MY.UAНовини
«Жовтню» — 90. Як кінотеатр відсвяткував ювілей і що буде далі
«Жовтню» — 90. Як кінотеатр відсвяткував ювілей і що буде далі

«Жовтню» — 90. Як кінотеатр відсвяткував ювілей і що буде далі

Минулого тижня кінотеатр «Жовтень» відсвяткував дев’яносту річницю. Насправді він відкрився в січні 1931 року, але через карантинні обмеження керівництво перенесло святкування на теплий сезон. До речі, й «Жовтнем» він став тільки після Другої світової війни, а до цього мав назву «Дев’яте Держкіно». Усі ці дев’ять десятиліть у будинку, спроєктованому Ноєм Троцьким та побудованому Валеріаном Риковим, показували кіно. Ювілей не став винятком: після відкриття меморіальної дошки, офіційних (у тому числі від президента — його лист зачитали) та дружніх привітань усьому колективу та керівниці «Жовтня» Людмилі Горделадзе, гостям показали кіно. Це був допрем’єрний показ української стрічки «Між нами». Чесно кажучи, доволі похмурої та нерівної картини, яка зовсім не створювала святкового настрою. Але після перегляду, вже на фуршеті, думки про побачене розійшлися: хтось вважав, що картина слабка й недороблена, хтось був у захваті. Поки гості спілкувалися — відчутно, що за довгий карантин усі скучили за офлайном — «Детектор медіа» поговорив про історію та майбутнє кінотеатру з його керівницею Людмилою Горделадзе, яка очолює «Жовтень» із 2000 року.

Засновниця ТОВ «Кіноман», членкиня Національної спілки кінематографістів України та Української кіноакадемії Людмила Горделадзе.

— Людмило, кінотеатру — 90 років. Які події ви назвали би ключовими в його історії?

— «Жовтень» унікальний тим, що він завжди був кінотеатром. Він відкрився в 1931 році як кінотеатр німого кіна, хоча вже існувало звукове обладнання, й пізніше його поставили. Перший фільм, який показали в кінотеатрі, — «Гегемон», знятий кіностудією, яка зараз названа на честь Довженка, а тоді називалася Київською кіностудією. У 2006 році на 75-річний ювілей кінотеатру ми показували цей фільм — взяли стрічку в Російському державному архіві кінодокументів. Насправді він доволі нудний: про донецький шахтарів, як вони працюють, — і дивитися його зараз важкувато. Коли ми називали зали різними назвами, одну з них — «Гегемон» — дали на честь цього фільму. До перейменування вона називалася Червоною залою. Спочатку в ній було 800 місць із балконами, але без амфітеатру. У результаті подальших перебудов зала стала виглядати так, як тепер.

Кінотеатр не просто не міняв призначення протягом усіх цих років, він ще й практично безперервно працював. Навіть під час нацистської окупації він показував німецькі фільми для німців і називався «Глорія». Він згаданий у романі Анатолія Кузнєцова «Бабин яр». Після війни його розграбували, але він не був зруйнований, і вже після відновлення йому дали ім’я «Жовтень» — до цього він називався «Дев’яте Держкіно».

Вигляд будівлі кіноетатру майже не змінився за дев’яносто років

В кінці вісімдесятих тут провели капітальний ремонт, і після нього кінотеатр відкрився в 1991 році. У цьому була його драма. Технічно він відповідав стандартам того часу: це був широкоформатний кінотеатр із новою залою, в якій остаточно зник балкон і з’явився цей високий, різкий амфітеатр. Навіть коли я прийшла сюди у 2000 році, він був не зовсім технічно поганий, але глядача в кінотеатру вже не було. У 90-ті роки його покинула аудиторія. Тут були різні орендарі, весь другий поверх був зайнятий клубом зі страшною (як на мене) назвою «Аль Капоне», в ньому висів якийсь муляж трупа, «іспанське» крісло для тортур і тому подібне. Кіно показували, але на замовлення нічного клубу, за його гроші, і хоча формально квитки глядачам продавали, насправді тут показували «суничку». Така сумна історія в «Жовтня» була в 90-ті роки.

— Як вам удалося повернути людей?

— Коли я прийшла сюди, я була «життєрадісна піонерка», хоч і була немолодою вже людиною. Я хотіла, щоб у кінотеатрі було кіно і щоб усе було за правилами. Мене з моїми рожевими мріями тоді підтримала влада, нам дали частину необхідних грошей, решту ми отримали у кредит і поставили тут систему Dolby, зробили сферичним екран, обтягнули крісла новою тканиною. До речі, багато чого робили наші співробітники — такий був ентузіазм. Відремонтували також фасад. Таким чином вдихнули в кінотеатр нове життя.

Восени 2000 року ми відкрилися російським фільмом «Заздрість богів». Я запросила Володимира Меньшова і Віру Алентову, аби вони представили картину. Я думала, що глядачі одразу ж побіжать у зали, але вони не повернулися. Це сталося пізніше й поступово; врешті в кінотеатру з’явився свій глядач. Завдяки нашій репертуарній політиці, нашому ставленню до глядачів, завдяки моєму власному розумінню того, що таке кіно, кінотеатр «Жовтень» став для Києва культовим місцем. Тут демонстрували й авторське кіно, і фестивальне: спочатку російське, потім європейське, а потім українське, коли з’явилося. Так ми здобували кінотеатру статус особливого.

У 2004 році ми розпрощалися з нічним клубом «Аль Капоне», повернули собі верхню залу, яка отримала назву «Кіноман», зробили там ремонт. Усе це було непросто, оскільки потрібні були великі гроші, а бюджет нас не підтримав, адже декому у владних кабінетах не подобалося, що ми не подовжили договір оренди з нічним клубом. Зрештою ми все зробили, повернули всі борги, і все було чудово, але потім на нас почали «наїжджати», рейдерити. Потім пішли суди з владою міста, із прокуратурою, тому що ця будівля стала комусь цікавою. Ми боролися та відбивалися, апофеозом наїздів став підпал кінотеатру 29 жовтня 2014 року. Справа до кінця не розслідувана, двох молодиків, які нібито кинули димову шашку, звинуватили в хуліганстві. Насправді це не хуліганство, а кримінальний підпал: є висновок експертизи, яка це доводить.

В першу ніч пожежі сюди прийшов Кличко, який уже був мером, і сказав: «Ми його відбудуємо». Я страшенно здивувалася. Потім з’явилися активісти, які вимагали від влади відновити кінотеатр. І по суті, і глядачі, й київська громада, і влада, й депутати, й активісти були за те, щоби кінотеатр відновили. Так що я вважаю, що кінотеатр народився під щасливою зіркою: він був відновлений у рекордні терміни — менше, ніж через рік після пожежі, 18 жовтня 2015 року, ми відкрилися.

— У цьому році «Жовтень» став частиною мережі кінотеатрів «Європа Сінема» під кураторством Фонду підтримки кінематографії «Єврімаж». Розкажіть, будь ласка, про це докладніше.

— Ми вже були в їхніх програмах досить давно. Але Україна не член Євросоюзу, а мережа включає або кінотеатри країн — членів ЄС, або тих країн, які є членами Єврімаж (Україна стала повноправним членом у 2020 році. — Авт.). Тому ми тільки цього року увійшли в цю мережу. Нам дали супераванс — включили заднім числом, із 1 січня 2021 року. Тобто в цьому році ми отримаємо грант від Єврімаж, якщо правильно відзвітуємо про свою роботу. Для отримання гранту треба демонструвати саме європейське кіно в певних кількостях. Думаю, в нас усе вийде. Сума гранту може коливатися від до 10 до 25 тисяч євро, але насправді його розмір не має значення — важливо, що ми приєдналися до сім’ї європейських кінотеатрів фестивального, артхаусного типу, яких у світі понад тисячу. Для України це дуже важливо. По-перше, це підтримка виробництва: зараз уже чотири українські фільми виграли такі гранти. А по-друге, фільми, створені за допомогою Єврімаж, отримують і ринок прокату у всіх тих країнах, де є кінотеатри мережі. Таким чином українські фільми вириваються на міжнародний ринок. Адже кінотеатри Єврімаж є не тільки в ЄС, але й у США, Канаді, Японії. Всі ці кінотеатри показують артхаусне, фестивальне кіно, навколо них формується певна аудиторія. Свого часу нам довелося переконувати і представників влади, щоб вони зрозуміли, як це важливо для України.

— «Жовтень» — єдиний кінотеатр мережі з України?

— Так. Були й інші кандидати, які подавали заявки, але не пройшли за вимогами до кінотеатрів. Колись кандидатом був кінотеатр «Київ», ми разом брали участь ще з 2007 року у програмах Єврімаж, але «Києва» вже немає. А ми подали заявку й виграли. Всі ці роки я з цими організаціями в постійному контакті, ми з моїм сином Павлом, який управляє репертуаром «Жовтня», їздимо на всі заходи «Європа Сінема», коли нас запрошують. Остання конференція була в Лісабоні у 2019 році. Але те, що впроваджують представники мережі «Європа Сінема», ми робимо вже давно. Це створення кіноклубів, організація прем’єр, творчих зустрічей. При цьому, на відміну від нас, у ЄС у кінотеатрів старого типу, так званих аутентичних, не мультиплексів, є підтримка не тільки різних фондів, але й держави. Бо в Європі всі люблять кіно і вважають кінотеатри важливим центром культурного життя. Подивіться на похорон Бельмондо — видно, наскільки європейці цінують і люблять і своє кіно, і своїх кумирів. Кіно ж не тільки частина культури: це частина людської душі, й нам потрібно прагнути до такого ж ставлення.

— Як коронавірусна епідемія вплинула на роботу кінотеатру? Чи повернуться, на вашу думку, глядачі в кінотеатри після епідемії?

— Зараз у нас приблизно 60 % від аудиторії 2019 року. Але таке зменшення аудиторії не тільки через епідемію. Ключовий фактор зменшення аудиторії — можливість дивитися кіно онлайн.

Я вважаю, що й далі, коли епідемія закінчиться, відвідуваність кінотеатрів не зросте. Насправді кіноаудиторію створює Голлівуд. Для нашого кінотеатру голлівудське кіно — не такий вирішальний фактор, як для більшості мультиплексів, це тільки частина нашого репертуару. Тому ми зараз не дуже страждаємо від відсутності нового голлівудського кіно, яке останні два роки лише в малій кількості виходить на екрани. Але й перспектива не викликає оптимізму. Ви бачили рекламні ролики AMC Theatres — найбільшої американської мережі кінотеатрів, у яких зірки, в тому числі Ніколь Кідман, запрошують людей у кіно? Це все сумні потуги повернути масового глядача в зали. А їх, за моїм прогнозом, у кінотеатрах буде все менше й менше. Це спричинить зростання ціни на квітки, аби забезпечити виживання кінотеатрів. Вони житимуть, але їх буде менше, і все менше людей буде регулярно ходити в кіно. Ймовірно, будуть якісь кінотеатри спеціальних івентів, слово «кіно-театр» заграє з новою силою — будуть якісь прем’єри з червоними доріжками, похід у кінотеатр стане святом, подією. Кіно, яке можна так презентувати глядачеві, залишиться в кінотеатрах. А кіно, яке показують по шість сеансів на день, швидше за все, поступово піде. Це моя точка зору. Але «Жовтень» ще довго буде жити — в Україні й так за статистикою мало кінозалів, а «Жовтень» у сегменті авторського і фестивального кіно в Києві взагалі єдиний. І навіть ті 60 % глядачів, плюс доходи від консешн-бару, повертають оптимізм щодо майбутнього «Жовтня». Так, із фінансової точки зору зараз ми не можемо дозволити собі серйозний розвиток, але ми живемо без боргів і забезпечили собі нормальне існування в умовах карантину. Отже на наші власні перспективи я дивлюся з оптимізмом. ТОВ «Кіноман», створене членами трудового колективу кінотеатру, орендує в міста будівлю кінотеатру, яка є комунальною власністю. Наш договір оренди з містом укладено до 2030 року. А це, на мій погляд, також є гарантією нашого подальшого існування. Тож кінотеатр і надалі буде жити й радувати глядачів емоціями від зустрічі зі справжнім мистецтвом кіно.

Директорка «Жовтня» Юлія Антипова нагадала гостям історію кінотеатру

Депутат Київради Вадим Сторожук також привітав кінотеатр із днем народження

Сценарист і письменник Андрій Кокотюха та ексміністр культури, актор Євген Нищук

Теле- і кінопродюсер Олексій Гладушевський

Режисер Семен Горов

Режисер Сергій Бурковський, продюсер Геннадій Кофман, режисер Роман Балаян

Продюсер Андрій Різоль (ліворуч)

Людмила Горделадзе урочисто відкрила меморіальну дошку

Художній керівник кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі, заступник представника України в «Єврімаж» Сергій Зленко

Програмний директор кінофестивалю «Молодість» Віктор Глонь, медіакоординаторка Одеського кінофестивалю Анна Бурдіна, експродюсерка Одеського кінофестивалю, продюсерка Юлія Сінькевич

Галерист Євген Карась із дружиною

Журналіст Дмитро Іванов та директор кінокомпанії «Казка Продакшн» Леонід Гудков

Продюсерка фільму «Між нами» Поліна Герман (у центрі)

Кінокритик Олексій Першко з братом, кіноперекладачем Сергієм Першко завітали до експозиції, яка присвячена історії кінотеатру

Андрій Халпахчі, президент Star Media Влад Ряшин та віцепрезидент Star Media Юрій Артеменко

Телеведучий Ілля Ноябрьов (праворуч)

Продюсер, ексголова Держкіно Пилип Іллєнко та медаменеджер Віталій Докаленко

Режисер Сергій Маслобойщиков (в центрі)

Акторка Ірма Вітовська, яка зіграла одну з головних ролей у фільмі «Між нами»

Артдиректор Одеського кінофестивалю Алік Шпилюк та лікарка Ірина Чувикіна

Кінознавчиня Ірина Гордейчук та журналістка Алла Ботанова

Ірма Вітовська обговорює з Олесем Янчуком, директором кіностудії Довженка, збирання яблук. Янчук приніс у подарунок колективу кінотеатру цілий кошик яблук із дерев, які посадив автор «Землі»

Представник Подільської райадміністрації Віталій Волошкевич вручив відзнаки колективу

Зі спеціальним подарунком — піснею, присвяченою кінотеатру, — виступив дитячий ансамбль «Зернятко»

Влад Ряшин прийшов не з пустими руками — подарував кінотеатру великий led-екран

Колектив кінотеатру «Жовтень»

Фото: Руслан Новосьол

Теги за темою
ОбществоСтатьи
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Через наших чинуш-хабарників відомий японський волонтер з відзнакою Зеленського може покинути Україну
Украина Криминальная
2025-01-18T23:45:16Z
Застосування амією РФ хімічних боєприпасів набуло системного характеру - Генштаб
УкраинФорм
2025-01-18T23:09:52Z
США почали розміщення в Європі модифікованих ядерних авіабомб
Украина Криминальная
2025-01-18T23:06:13Z
Швеція вперше відправила солдатів до російського кордону
24tv
2025-01-18T22:27:07Z
19 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T22:12:34Z
Десантні війська Росії наступають на Часів Яр: 24 ОМБр тримає оборону та знищує техніку
24tv
2025-01-18T22:03:02Z
НАТО посилило присутність у Балтійському морі: названо причину
Хвиля
2025-01-18T21:45:05Z
У фрази "моя хата скраю" є несподіване продовження: сенс буде зовсім інший
GlavRed
2025-01-18T21:27:22Z
Військові кораблі НАТО вже патрулюють Балтійське море
InternetUA
2025-01-18T21:21:16Z
Померла театральна композиторка і драматургиня Клер ван Кампен
УкраинФорм
2025-01-18T23:45:16Z
«Пригоди Паддінгтона в Перу»: ведмедик шукає Ельдорадо, а знаходить щось більше
Комсомольская правда
2025-01-18T21:40:22Z
"Життя після розлучення": у мережу злили сенсаційну пропозицію Меган Маркл
GlavRed
2025-01-18T20:27:42Z
Нові Nike Air Max 90s – якраз те взуття, в якому Бетмен радо бігав би Готемом
24tv
2025-01-18T20:21:46Z
"Ласкаво просимо до божевільного світу...": Позитив вперше став батьком, чуттєві кадри
Знай
2025-01-18T19:51:31Z
Розкішне життя та гучні скандали: цікаві факти з життя Меланії Трамп
24tv
2025-01-18T18:30:37Z
Співачка FIЇNKA розкрила суму, яку заробляє на місяць: "Завжди не вистачає"
TSN
2025-01-18T16:48:05Z
Після критики через відпочинок за кордоном: Саніна розсекретила, як її чоловік виїхав за кордон
24tv
2025-01-18T16:09:56Z
Немає нічого неможливого: 3 найкращі фільми від Netflix про силу людського духу
Фокус
2025-01-18T16:00:44Z
У США почалися протести проти інавгурації Трампа
24tv
2025-01-19T00:09:47Z
У Росії звільнили українського політв'язня, який 10 років провів за гратами
ZN UA
2025-01-19T00:07:35Z
Влада Сирії заборонила ввезення та продаж товарів з Росії, Ірану та Ізраїля
TSN
2025-01-19T00:06:41Z
Прихильники президента Південної Кореї розгромили суд, який вирішив тримати його під вартою
24tv
2025-01-18T23:42:01Z
Байден ще минулого року не розумів, які рішення він ухвалює — спікер Джонсон
TSN
2025-01-18T22:57:53Z
Трамп випустив власну криптовалюту: як відреагували ринок і прихильники
InternetUA
2025-01-18T22:51:16Z
Глава Міноборони Німеччини допускає відправлення миротворців в Україну
УкраинФорм
2025-01-18T22:48:57Z
На Дніпропетровщині викрито компанію, яка допомагала Росії будувати ядерні лабораторії
ZN UA
2025-01-18T22:48:41Z
Мігранти, пожежа, TikTok: Трамп поділився пріоритетами в перший тиждень свого президентства
УкраинФорм
2025-01-18T22:33:17Z
За день війська РФ понад 40 разів обстрілювали прикордоння Сумщини
УкраинФорм
2025-01-18T23:09:06Z
Військовий експерт назвав головну мету захисників України на фронті
Хвиля
2025-01-18T23:03:55Z
Війна, день 1060. Окупанти вдарили по Києву. Загинули троє людей, ще троє — поранені
Football.ua
2025-01-18T23:00:52Z
Ввечері у Києві завершили аварійно-рятувальні роботи на місці падіння уламків
Khreschatyk
2025-01-18T22:54:32Z
Ворог має успіх у Донецькій області біля шести населених пунктів, – DeepState
24tv
2025-01-18T22:27:45Z
Найзапекліші бої на покровському напрямку – Генштаб
ZN UA
2025-01-18T22:22:36Z
Карта бойових дій в Україні станом на 19 січня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T22:06:49Z
На окупованих територіях росіяни погрожують студентам штрафами за неявку у «військкомати»
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T21:45:53Z
Наші ще не вдома: рідні військовополонених провели акцію в Києві
ZN UA
2025-01-18T21:27:41Z
Поліція викрила учасників злочинної групи на привласненні понад ₴90 мільйонів вкладників банку
УкраинФорм
2025-01-19T00:03:35Z
У Чехії на показі історичної військової техніки загинули люди
24tv
2025-01-18T23:57:09Z
Нацполіція попередила про нову схему шахрайства
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T23:51:10Z
Кількість постраждалих від ранкового обстрілу Запоріжжя зросла до 12 людей
УкраинФорм
2025-01-18T23:21:32Z
На Львівщині під час застілля чоловік зарізав свого знайомого
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T23:21:25Z
Лікарка вимагала від військового $5000 за підтвердження інвалідності після 28 поранень
Khreschatyk
2025-01-18T23:03:34Z
Під час ракетної атаки на Київ було пошкоджено найстаріший McDonald’s України
Khreschatyk
2025-01-18T23:00:09Z
На Закарпатті затримали зловмисника, який підпалив будинок родини з Берегівщини
Украина Криминальная
2025-01-18T22:09:22Z
На Рівненщині в одному з ліцеїв учитель побив дитину
24tv
2025-01-18T21:54:15Z
Galaxy Unpacked: дата виходу новинок Samsung і що про них уже відомо
InternetUA
2025-01-18T23:27:11Z
Глобальне потепління прискорюється безконтрольно, оскільки рівень CO2 зростає
Portaltele
2025-01-18T22:03:40Z
Nokia повертається: HMD Global продовжить випуск моделей в рамках нової стратегії
InternetUA
2025-01-18T21:36:28Z
Як налаштувати ChatGPT для роботи з перевіреною інформацією: корисні поради
InternetUA
2025-01-18T20:48:04Z
В ОАЕ запускають наймасштабніший у світі проєкт з відновлювальної енергії: масштаби вражають
24tv
2025-01-18T20:24:57Z
Microsoft примусово оновлює комп’ютери до нової Windows
InternetUA
2025-01-18T19:46:48Z
Найкращі бюджетні смартфони початку 2025 року: названо топ-7 моделей
InternetUA
2025-01-18T18:18:28Z
Як очистити пам’ять смартфона, не видаляючи фото та відео: фахівці назвали швидкі способи
InternetUA
2025-01-18T17:34:33Z
Як зарядити телефон без зарядного кабелю або зі зламаним гніздом: експерти назвали дієві способи
InternetUA
2025-01-18T16:48:59Z
Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким варто носити золото: щоб залучити успіх та щастя
Политека
2025-01-18T23:30:57Z
Яскраві обкладинки та глянцевий папір: чому це небезпечно для дітей
Знай
2025-01-18T23:30:28Z
Ідеальне поєднання: готуємо салат "Казка" з курочкою та печерицями
24tv
2025-01-18T23:00:18Z
Чому наші батьки забороняли ходити під драбиною та до чого тут єгиптяни
24tv
2025-01-18T21:12:32Z
Що не можна викидати у смітник: 5 речей, які притягують лихо
24tv
2025-01-18T19:54:20Z
Треба вміти себе тішити: приготуйте торт без випікання за 15 хвилин
24tv
2025-01-18T19:21:36Z
Не зупиняйтесь в отелях на 1 поверсі, якщо не хочете зіпсувати відпустку: в чому причина
Фокус
2025-01-18T19:15:22Z
Створить баланс естетики й комфорту: як зробити білу кухню затишною
24tv
2025-01-18T16:42:54Z
Ростимуть навіть без світла: ці рослини можна поставити в кімнаті без вікон
24tv
2025-01-18T16:15:36Z
Нацбанк проти відкриття банківської таємниці для податківців
360ua.news
2025-01-18T21:00:52Z
Пенсіонерів чекають нові обмеження: стало відомо, кому знизять виплати в 2025 році
Политека
2025-01-18T20:42:21Z
Податкова рахуватиме гроші українців: змусять звітувати за кожну копійку - готують жорсткі перевірки
Знай
2025-01-18T20:30:51Z
Які ціни на яловичину та свинину встановляться надалі в Україні
24tv
2025-01-18T20:03:01Z
Більше не доведеться виживати на мізерну пенсію: кому доплачуватимуть понад 2 тисячі гривень
Знай
2025-01-18T19:36:23Z
Що зміниться в тарифах на електроенергію для підприємців у 2025 році: нові розрахунки
Политека
2025-01-18T19:27:45Z
Ситуацію з тарифами на світло розглянуть у квітні: чи готуватись до 6 грн за кВт
Знай
2025-01-18T18:36:00Z
Приватний продакшн уже заробив третину мільярда на Єдиному телемарафоні
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T17:57:32Z
Традиційний борщ стає все більш недосяжним: ціни на основні овочі продовжують зростати - що далі
Знай
2025-01-18T17:21:33Z
5 вагомих причин додати горох у свій раціон
Знай
2025-01-18T22:30:57Z
Свіже чи заморожене: що обрати, щоб зберегти поживні властивості їжі
Знай
2025-01-18T21:51:18Z
Учені розповіли, що відбувається з організмом, якщо пити одне пиво або вино на день
GlavRed
2025-01-18T21:27:44Z
У США через пташиний грип різко подорожчали яйця, у деяких штатах - $9 за десяток
УкраинФорм
2025-01-18T21:03:39Z
Часті лікарняні: українцям розповіли, чи можуть в такому випадку звільнити з роботи
Политека
2025-01-18T21:00:33Z
Шкідливий жир на животі: як він впливає на здоров’я та що з цим робити
Знай
2025-01-18T20:51:29Z
Перша допомога при пристріті: як розпізнати та нейтралізувати негативний вплив
Знай
2025-01-18T18:57:25Z
Вилікували рак крові: препарат від іншого захворювання може перемогти небезпечну онкологію
Фокус
2025-01-18T18:00:28Z
5 методів, які не допоможуть вам знизити тиск
24tv
2025-01-18T17:33:31Z
Аталанта — Наполі 2:3 Відео голів та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-01-18T22:36:59Z
Анчелотті може випустити Алабу проти Лас-Пальмаса
Football.ua
2025-01-18T22:15:07Z
Барселона не зуміла обіграти Хетафе
Football.ua
2025-01-18T22:01:37Z
Наполі вирвав перемогу над Аталантою
Football.ua
2025-01-18T21:40:52Z
Ліверпуль знайшов заміну Салаху
Football.ua
2025-01-18T21:33:48Z
Зінченко залишається в ігнорі: Арсенал втратив "золоті" очки в гонитві за Ліверпулем
24tv
2025-01-18T21:21:02Z
Артета прокоментував втрачену перемогу Арсеналу
Football.ua
2025-01-18T21:03:24Z
Консейсан про 0:2 від Ювентуса: Мілан не хотів перемогти і міг пропустити більше
Football.ua
2025-01-18T20:36:34Z
Лідер біатлону норвежець Йоганнес-Тінґнес Бьо завершує спортивну кар'єру
УкраинФорм
2025-01-18T20:36:13Z
Знають не всі водії: що означає значок "фонтан" на панелі приладів авто
GlavRed
2025-01-18T21:27:01Z
Щоб не угробити машину: як довго можна тримати двигун увімкненим
GlavRed
2025-01-18T20:27:41Z
У київському гаражі знайшли раритетний Lincoln Town Car
AutoCentre
2025-01-18T20:01:19Z
Що приховують звуки вашого автомобіля? Важливі сигнали, про які не варто забувати
Знай
2025-01-18T19:21:12Z
Від пам'ятника до легенди: на Вінниччині трактор із постаменту знову завів двигун
Знай
2025-01-18T17:51:48Z
Водіїв попередили про 3 схеми обману під час аварій з пішоходами
TSN
2025-01-18T17:36:03Z
На аукціон виставили яскравий суперкар Дональда Трампа
Фокус
2025-01-18T13:39:49Z
Що 4 тонни протипожежної рідини можуть зробити з автомобілем: повчальне відео з Каліфорнії
24tv
2025-01-18T12:27:03Z
Honda готує позашляхову версію популярного CR-V
AutoCentre
2025-01-18T10:04:15Z