/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fe698db1527c3285911155e76235297c8.jpg)
Під Харковом потяг збив підлітка, який їхав на велосипеді
15-річний хлопець загинув на місці.
У Харківській області потяг збив на смерть підлітка, який їхав на велосипеді.
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції у Харківській області.
Трагедія сталася 9 вересня о 18:39 у селищі Подвірки. Під час руху в напрямку Люботина потяг сполученням "Основа - Люботин" збив неповнолітнього, який їхав на велосипеді. Від отриманих травм 15-річний юнак загинув на місці.
"За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України", - розповіли у поліції.
Нагадаємо, що у Кривому Розі на залізничній станції "Інгулець" під колеса потяга потрапила 39-річна жінка. Вона під час руху намагалася застрибнути у поїзд.