![Перші результати експертиз у справі Полякова з'являться не раніше ніж за тиждень – Монастирський](https://thumbor.my.ua/vvnj_Rrh-bA0fvan0FIWF8u5xHI=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fb0a996baac80fb9a262786cc9fa455d7.jpg)
Перші результати експертиз у справі Полякова з'являться не раніше ніж за тиждень – Монастирський
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Приблизно через тиждень можуть з’явитися перші результати у справі про вбивство народного депутата України Антона Полякова. Це пов’язано з тим, що невдовзі слідство отримає точні результати експертиз. Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив представникам ЗМІ міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, повідомляє УНН.
Деталі
“Триває розслідування. Призначена велика кількість експертиз. Я думаю, що згодом уже будуть точні результати експертиз, зокрема і гістологічної — це ще десь мінімум тиждень. Тоді вже можна буде сказати про певну версію, яка буде основною”, — зазначив очільник МВС.
Директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко додав журналістам, що в організмі Антона Полякова було виявлено метадон.
“Детальніші відповіді про цю хімічну речовину, про час, можливий спосіб та наслідки її потрапляння у організм Антона Полякова нададуть тільки подальші дослідження експертів”, — сказав Артем Шевченко.
Нагадаємо, що поліція розглядає дві версії смерті народного депутата України Антона Полякова.
Смерть Антона Полякова
Народний депутат Антон Поляков знайдений мертвим у ніч на 8 жовтня. Поліція відкрила провадження за статтею Кримінального кодексу про умисне вбивство з приміткою “природна смерть”.
За інформацією правоохоронців, чоловіку стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі “швидкої”, але констатували смерть. За словами водія таксі, пасажир сів в його машину біля зупинки громадського транспорту у Дніпровському районі Києва, після чого останньому стало зле та в нього почалася нудота.
За результатами розтину, смерть Полякова настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.