/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F2a7ee5e8fc96ff25a224b711020a956d.png)
У Мережі з'явилися трешові фото гуртожитку столичного НАУ: у виші їхню актуальність заперечують
У виші кажуть, що вже зробили ремонт.
Розбита раковина, жахливий туалет і затоплені стелі: Мережею ширяться фото страшних блоків студентського гуртожитку Національного авіаційного університету.У виші акутальність фото спростовують.
Хто несе відповідальність за студентський гуртожиток і як діяти за подібних обставин - розповіли у Сніданку з 1+1.
У коментарях під фото, що з'явилися у Мережі, студенти кажуть, що знімкам декілька років. Вони вже не актуальні: "Фото не свіжі, таких кімнат 10% від усієї кількості".
Усередину "Сніданок" не пустили - карантинні обмеження, кажуть. Вдалося зустрітися з Андрієм, він голова студради саме цього гуртожитку. Хлопець переконує: фотографії старі, а зараз всередині все добре. "Вийшов студент недовольнй. Може переселили або за чотири роки йому не сподобалося навчання в НАУ. Вирішив так трошки помститися", - каже він.
Однак навіть якщо це так, то чому кімнати взагалі були такими? Проректорка з гуманітарної політики та інновацій НАУ Світлана Тімкіна каже: ремонт уже зробили. А якщо студенти помітять у своїх кімнатах якісь несправності, то це за питання швидко вирішать. "У кожному гуртожитку на вахті є три журнали: перший - це електрика, другий - сантехніка і третій - це столярні роботи. З будь-яких зауважнь, які виникають у студентів, вони дають заявку. Вахтери передають цю інформацію на Студмістечко на дирекцію. Там реагують на ці заявки і вони ліквідуються", - каже вона.
Розбита раковина, жахливий туалет і затоплені стелі: чи справді гуртожиток НАУ в жахливому стані
На сайті НАУ керівництво офіційно спростувало актуальність цих фото.
Що ж робити студентам інших вишів, якщо побачать подібну картину в своєму гуртожитку? Представник Міністерства освітиі науки Олег Шаров каже: "За стан будь-якого майна у гуртожитках відповідає заклад вищої освіти і безпосередньо його керівник". Утім, не завжди керівництво вишу може все владнати.
Якщо ж ситуація критична, а адміністрація не реагує, то треба звернутися в Держпродспоживслужбу і вимагати припис на університет за антисанітарію. Тоді там точно почнуть ворушитися.