!["Пора колотись": мер Франківська пригрозив звільненням невакцинованим працівникам міськради](https://thumbor.my.ua/02p-Wz8WwbIgkQjfsAXSOWr7zpY=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fdc193cc7b301a6933a82789bbbfe4a3e.jpg)
"Пора колотись": мер Франківська пригрозив звільненням невакцинованим працівникам міськради
Мер міста дав на щеплення два тижні.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пригрозив звільненням невакцинованим від COVID працівникам виконавчого комітету міськради.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"Пора колотись. Працівники виконавчого комітету міськради повинні бути 100% вакциновані! Подобається-не подобається, ми є приклад для всіх. Не хочете вакцинуватися - заяву на звільнення. Інакше буде депреміювання і скорочення", - наголосив івано-франківський мер.
Марцінків наголосив, що єдиною причиною або "відмазкою" може бути протопоказання щеплення. Це має підвердити лікар і надати відповідну довідку.
"Це людей ми можемо мотивувати, закликати. А працівники міської ради повинні бути вакциновані. Даю два тижні", - додав він.
Як повідомлялося, в Івано-Франківську вчителі, які до 31 серпнящепляться від коронавірусу хоча б однією дозою вакцини, отримають премію. В місті вакцинувались 47% педагогів, проте цього недостатньо, щоб під час навчання школярі не сиділи на карантині.