ГО «Платформа прав людини» повідомила, що в межах проєкту створено «Центр юридичної підтримки свободи слова в Україні», куди залучені експерти всеукраїнської мережі медіа-юристів.
«Допомогу отримати можна у будь-якому куточку країни, оскільки, ми співпрацюємо з розгалуженою мережею медіа-юристів та адвокатів, які надають юридичні консультації, допомагають складати юридичні документи, представляють інтереси в судах всіх інстанцій на національному рівні, допомагають готувати заяви для направлення в Європейський суд з прав людини», – говориться в повідомленні.
Для отримання безкоштовної юридичної допомоги необхідно натиснути на віджет «Отримати юридичну допомогу» на сайті www.ppl.org.ua
Заповнити всі необхідні поля, прикріпити копії всіх наявних документів по справі, натиснути «Відправити» і чекати на призначення юриста.
Всі запити розглядаються Радою на предмет дотримання професійних стандартів в конкретній ситуації з боку ЗМІ, наявності суспільного інтересу в поширеній інформації або предметі запиту, важливості для забезпечення стандартів свободи вираження і поширення інформації відповідної справи тощо.
До складу Ради увійшли:
-
Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України;
Олександр Бурмагін, медіа-юрист ГО «Платформа прав людини»,
Людмила Опришко, медіа-юрист ГО «Платформа прав людини».
Леся Ганжа, редакторка сайту «Доступ до правди».
Проєкт «Ефективний юридичний захист свободи слова в Україні» виконується за фінансової підтримки Media Legal Defence Initiative. Він, за твердженням ГО, спрямований на забезпечення свободи слова в Україні і підтримку незалежності журналістів та ЗМІ шляхом надання високоякісної правової допомоги.
Фото: Rae Allen/Flickr