/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Faec9c0c4fb6e0b63b64dca245d9ffe72.jpg)
Збірна України втратила перемогу над Чехією на останніх секундах гри
Збірна України зустрічалася на виїзді з командою Чехії в межах товариському матчу. Гра відбулася у Плзені на стадіоні Дусан-Арена та завершилася нічиєю з рахунком 1:1.
Автором першого голу у матчі став захисник донецького Шахтаря Віктор Корнієнко, який забив після пасу від Олександра Зінченка. Для гравця цей гол став дебютним у футболці національної команди.
Господарям поля вдалося зрівняти лише на четвертій доданій хвилині до другого тайму після точного удару форварда Бернлі Матея Видри.
Стартові склади:
- Чехія: Станек, Гавел, Ємелка, Голеш, Цоуфал, Соучек, Крал, Змргал, Саділек, Пешек, Тецл.
- Україна: Бойко, Корнієнко, Сирота, Кривцов, Качараба, Тимчик, Зубков, Зінченко, Макаренко, Ярмоленко, Сікан.
- Голи: Видра, 90+4 – Корнієнко, 27
Факти ICTV провели текстову онлайн-трансляцію товариського матчу Чехія – Україна, де зібрали усі найцікавіші моменти гри.
Фото: УАФ
Теги за темою
футболПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони