/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fc1d14936b996399ab1be7ca36f8a40cd.jpg)
Ющенко прокоментував стан здоров'я Кравчука
Екс-президент Віктор Ющенко повідомив про стан здоров'я першого президента Леоніда Кравчука.
Про це він розказав у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання УНІАН, у якому стані наразі перебуває Кравчук.
"Бореться... Леонід Макарович сильний. І той іспит, який перед ним постав, - я переконаний, що він його на лопатки покладе, та й усе", - сказав Ющенко.
Як повідомляв УНІАН, Кравчук після операції на серці з кінця червняперебуває в реанімації. Він підключений до апарату штучної вентиляції легень.
28 червня він пропустив урочисте засідання Верховної Ради з нагоди Дня Конституції, адже готувався до операції.
Операцію йому провели в Києві 29 червня. Тоді ЗМІ повідомляли, що він відновлюється після операції в лікарняній палаті й відчуває себе добре, оскільки операція пройшла за планом без будь-яких побічних проблем.
Автор: Таня Поляковська