![Очільник Льотної академії і його помічника затримали на хабарі](https://thumbor.my.ua/0GzVWETsSAM8ThVutjJY_b_9PHo=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F840c5c4697ba2f8498df9ecc68245f53.png)
Очільник Льотної академії і його помічника затримали на хабарі
За хабар їм загрожує 10 років за гратами.
У Кропивницькому на хабарі в 20 тисяч доларів затримали керівника навчального закладу та його підлеглого.
Про це йдеться вТСН.16.45.
За даними правоохоронців, очільник Льотної академії вимагав гроші від директора місцевої компанії, з якою уклав угоду про підготовку студентів.
Компанія з року в рік тренувала пілотів на своїх літаках і за це отримувала фінансування з бюджету. Цьогоріч, твердять у прокуратурі та СБУ, в Льотній академії фірмі поставили ультиматум: за співпрацю треба заплатити.
Директора навчального закладу і його підлеглого, що вів переговори, затримали на гарячому, коли ті брали гроші.
За хабар їм загрожує 10 років за гратами.
Новини України: у Кропивницькому на хабарі у 20 тисяч доларів затримали керівника навчального закладу
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала