:38Z
Завербованный Украиной россиянин готовил теракт в Подмосковье: детали
Comments UA
2025-04-04T08:45:01Z
Военный из США обманул жительницу Тернополя на 500 тыс. грн
Корреспондент
2025-04-04T08:39:55Z
Атака на Харьков: возросло количество погибших и раненых. ФОТО
Новости Украины
2025-04-04T08:39:35Z
Более 240 пассажиров элитного круизного лайнера Queen Mary 2 заразились норовирусом
Comments UA
2025-04-04T08:39:06Z
Дроновый террор РФ: в Харькове возросло количество жертв
Comments UA
2025-04-04T08:09:36Z
ТОП-5 малоэффективных витаминов, которые часто употребляют
Comments UA
2025-04-04T09:12:01Z
Ученые выявили масштабные уровни нецелевого назначения антибиотиков
Факти ICTV
2025-04-04T08:52:25Z
Второй шанс: в Киеве спасли пациента с пороком сердца через 15 лет после шунтирования
Факти ICTV
2025-04-04T08:37:33Z
Диета на три дня в неделю: найден способ похудения, эффективнее подсчета калорий
Фокус
2025-04-04T08:30:57Z
Почему старшие люди постоянно мерзнут: названы главные причины
Comments UA
2025-04-04T08:12:50Z
Где хранить покрышки: названо самое худшее, хоть и очень популярное место
Comments UA
2025-04-04T07:24:38Z
Могут ли мобилизовать, если у вас больные легкие
Telegraf
2025-04-03T23:36:31Z
Какие позы для сна дают хорошо выспаться и не провоцируют морщинки
Знай
2025-04-03T18:51:32Z
Украинский производитель лекарств за год увеличил доход на 900 млн грн
Корреспондент
2025-04-03T16:15:18Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T11:10:57Z
"Это служебный кот?" Животное на криминальном фото ДБР стало звездой/Сеть повеселило фото кота-"взяточника"
Апостроф
2025-04-04T09:21:36Z
Зареєстровано перший у світі сорт картоплі зі «шкірним трансплантатом»
AgroNews
2025-04-04T09:13:01Z
"Мой папа – уклонист": сетью распространяются странные бейджи, школы выступили со срочным объяснением
Знай
2025-04-04T08:30:58Z
Загадка решена: огромная черная дыра уничтожает центр Млечного Пути, что происходит
Фокус
2025-04-04T07:45:33Z
Как хакеры атаковали госучреждения и критическую инфраструктуру Украины
Известия Киев
2025-04-04T07:28:19Z
Валентин Широбоков: "ИИ умнеет быстрее, чем мы успеваем внедрять его в бизнес"
Знай
2025-04-04T07:03:50Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Семейный люкс: тест-драйв нового кроссовера Volvo XC90
Фокус
2025-04-04T09:00:41Z
Hyundai презентовала туалет на колесах: главное - успеть добежать, а еще можно смотреть в окошко
Знай
2025-04-04T02:51:05Z
Составили рейтинг самых ненадежных авто
Gazeta UA
2025-04-04T01:48:06Z
Škoda представила новый электрический внедорожник
Корреспондент
2025-04-03T19:12:44Z
Hyundai представила обновленный водородный электромобиль
Корреспондент
2025-04-03T17:45:37Z
Вийшло важливе оновлення для серії Galaxy S20
Portaltele
2025-04-03T12:07:39Z
Как новые пошлины Трампа повлияют на рынок авто из США в Украине
Фокус
2025-04-03T10:36:05Z
Продажи автомобилей Tesla упали до трехлетнего минимума
Корреспондент
2025-04-03T10:30:17Z