![Vodafone, Lifecell і Київстар відключать смартфони Android вже у вересні: хто в зоні ризику](https://thumbor.my.ua/qnCW0IpIuiTwnaw4py2gJdVpPq0=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F8cd777019217f779f198358a51560ffa.jpg)
Vodafone, Lifecell і Київстар відключать смартфони Android вже у вересні: хто в зоні ризику
Стало відомо про те, що мобільні оператори Vodafone і Lifecell збираються відключити від зв'язку смартфони на операційній системі Android. Відбудеться це вже зовсім скоро.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяНе так давно в мережі з'явилася інформація про те, що абоненти українських операторів стільникового зв'язку Київстар, Vodafone і lifecell можуть бути відключені. Трапиться це вже 27 вересня поточного року, і вина тут тільки компанії Google.
Справа в тому, що блокування торкнеться тільки старих смартфонів, які працюють на застарілій системі Android. Таких залишилося чимало, близько 250 тисяч користувачів.
Саме тому, оператори мобільного зв'язку Київстар, Vodafone і lifecell рекомендують за місяць, який залишився, вирішити дане питання, і встановити нове програмне забезпечення на смартфонах.
Справа в тому, що версії операційної системи Android 2.3.7 і вище, яким вже близько 10 років, стали вкрай уразливі, тому користувачі змушені оновити свій смартфон на систему по 3.0, і новіше.
Якщо раптом, до 27 вересня цього не відбудеться, то будуть виникати певні проблеми зі входом в різні сервіси Google,
Всього таких українців в країні понад 250 тисяч. У Vodafone ця частка становить 130 тисяч, у Київстару приблизно 100 тисяч, а ось у lifecell 36 тисяч.
Нагадаємо, українка показала дивну накрутку на тарифах Vodafone.
Раніше портал Знай.ua повідомляв, що у Києві Vodafone дав масовий збій - ваш абонент"не абонент".
Також портал Знай.uа писав, що Київстар закриває популярні тарифи-чого чекати абонентам вже найближчим часом.