MY.UAНовини
Таємна інавгурація Лукашенка, протести та арешти: як минув рік після виборів у Білорусі
Таємна інавгурація Лукашенка, протести та арешти: як минув рік після виборів у Білорусі

Таємна інавгурація Лукашенка, протести та арешти: як минув рік після виборів у Білорусі

Рік тому, 9 серпня 2020 року, у Білорусі відбулися вибори президента. Саме цього дня через незгоду з результатами волевиявлення в країні почалися масові протести, затримання, арешти та переслідування.

Факти ICTV пропонують згадати хронологію подій у сусідній країні.

Перші затримання у Мінську почалися відразу після закінчення голосування, коли люди збиралися біля виборчих дільниць в очікуванні результатів.

За результатами екзит-полу лідером виборчих перегонів оголошують Олександра Лукашенка із 79,7% підтримки. Опозиціонерка Світлана Тихановська набирає 6,8% голосів.

На площі Перемоги в Мінську, в Пінську, Могильові та Гродно починаються перші протести через результати виборів президента країни. Відразу після цього починають з’являтися повідомлення про перших постраждалих.

Кандидат у президенти Світлана Тихановська звернулася до силовиків через протести в Білорусі. Вона закликала своїх прихильників і співробітників правоохоронних органів не допускати насильства на вулицях міст країни.

У день виборів у Білорусі затримали щонайменше 120 осіб.

Під час сутичок між противниками Олександра Лукашенка і ОМОНом загинула людина. Молодий чоловік отримав черепно-мозкову травму, несумісну з життям, коли на нього наїхала спецтехніка на проспекті Переможців.

Розгін мітингувальників у Мінську, які вийшли на протести через попередні результати виборів у Білорусі, засудив світ.

Першими з критикою виступили президент Польщі Анджей Дуда, а також лідер Литви Гітанас Науседа.

10 серпня ЦВК попередньо оголошує переможцем Олександра Лукашенка. За інформацією органу, за нього проголосувало 80,23% виборців. Світлана Тихановська набрала 9,9%.

Виборчий штаб Тихановської не визнав підсумки голосування, які оприлюднила ЦВК. За словами офіційного представника штабу, за їхнього кандидата проголосувало 70-80% громадян.

Тим часом у Мінську протестувальники намагалися зводити барикади на вулицях. Однак білоруський ОМОН та міліція здебільшого реагувала дуже жорстоко. Проти людей використовували світлошумові гранати й балончики з перцевим газом.

10 серпня Світлана Тихановська подала скаргу до ЦВК. Вона вимагала визнати недійсними результати виборів у Білорусі 2020 року й провести повторний підрахунок голосів або повторне голосування на кількох виборчих дільницях.

А вже наступного дня опозиціонерка покинула країну та прибула до Литви.

Від початку виборів у Білорусі почалися проблеми з доступом до інтернету. Не завантажувалися багато сайтів, що не належать до національної доменної зони, не працювали соціальні мережі та месенджери, були проблеми з доступом до онлайн-сервісів.

11 серпня в Білорусі відбувся загальнонаціональний мітинг, ініційований учасниками акцій протесту проти фальсифікацій результатів президентських виборів. Його учасники вимагали визнання Світлани Тихановської новим президентом Республіки Білорусь, звільнення всіх політичних ув’язнених та проведення нових чесних виборів.

У ніч із 11 на 12 серпня у людей стріляли просто із салону цивільних автобусів. Міліція трощила кийками авто білорусів, била їх біля під’їздів.

У цю ніч ОМОНівці особливу увагу приділили журналістам – їх били, затримували, вилучали записи та техніку.

Наступного дня 250 білоруських жінок у білому одязі та з квітами в руках вийшли до Комаровського ринку в Мінську на знак протесту проти насильницьких дій.

А військові й силовики почали викидати свою форму й відзнаки до сміттєвих баків, щоб присоромити ОМОН, які розганяли мітингувальників у Мінську.

У цей час Олександр Лукашенко на засіданні Радбезу Білорусі заявив, що основу протестів у Білорусі становлять безробітні та люди з кримінальним минулим.

Цього ж дня стало відомо, що в Гомелі помер затриманий під час протестів 10 серпня 25-річний Олександр Вихор. Хлопець не брав участі в акції, а їхав до своєї дівчини.

13 серпня Лукашенко через главу адміністрації Наталію Качанову звернувся до народу. Вона повідомила, що понад тисячу затриманих протестувальників відпустили під зобов’язання неучасті в несанкціонованих заходах.

Наступного дня починається протест заводів. На роботу не вийшли Мінський тракторний завод, БелАЗ, Белшина та МАЗ, а також Лакокраска в місті Ліда та заводи Азот і Хімволокно в Гродно, Білоруськалій у місті Солігорськ.

14 серпня ЦВК Білорусі оприлюднив остаточні результати президентських виборів. За їхніми даними Олександр Лукашенко набрав 80,1% голосів, а його опонент Світлана Тіхановська – 10,12%.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ Жозеп Боррель заявляє, що ЄС відмовився визнавати перемогу Лукашенка на виборах у Білорусі.

У цей час силовики на площі Незалежності опускають щити на знак солідарності з маніфестантами, які колоною підійшли до Будинку уряду. Після цього жесту до правоохоронців кинулися дівчата й почали їх обіймати.

А до центру Мінська рушає військова техніка з району базування на околиці міста.

Два дні поспіль, 15 та 16 серпня, Лукашенко спілкується телефоном із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним через ситуацію з протестами в Білорусі. Проконсультувавшись із усіх питань, у прес-службі Кремля заявляють, що всі проблеми скоро будуть вирішені.

Згодом з’являється відео моменту загибелі 10 серпня в Мінську протестувальника Олександра Тарайковського. На записі видно, що в чоловіка не було в руках вибухівки, як раніше повідомляли в МВС Білорусі.

17 серпня Олександр Лукашенко під час зустрічі з робітниками Мінського заводу колісних тягачів запевняє, що нові вибори проведе тільки через свій труп.

Затримання продовжуються й наступного місяця. Йдеться, зокрема, про 76 учасників Маршу єдності в Білорусі 6 вересня.

Наступного дня з’являється інформація про затримання члена Координаційної ради, представника об’єднаного штабу Світлани Тихановської Марії Колесникової. Невідомі люди посадили її в мікроавтобус вранці 7 вересня біля Національного художнього музею.

9 вересня повідомляють про арешт Марії Колесникової. Активістку помістили в СІЗО №1 в Мінську, а 16 вересня оголошують обвинувачення за ч. 3 ст. 361 Кримінального кодексу РБ – Заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь, вчинені з використанням ЗМІ та мережі інтернет.

15 вересня Верховна Рада України не визнає вибори президента Білорусі. 228 депутатів проголосували за те, що волевиявлення в сусідній країні не було ані вільним, ані чесним.

23 вересня відбувається таємна церемонія інавгурації Олександра Лукашенка – уперше в історії Білорусі влада не оголосила про захід.

У білоруській столиці починаються стихійні акції протестів. Люди вийшли з прапорами та плакатами з написами: Ти забув запросити нас на своє свято, Я гуляю.

Міліція розганяє акції протесту. Людей із біло-червоно-білою символікою затримують біля стели Мінськ місто-герой та поруч з ТЦ Галерея.

Продовжились протести і в жовтні. Мітингувальників затримували в центрі столиці на Немизі.

5 листопада засновників Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича та Степана Путило оголосили в розшук у Білорусі. Слідчий комітет Республіки звинувачує журналістів  в організації акцій протесту та дій, які порушують порядок у країні.

Крім того, проти них відкрили кримінальну справу щодо навмисних дій, направлених на розпалювання конфлікту між представниками влади та правоохоронними органами.

Вказано, що журналісти робили це саме за допомогою Telegram-каналу. Серед його матеріалів знайшли докази координації протестів, схеми маршрутів, неодноразові заклики до протестів та перекриття доріг.

А вже наступного дня Європейський Союз вводить санкції проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка і його сина Віктора.

Під санкції, крім глави держави, потрапили ще 14 білоруських чиновників. Обмеження передбачають заборону відвідування країн ЄС і заморожування європейських активів. У ЄС вкотре відзначили, що не визнають легітимність Лукашенка.

Масові затримання людей продовжуються 8 листопада в Мінську та інших містах Білорусі.

12 листопада в Мінську помирає 31-річний Роман Бондаренко, якого побили через те, що він захищав біло-червоно-білий прапор.

Конфлікт стався ввечері 11 листопада в дворі багатоповерхівки, де жив Бондаренко. Туди приїхали невідомі в цивільному одязі та балаклавах (так звані тихарі) і спробували зняти біло-червоно-білі прапори і стрічки, які використовує опозиція. Роман Бондаренко втрутився. Один із тихарів штовхнув його і той вдарився головою.

Після цього Романа запхали до мікроавтобуса й відвезли у відділення міліції, а вже потім до лікарні. Його госпіталізували в тяжкому стані, він провів кілька годин на операційному столі. Однак врятувати чоловіка не вдалося.

16 листопада в Білорусі під час чергової акції антиурядового протесту силовики затримують понад тисячу осіб.

16 листопада влада Білорусі просить Польщу видати засновників Telegram-каналу Nexta Степана Путило та Романа Протасевича.

19 листопада генпрокуратура порушує справу проти журналістки порталу Tut.by Катерини Борисевич та лікаря, який розповів про загибель учасника протестів Романа Бондаренка.

Нові акції протесту спалахують у Білорусі 29 листопада. Силовики стягують до центру Мінська спецтехніку, а також встановлюють огорожі.

Люди виходять на вулиці й організовувати ланцюги солідарності.

У центр столиці починають стягувати автозаки, водомети, військову техніку й автобуси з силовиками.

21 грудня Генеральна прокуратура Білорусі відкриває кримінальну справу проти опозиціонера Світлани Тихановської та інших членів Координаційної ради – Марії Колеснікової, Максима Знака, Павла Латушко, Ольги Ковалькової, Сергія Дилевського та інших. Їм інкримінують створення екстремістського формування і керівництво ним.

7 лютого слідчий комітет Білорусі звернувся до Польщі з проханням екстрадувати засновників Telegram-каналу Nexta Степана Путила та Романа Протасевича.

25 лютого Європейський союз продовжує санкції проти Білорусі до 28 лютого 2022 року.

Санкції діятимуть проти високопосадовців країни, які несуть відповідальність за фальсифікацію виборів у Білорусі, а також репресії проти журналістів, опозиціонерів та силові розгони мирних мітингувальників.

Загалом санкції стосуються 88 осіб, зокрема самого Олександра Лукашенка та семи організацій, які отримували вигоду або підтримували його режим.

9 травня самопроголошений президент БілорусіОлександр Лукашенко підписує так званий декрет Про захист суверенітету і конституційного ладу, де передбачено, кому перейде влада в разі загибелі лідера країни.

У документі, оприлюдненому на сайті президента Республіки Білорусь, йдеться, що у разі загибелі президента внаслідок замаху, здійснення теракту або зовнішньої агресії всі держоргани та посадовці підпорядковуються рішенням Ради безпеки, на засіданнях якої головує прем’єр-міністр.

18 травня комітет держконтролю Білорусі порушує кримінальну справу про несплату податків проти керівників одного з найбільш відвідуваних інформаційних ресурсів країни Tut.bу та затримує щонайменше 13 співробітників порталу.

23 травня після екстреної посадки в Мінську через нібито замінування літака авіакомпанії Ryanair, який прямував з Афін до Вільнюса, затримують екс-головного редактора Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу.

Країни масово припиняють авіасполучення з Білоруссю. Україна забороняє здійснювати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь із 26 травня.

Естонія, Франція та Ірландія скликають 26 травня термінове засідання Ради Безпеки ООН через екстрену посадку літака компанії Ryanair у Мінську та затримання засновника опозиційного Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича.

30 травня білоруські силовики затримують головного редактора Гродненського новинного сайту Hrodna.life Олексія Шота.

3 червня на засіданні Верховної Ради Українидепутати 280 голосами затвердили текст постанови про заяву щодо інциденту з примусовою посадкою літака компанії Ryаnair у Мінську 23 травня, внаслідок чого було затримано засновника найбільшого опозиційного Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу.

Цього ж дня Роман Протасевич нібито добровільно дає інтерв’ю провладному білоруському телеканалу ОНТ. Роман розплакався та сказав, що хоче жити звичайним життям.

8 червня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підписує закон про посилення покарання за проведення масових заходів. Зокрема кримінальна відповідальність передбачена за участь та організацію протестів.

Наступного дня президент США Джо Байден продовжує санкції проти Білорусі на один рік.

14 червня засновник опозиційного Telegram-каналу Роман Протасевич бере участь у прес-конференції білоруських силовиків, де запевнив, що його ніхто не бив у СІЗО.

За 11 днів, 25 червня, Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу переводять під домашній арешт зі слідчого ізолятора.

6 липня в Білорусі засуджують очільника Белгазпромбанку та екс-кандитата в президенти Віктора Бабарика до 14 років в’язниці. Його звинувачують у нібито отриманні хабаря в особливо великому розмірі, а також у відмиванні коштів, отриманих злочинним шляхом.

12 липня його етапували з Мінська до виправної колонії №1 в Новополоцьку.

16 липня силовики провели обшуки у незалежних журналістів телеканалу Белсат та Радіо Свобода. Затримали щонайменше трьох журналістів – Ганну Гольоту (Белсат), Олега Грузьділовича та Інессу Студинську (Радіо Свобода).

16 липня Верховний суд Білорусі відхилив скаргу адвокатів члена президії Координаційної ради білоруської опозиції Марії Колесникової та залишив її за гратами до суду.

1 серпня білоруську легкоатлетку Христину Тимановську намагалися депортувати з олімпійського Токіо через те, що вона різко розкритикувала білоруське спортивне начальство, що зобов’язало її брати участь в естафеті 4 по 400 метрів без її згоди.

2 серпня спортсменка попросила політичного притулку у Польщі, а її чоловік разом із дитиною виїхали до Києва. 4 серпня легкоатлетка вирішила змінити пункт призначення та вилетіла до Австрії.

А 6 серпня з Олімпійських ігор у Токіо вислали двох білоруських тренерів, Артура Шумака та Юрія Мойсевича, які намагалися силоміць вивезти з Японії Христину Тимановську. Крім того, вони втратили акредитації.

2 серпня в українській столиці зник глава Білоруського дому в Україні Віталій Шишов.

Наступного дня його знайшли повішеним парку Києва. Речі та мобільний телефон громадянина Білорусі вилучили.

Поліція відкрила провадження за статтею Умисне вбивство й перевірятиме всі версії загибелі Шишова, зокрема вбивство, замасковане під самогубство.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Оппозиция Косово отвергает коалицию с партией премьера и хочет "переходного правительства"
Европейская правда
2025-05-06T17:40:40Z
Новая посол США посетила Офис Зеленского – обсудила там несколько тем
Апостроф
2025-05-06T17:30:58Z
Трамп высказался о трехдневном "перемирии" Путина
Европейская правда
2025-05-05T21:01:44Z
СБУ задержала агентов российского ГРУ, которые проводили враждебные ИПСО в Украине
Gazeta UA
2025-05-06T13:52:28Z
Путин впервые публично заговорил о своем преемнике
Comments UA
2025-05-04T12:00:03Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
67-летняя Оксана Билозир показала похудевшую фигуру и поделилась, как держит себя в форме
Gazeta UA
2025-05-06T15:51:32Z
Возмущение на Евровидении: журналист оскорбил украинцев
Корреспондент
2025-05-06T15:48:17Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
"Я получила уже миллион угроз": "холостяк" Терен объявил войну блоггерке Алхим из-за русских песен и языка
Апостроф
2025-05-04T17:18:34Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Индия перекрыла Пакистану воду, остановив течение реки
UAToday
2025-05-06T17:28:39Z
Министр обороны США инициировал масштабное сокращение генералов
UAToday
2025-05-06T17:28:35Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
Украинцам угрожают штрафами до 800 тысяч: данные передадут налоговой
Знай
2025-05-06T17:30:02Z
Украинские пенсионеры могут потерять выплаты из-за простой ошибки: детали
Фокус
2025-05-06T16:27:25Z
Денежная помощь мобилизованным в Харькове: названы суммы и кому принадлежат
Политека
2025-04-22T20:00:28Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Пациент Neuralink снимает для YouTube с помощью чипа в мозге: видео
ZN UA
2025-05-06T14:07:53Z
Живые кабели: ученые открыли бактерии, проводящие ток
ITC
2025-05-06T14:04:59Z
Если внезапно синеют пальцы – что это за симптом
Comments UA
2025-05-06T13:12:22Z
Минздрав увеличил смету стоимости капремонта "Охматдета"
ZN UA
2025-05-06T12:51:53Z
Железо, цинк и омега-3: как правильно принимать различные виды витамина
Знай
2025-05-06T12:51:00Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
В Индии боевики убили около двадцати человек
Корреспондент
2025-04-23T08:13:28Z
Трое погибших, ранены пятеро детей: в Сумах возросло количество пострадавших от атаки россиян
Фокус
2025-05-06T17:43:51Z
Прикрыли канал незаконного пересечения границы для уклонистов - сколько платили
UAToday
2025-05-06T17:28:11Z
В Сумах увеличилось количество жертв российского удара
Апостроф
2025-05-06T17:24:56Z
Эвакуировали сотни туристов: в Иордании затопило знаменитую Петру
Фокус
2025-05-06T17:15:45Z
Більшість виробників труб великого діаметру в Україні змогли відновити виробництво
AgroNews
2025-05-06T17:06:52Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Гороскоп на 7 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-06T17:28:38Z
Сообщили последние новости с фронта: где было больше всего боев
Gazeta UA
2025-05-06T17:28:06Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Прорыв ВСУ в Курской области: бои уже у Глушкова
Новости Украины
2025-05-06T16:51:06Z
Украина переходит к окончательному уничтожению Черноморского флота
Лига
2025-05-06T16:33:31Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Jeep представил новое поколение внедорожника Compass
Корреспондент
2025-05-06T16:34:01Z
Audi представила элегантные и мощные авто с расходом 2,8 л на 100 км
Фокус
2025-05-06T14:12:19Z
Renault выводит на рынок недорогой электрифицированный кроссовер для семьи с ГБО
Фокус
2025-05-06T12:06:37Z
У вас будет всего десять дней, а потом - штраф. Кому нужно обновить данные
Telegraf
2025-05-06T10:57:48Z
Гибриды принесли Lamborghini почти 900 миллионов евро за квартал
Корреспондент
2025-05-06T10:06:18Z
Одна подпись может оставить без автомобиля: какая ошибка грозит украинцам при продаже авто
Знай
2025-05-06T08:52:40Z
Спрос на новые грузовики в апреле снизился
Gazeta UA
2025-05-06T07:16:32Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Гороскоп на среду 7 мая 2025 года
UAToday
2025-05-06T17:28:10Z
Как правильно красить седые волосы: советы, которые помогут сохранить структуру
Gazeta UA
2025-05-06T16:31:14Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Adjari Orange и Adjari Cherry - новая стратегия классических коньяков
Gazeta UA
2025-05-06T16:09:05Z
Неожиданное сочетание: суп с тунцом, который не вредит фигуре
Gazeta UA
2025-05-06T15:24:18Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Жирона намерена заполучить звезду Динамо
Корреспондент
2025-05-06T17:33:27Z
Саудовский гранд готовит рекордную сумму за лидера МЮ
Корреспондент
2025-05-06T17:09:22Z
Динамовцы выиграли главные награды УПЛ по итогам апреля
ZN UA
2025-05-06T16:52:15Z
Борнмут Забарного готов отдать 20 млн евро за замену Гюйсену
Корреспондент
2025-05-06T16:33:03Z
Бразильская федерация футбола опровергла проведение матча с Россией
Корреспондент
2025-05-06T15:51:30Z
Исак, Экитике и Осимхен: Ливерпуль охотится за звездными нападающими
Корреспондент
2025-05-06T15:27:14Z
Топ-сборная проведет с Россией товарищеский матч
Корреспондент
2025-05-06T14:42:25Z
Джошуа рассказал, почему не получилось поехать в Украину
Корреспондент
2025-05-06T14:09:59Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Каракатицы используют свой «жестовой язык»: ученые поняли, как они общаются
ZN UA
2025-05-06T17:37:22Z
Samsung представила планшет для военных операций
Корреспондент
2025-05-06T16:15:39Z
Рэперы, грабители, Вайс-Сити: Знакомимся с героями и локациями Grand Theft Auto VI — невероятные 4K-скриншоты от Rockstar Games
GameMag
2025-05-06T15:58:11Z
Как "Ведьмак", только по-корейски: показали новый геймплей Crimson Desert
Знай
2025-05-06T15:51:27Z
Удобная функция браузеров на Windows позволяет красть пароли: как не стать жертвой
Фокус
2025-05-06T15:25:02Z
Уже не смог молчать: Экс-сотрудник NASA шокировал признание об НЛО
Comments UA
2025-05-06T15:21:37Z
Вышел второй трейлер GTA 6 — новые кадры Вайс-Сити
ITC
2025-05-06T15:16:31Z
Чим обробити виноград від шкідників у травні: актуальні поради
AgroNews
2025-05-06T15:13:15Z