/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F074e11a1-4163-461e-9dfb-9bbd92affd70.png)
Микита Добринін після "Холостяка" почав власне шоу, скопіювавши "Орел і решка"
Головний герой 9-го сезону проєкту "Холостяк" Микита Добринін порадував шанувальників тизером свого нового тревел-шоу.
Про це повідомляє Telegram-канал "Культурна Пральня".
Тизер Микити Добриніна: у чому особливість нового шоу
Повідомляється, що прем'єрний випуск проєкту вийде вже 20 серпня о 16:00 в Youtube. На каналі помітили красиву картинку відео, але при цьому акцентували увагу і на нарочито скопійованій інтонації коментатора "Орла і решки" і навіть на схожості мелодій заставки двох шоу.
Детальніше про тревел-шоу Добриніна
Четверо екс-учасників телевізійного проєкту "Холостяк" в рамках нового тревел-шоу їздять в різні міста і села.
Йдеться про телеведучого Микиту Добриніна, футболіста з Одеси Сергія Мельника, бізнесмена Михайла Заливако і екс-плавця Дмитра Черкасова.
"Так, друзі, це все Україна. Це все близько і це ми покажемо в найближчому епізоді Enjoy the travel", - розповів Микита Добринін.
Варто відзначити, що фрагменти своїх пригод учасники нового тревел-шоу публікують в Instagram, де показують своїм підписникам красу України. При чому говорять вони не тільки про позитивні, але і про негативні сторони.
Так, одеський футболіст Сергій Мельник, по прибуттю у Вилкове, висловив співчуття людям, які їздять по розбитих вилківських дорогах:
"Ями неймовірні. Я абсолютно не розумію, як люди тут живуть і як пересуваються мені вже шкода той Лексус, який нам дали для зйомок. Сподіваюся ми його повернемо", - написав Сергій Мельник.
Нагадаємо, що Ксенія Мішина, "холостячка", і Олександр Еллерт відпочивали в Криму, проте окремо.
Також MY.UA писав про те, як Мішина хвалиться своєю фігурою.
Щоб не пропустити найцікавіші новини читайте нас в Telegram і Viber.