!["ПриватБанк" вводить обмеження на перекази: не більше 100 на місяць](https://thumbor.my.ua/CQOYlMu9NctwYnB4HHeSltb5_O4=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fa07ff101e0083f911c023fb6b7851659.jpg)
"ПриватБанк" вводить обмеження на перекази: не більше 100 на місяць
У "ПриватБанку" запроваджують нові обмеження на грошові перекази з карти на карту. Заходи вводяться в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Про це повідомляє сайт "ПриватБанку".
Зазначається, що тепер відправляти чи отримувати на карту можна не більше 100 переказів на місяць.
"Тому з жовтня 2021 року ми вносимо незначні корективи до правил здійснення P2P переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали", – йдеться в повідомленні.
За правилами внутрішньої політики банку, ліміти встановлюються на календарний місяць (тобто, з 1 до 30 чи до 31 числа) як для переказів по Україні, так і за кордон.
Як повідомляв 5.UA, жінці, яка напередодніпограбувала відділення "Укрсиббанку" в Києві, обрали запобіжний захід. Її відправили на два місяці в СІЗО.