/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fc96b4e91-e290-409f-ba28-dd09d6539c2f.png)
Моргенштерну таки заборонили тур Україною: СБУ змогла те, що не вдалося ФСБ
У Службі безпеки України повідомили, що гастролі російського репера Моргенштерна в Україні неможливі.
Це підтвердили в пресцентрі відомства, передає "Українська правда".
Моргенштерн не зможе виступити з концертами
У СБУ зазначають, що у вересні цього року стало відомо, що заборонений в Україні Алішер Моргенштерн планує виступити з концертами у нашій країні. Про це повідомили відповідним органам України.
"Акцентовано на тому, що перебування особи в "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України", - йдеться в повідомленні.
У відомстві відзначають, що будь-які гастролі репера в Україні заборонені.
Нагадаємо, що раніше російський виконавець анонсував три концерти на території України – у Запоріжжі, Харкові та Києві.
Творчість Моргенштерна заборонили в Україні
У квітні цього року за поданням Служби безпеки російського виконавця внесли до списку осіб, що загрожують національній безпеці України.
Зазначається, що Алішер Моргенштерн у своїх композиціях пропагує насильство, жорстокість, а також вживання наркотиків та інших психотропних речовин. Такий висновок зробила відповідна лінгвістична експертиза.
Таким чином творчість артиста створює передумови для конфліктів під час концертів Алішера по відношенню до організаторів та учасників.
Варто також зазначити, що Моргенштерн не змирився з таким рішенням та подав позов до суду на СБУ з вимогою виключити його із списку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці.
Нагадаємо, що Моргенштерн виступить в Україні й СБУ нічого не зможе зробити - немає такого закону.
Раніше повідомлялося, що СБУ пустить забороненого Моргенштерна в Україну.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.