MY.UAНовини
Податкова амністія, початок навчального року і нові тарифи: що зміниться з 1 вересня
Податкова амністія, початок навчального року і нові тарифи: що зміниться з 1 вересня

Податкова амністія, початок навчального року і нові тарифи: що зміниться з 1 вересня

Із 1 вересня 2021 року на українців чекає низка змін. Так, саме на перший місяць осені випадає старт податкової амністії і початок навчального року з новим меню для школярів.

Що ще зміниться в Україні з 1 вересня 2021 року і протягом місяця – читайте у матеріалі.

Карантин в Україні

Адаптивний карантин в Україні продовжили до 1 жовтня. Його правила залишаються незмінними – країна поділена на чотири зони (зелена, жовта, помаранчева та червона), для кожної з яких встановлено свої обмеження.

Наразі уся територія України входить до зеленої зони карантину, для якої встановлено найм’якші обмеження.

У цій зоні потрібно обов’язково носити маски у транспорті, громадських місцях і дотримуватись дистанції у 1,5 м. На вулиці маски не потрібні.

Найсуворіші правила діятимуть для регіонів, які потрапили у червону зону. Тут заборонять роботу закладів громадського харчування, ТРЦ, освітніх закладів (окрім дитсадків і початкової школи) тощо.

Читайте
Адаптивний карантин продовжено: які обмеження діють у кожній зоні

Комунальні тарифи

Фіксована базова річна ціна газу у вересні коливатиметься від 7,80 до 13,50 грн/куб. м. Найнижчі ціни запропонували Агросинтез Трейдінг (7,80 грн/куб. м), Евода Трейд КП Луцькводоканал (7,88 грн/куб. м), Черкасигаз Збут і Уманьгаз Збут (7,89 грн/куб. м), а також ГК Нафтогаз України (7,96 грн/куб. м).

Найвищу ціну на газ – 13,5 грн/куб. м – встановили три обласні енергопостачальні компанії: Чернівецька, Житомирська та Херсонська.

Проте загалом більшість компаній встановили ціни до 9 грн/куб. м.

Для всіх, хто відмовився від річного тарифу на газ, у вересні діятимуть місячні тарифи. Найнижчий місячний тариф залишається на рівні 7,99 грн/куб. м у газопостачальних компаній Галнафтогаз та Стрийнафтогаз. Найвищий місячний тариф у вересні встановила газопостачальна компанія Енергія країни – 20,96 грн/куб. м.

Компанія Нафтогаз для клієнтів постачальника останньої надії (яким вона і є), встановила новий тариф у вересні на рівні 12,00 грн/куб. м.

Ціна на електроенергію

З 1 вересня Кабінет міністрів залишив тариф на електроенергію без змін на рівні 1,68 грн за кВт/год. Це буде останній місяць з фіксованим тарифом для всього населення.

А вже із жовтня споживачі платитимуть за світло залежно від того, хто та скільки електроенергії споживає.

Субсидії і пільги для переселенців

Громадяни, яким потрібно подати новий пакет документів для отримання субсидії, можуть зробити це до кінця вересня. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, абсолютній більшості українців, зокрема пенсіонерам, субсидії будуть перепризначені автоматично.

Тобто не потрібно подавати жодних додаткових заяв. А от новий пакет документів повинні подати громадяни, яким:

  • субсидію надавали у грошовій безготівковій формі;
  • субсидію призначили за фактичним місцем проживання особам, які орендують житло на підставі договору найму;
  • індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, і внутрішньо переміщеним особам;
  • субсидію призначили без урахування осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Крім того, з 5 вересня набуває чинності закон, який звільняє внутрішньо переміщених осіб в Україні від наслідків невиконання грошових зобов’язань за кредитними договорами та договорами позики.

Тому за неналежне виконання зобов’язань за кредитними договорами для них більше:

  1. Не нараховується штраф.
  2. Не настає відповідальність у вигляді сплати суми боргу.
  3. Не застосовуються інші майнові санкції.
Читайте
Субсидії по-новому: як переоформити документи і кому можуть відмовити

Початок навчального року

В Україні навчальний рік розпочнеться вчасно – з 1 вересня. Він проходитиме у звичному режимі, але з дотриманням протиепідемологічних норм.

Міністерство охорони здоров’я рекомендувало організувати свято Першого дзвоника просто неба, а час проведення урочистої лінійки максимально скоротити.

Також школам радять не змішувати учнів різних класів і утриматися від запрошення на 1 вересня колективів, які не працюють у закладі.

Але міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко попередив: якщо ситуація з захворюваністю на коронавірус в Україні погіршиться, школярі можуть знову піти на дистанційне навчання.

Також він зазначив, що школи зможуть працювати у червоній, помаранчевій та жовтій зонах карантину, якщо 80% персоналу навчальних закладів буде вакциновано.

У Києві в разі встановлення жовтого або помаранчевого рівнів епідемічної небезпеки заклади організовуватимуть освітній процес у змішаному форматі: як дистанційно, так і очно в закладі освіти із дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Однак виключно за умови вакцинації 80% і більше працівників закладу освіти.

У разі встановлення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть дистанційно. Винятком є дитячі садочки, початкові школи та спеціальні заклади освіти.

Також у Києві встановили низку заборон, які діятимуть у закладах освіти та інклюзивно-ресурсних центрах із 1 вересня.

Так, батькам заборонять відвідувати заклади освіти без наявності документа, що посвідчує отримання повного курсу вакцинації або негативного результату тестування на Сovid-19, проведеного не більше як за 72 години до відвідування закладу.

Заборона діятиме у всіх зонах карантину. Крім того, у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, незалежно від форм власності, та в інклюзивно-ресурсних центрах заборонять:

  • проводити масові (освітні, наукові, тематичні та інші) заходи без надітих усіма учасниками засобів індивідуального захисту;
  • вхід групами та масове перебування у закладі батьків.
Читайте
У київських школах від батьків учнів вимагатимуть Covid-сертифікат на вході

Перед початком школи майбутні першокласники повинні пройти медогляд і відвідати таких лікарів:

  • хірурга;
  • ортопеда-травматолога;
  • офтальмолога;
  • стоматолога;
  • здати аналіз крові на гемоглобін;
  • здати інші аналізи та відвідати спеціалістів за показаннями.

За результатами обстеження педіатр або сімейний лікар випише медичну довідку №086-1/о про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі.

А ще першачкам потрібна довідка про зроблені профілактичні щеплення за формою №063/о. Учні 2-11 класів також мають проходити медичний огляд раз на рік, але необов’язково перед навчальним роком. Потрібні консультації та аналізи за віком повинен підказати педіатр чи сімейний лікар.

Старт реформи нової української школи

З 1 вересня стартує реформа Нової української школи (НУШ) у пілотних п’ятих класах 136 шкіл України. Повноцінно проект запрацює з 1 вересня 2022 року.

Відповідно до стандартів НУШ, заняття у п’ятому класі передбачають впровадження інноваційних підходів до навчання, тому типовий навчальний план стає варіативним.

Це означає, що вчителі самостійно обиратимуть предмети та інтегровані курси з урахуванням побажань учнів. Самі ж педагоги отримують повну академічну свободу.

Змін зазнали й підходи до розробки та використання освітньої програми закладу освіти. Так, новий типовий навчальний план не має поділу на предмети, зате у ньому є дев’ять освітніх галузей:

  • мовно-літературна;
  • математична;
  • природнича;
  • технологічна;
  • інформатична;
  • соціальна і здоров’язбережувальна;
  • громадянська та історична;
  • мистецька;
  • фізична культура.

Заклад освіти повинен самостійно визначити перелік навчальних дисциплін, інтегрованих курсів та варіативний освітній компонент для кожної галузі.

За умови 5-денного навчального тижня гранично допустиме тижневе навантаження становить 28 годин на тиждень (980 годин на рік). Також виділено дві додаткові години для вивчення предметів освітніх галузей, курсів за вибором, проведення індивідуальних консультацій та групових занять.

Читайте
Початок навчання без стресів: як налагодити режим сну і харчування школяра

Свідоцтва про закінчення початкової школи

З 1 вересня набуває чинності наказ МОН, який передбачає, що в Україні видаватимуть свідоцтва про здобуття початкової освіти. Документи про освіту видаватимуться на кожному рівні, як того вимагає закон Про повну загальну середню освіту.

Замовлення, виготовлення та облік свідоцтв про початкову освіту здійснюватиметься в електронній формі.

Свідоцтво не буде пластиковим та не матиме додатку, а школам не потрібно буде вести облік видачі документів про початкову освіту. Батькам за бажання зможуть видати паперову копію електронного свідоцтва на аркуші паперу формату А4 із підписом директора школи та печаткою.

Результати річного оцінювання та державної підсумкової атестації учнів відображатимуться у свідоцтві досягнень.

Нові норми харчування у школах

З 1 вересня 2021 року набуває чинності постанова Кабміну про нові норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

У документі розписана калорійність сніданку, обіду та вечері за віковими групами. Так, у разі споживання лише сніданку вона має становити 25-30% від добової потреби, для обіду відповідна частка збільшується до 35%.

Згідно із постановою, у шкільному харчуванні зменшиться кількість цукру та хліба й збільшиться кількість фруктів, м’яса та молока.

Читайте
Ланч-бокс меню: що давати школяру для перекусу

Так, цукру стане менше у 2-2,5 рази. Удвічі скоротиться кількість хліба (30-50 г замість 60-80 г на одне приймання їжі). Фруктів буде до 100 г на одне приймання їжі. Кількість м’яса збільшиться до двох порцій по 70 г, 100 г або 120 г кожна, залежно від віку дітей.

За новими нормами, школярі отримуватимуть одну порцію молока чи молочних продуктів щодня. Водночас з норм харчування виключили кондитерські вироби, адже вони містять велику кількість цукру та трансжири. Не увійшли до них і консерви (м’ясні, рибні, овочеві) через високий вміст солі та можливу наявність консервантів.

Перехідний період запровадження нових норм харчування триватиме з 1 вересня 2021-го до 1 січня 2022 року.

Податкова амністія

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування або, як його ще називають, податкова амністія стартує 1 вересня 2021 року.

Тепер громадяни, які ухилялися від сплати податків, зможуть відкрити свої справжні доходи, уникнувши покарання.

Для цього треба подати декларацію у період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022-го. Йдеться лише про активи фізичних осіб, які з’явилися у їхній власності до 1 січня 2021 року, але за них не були сплачені податки.

У добровільній декларації не потрібно вказувати джерела походження доходів. Із цих доходів треба лише сплатити збір:

  • 5% – за активи на рахунках українських банків;
  • 9% – за активи на рахунках за кордоном;
  • 2,5% – від номінальної вартості державних облігацій, придбаних з 1 вересня 2021 року до 31 серпня 2022-го.

Подавати декларації можна з 1 вересня через Електронний кабінет платника. Форму декларації і порядок подання можна подивитися за посиланням. Також на сайті Державної податкової служби є приклади її заповнення.

Курс долара і ціна на бензин

Згідно з прогнозом економіста Олександра Хмелевського, у вересні долар коштуватиме 28 грн. Причинами девальвації гривні (зниження курсу валюти) стануть погашення значних іноземних позик у вересні та закупівля природного газу до опалювального сезону.

Витрати валюти значно збільшаться ще й тому, що ціни на природний газ порівняно із серпнем 2020 року зросли вчетверо.

А от українські АЗС зобов’язали знизити ціни на бензин та дизель. У середньому 1 л дизельного палива (ULSD 10 ppm) повинен коштувати 21,11 грн, а 1 л бензинів автомобільних (GASOLINE 10 ppm) – 25,53 грн.

Водночас з урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 30,53 грн за 1 л, а дизельного палива – 28,11 грн за 1 л.

Читайте
Акція для чиновників чи економічна реформа: кому вигідна податкова амністія

Заборона на в’їзд для авто на придністровських номерах

Автомобілям із Придністровського регіону Молдови на номерах так званої республіки з 1 вересня заборонено в’їзд на територію України.

Номерні знаки на авто мають бути узгодженого зразка або нейтральними, інакше транспортні засоби не зможуть перетнути кордон.

Ще один європейський лоукостер в Україні

Німецький лоукостер Eurowings з 1 вересня 2021 року почне літати за маршрутом Дюссельдорф – Київ. Авіакомпанія виконуватиме рейси у напрямку Дюссельдорф – Київ – Дюссельдорф тричі на тиждень: щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці.

Eurowings є одним із дочірніх підрозділів авіаційного холдингу Lufthansa Group.

Але варто врахувати, що з 1 серпня під час в’їзду до Німеччини необхідно мати результати негативного Covid-тесту, підтвердження одужання від хвороби або підтвердження проходження повного курсу вакцинації.

Тест необхідно зробити максимум за 72 годин до в’їзду (ПЛР) або за 48 годин до в’їзду (швидкий тест на антигени).

Вихідні у вересні

У перший місяць осені не передбачається державних свят, які могли б вплинути на кількість вихідних. Тому в перший осінній місяць 2021 року українці працюватимуть 22 дні.

Скільки відпочиватимуть українці у вересні 2021– читайте у нашому матеріалі.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как узнать, что у человека порча: основные признаки и советы
Comments UA
2025-06-24T06:15:10Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Как продукты не рекомендуется есть водителям до и во время поездки: советы специалистов
Gazeta UA
2025-07-06T03:15:25Z
Содержит много сахара и вредных добавок: эксперты назвали худшее мороженое
Знай
2025-07-06T02:51:00Z
После 50 лет вы в группе риска: болезнь, незаметно лишающая зрения
Знай
2025-07-05T13:51:31Z
Сок для здоровья сердца: ученые назвали самый лучший напиток для женщин после 50 лет
Gazeta UA
2025-07-05T14:06:48Z
Лайфгак, как хранить укроп свежим в холодильнике без замораживания
TSN
2025-06-28T17:03:08Z
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Дефицит продуктов в Николаеве: жителей предупредили о товаре, под угрозой
Политека
2025-07-06T05:31:42Z
Коллекционеры озолотят украинцев, у которых сохранились монеты 90-х годов
Знай
2025-07-06T05:21:15Z
Скандал в Германии: из помощи для Украины "исчез" почти миллиард евро, — Bild
Хвиля
2025-06-29T00:15:31Z
Производители предупредили украинцев о значительном росте цен на хлеб
UAToday
2025-06-23T19:45:16Z
Минимальная пенсия: может ли вырасти с 1 июля
ZN UA
2025-06-27T03:43:14Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Россия нанесла удар по пригороду Харькова: подробности от Терехова
Апостроф
2025-06-28T18:48:07Z
Путин готовится значительно усилить ракетный террор Украины: названы 5 наиболее опасных городов
Comments UA
2025-06-24T14:00:47Z
Массированный удар РФ по Киеву: возросло количество погибших
ZN UA
2025-07-05T09:21:32Z
Маск объявил создание собственной Партии Америки
Апостроф
2025-07-06T06:18:18Z
Мобилизацию и военное положение в Украине хотят продлить с 7 августа по 5 ноября
Новости Украины
2025-07-06T06:15:19Z
Хороших новостей ждать не стоит: эксперты назвали три сценария завершения войны в Украине
Знай
2025-06-22T20:30:05Z
Зеленский резко отреагировал на ночную атаку РФ
Корреспондент
2025-07-04T11:30:19Z
Польша отреагировала на прекращение поставок оружия США
Корреспондент
2025-07-03T19:06:41Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Еще один китаец попал в плен ВСУ: что рассказывает наемник об армии РФ
TSN
2025-06-27T16:33:46Z
"Это кормушка для чиновников": руководитель разрушенного Донецкого аэропорта получает зарплату с 2014 года
Comments UA
2025-07-06T06:15:26Z
"Шахеды" атаковали Запорожье ночью: экстренные службы работают на месте
Новости Украины
2025-07-06T06:00:06Z
Россия атаковала Харьков: что известно о "прилете"
TSN
2025-06-29T06:06:56Z
Синоптики обновили прогноз на среду
Gazeta UA
2025-07-02T05:51:53Z
Генштаб: украинцы поразили в РФ предприятие по производству компонентов для "Шахедов" и "Искандеров"
Апостроф
2025-07-05T15:36:28Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Такие кабачковые котлеты получаются вкуснее мяса: с этим рецептом ваш муж станет вегетарианцем
Telegraf
2025-07-06T06:12:15Z
Чтобы розы быстро росли и хорошо цвели, посадите их рядом с одним цветком
Знай
2025-07-06T04:51:49Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Популярный курорт Украины атаковали насекомые. В сети показали впечатляющие кадры
Telegraf
2025-06-24T10:36:53Z
Куриные яйца могут вас убить: 8 бытовых ошибок с ними, которые вредят здоровью
Знай
2025-06-26T02:51:38Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
Какой завтра, 7 июля, праздник — все об этом дне, какой церковный праздник, что нельзя делать
TSN
2025-07-06T06:06:57Z
Деньги за обучение могут вернуть: воспользоваться можно не только студентам
Знай
2025-07-06T06:06:23Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Светлана Павелецкая рассказала, нашла ли общий язык с детьми Дмитрия Кулебы
Комсомольская правда
2025-06-23T06:52:55Z
24 июня большой церковный праздник: что можно и нельзя делать сегодня
Comments UA
2025-06-24T05:33:57Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Топ-10 молодых и перспективных актеров украинского театра
ZN UA
2025-07-06T05:37:35Z
История из Найт-Сити: представлен первый тизер аниме Cyberpunk: Edgerunners 2
GameMag
2025-07-05T20:21:45Z
Три модели купальников, которые никогда не выйдут из моды
Gazeta UA
2025-07-05T13:45:34Z
Потап отреагировал на острый комментарий Тины Кароль и посмеялся с ее реакции на его творчество
TSN
2025-07-04T11:18:50Z
Инсайдер раскрыл причину разрыва Кэти Перри и Орландо Блума
Корреспондент
2025-07-04T06:42:59Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
Россия нанесла удар дронами по Запорожью: произошли пожары, ранена женщина – фото
Лига
2025-07-06T05:00:46Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Удар РФ по Киеву: в Святошинском районе, вероятно, есть пострадавшие
TSN
2025-07-03T23:51:01Z
Запорожье под ударом «Шахедов»: пострадали ферма и склады
Апостроф
2025-07-06T06:06:57Z
Японию всколыхнули новые землетрясения: возможна ли масштабная катастрофа
TSN
2025-07-06T06:03:01Z
Атака РФ: в Чугуеве большой пожар, 11 раненых
Корреспондент
2025-07-05T07:03:42Z
В России на трассе сгорела колонна военных машин. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-04T22:51:19Z
В Харькове задержанного оставили умирать в камере - ГБР расследует. ВИДЕО
Новости Украины
2025-06-27T10:18:49Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Франция требует от Tesla прекратить рекламировать автомобили как беспилотные и угрожает штрафом
Европейская правда
2025-06-24T15:54:56Z
Абсолютный фаворит: эксперты назвали лучший автомобиль года
Фокус
2025-07-04T15:30:28Z
За руль не всем теперь можно: какие возрастные ограничения ввели для водителей в Украине
Знай
2025-07-04T15:21:27Z
В Украине снизился спрос на новые коммерческие автомобили
Корреспондент
2025-07-04T12:54:50Z
Не только парковка в тени: 5 советов, которые помогут предотвратить нагрев авто в жару
Telegraf
2025-07-04T12:48:25Z
Сколько стоит страховка авто от дронов, ракет и ПВО: считаем на примере Volkswagen
VGorode
2025-07-04T12:27:19Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Саудовский гранд предлагает Эрнандесу феноменальный контракт
Корреспондент
2025-06-23T15:45:30Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Шелестюк без лишней суеты завершил бой эффектным нокаутом
Корреспондент
2025-07-06T05:45:30Z
Реал вышел вперед за счет голов своих воспитанников и победил Боруссию
Корреспондент
2025-07-06T04:24:30Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Молодой талант Реала повторил знаковое достижение Роналду
Корреспондент
2025-07-05T20:57:23Z
Степанов оформил дубль в товарищеском поединке
Корреспондент
2025-07-05T20:24:48Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
На дне Атлантического океана обнаружили более тысячи бочек с радиоактивными отходами
TSN
2025-06-28T09:06:55Z
Как защитить смартфон от аномальной жары: советы
Gazeta UA
2025-07-06T05:45:33Z
Пытался попасть в Зазеркалье? Дедушка с тележкой в магазине стал героем вирусного курьеза
Telegraf
2025-07-06T01:42:14Z
Астрономы обнаружили в космосе суперземлю, содержащую значительные запасы воды
TSN
2025-07-05T19:36:53Z
Птицы, произошедшие от динозавров почему-то не имеют габаритов предков: ученые раскрыли причины
Фокус
2025-07-05T19:36:49Z
Официально: Once Human выйдет на PlayStation 5 и Xbox Series X|S в 2026 году
GameMag
2025-07-05T19:01:44Z
В сети появился опенинг хоррора Silent Hill f со стенда Konami на Anime Expo 2025
GameMag
2025-07-05T18:54:17Z