/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fdae8b317-8f84-4f13-a4aa-ae6ae19383f7.png)
Трамп запускає власну соцмережу "про правду" - TRUTH Social запрацює в листопаді
Дональд Трамп, якого заблокували у всіх найбільших соціальних мережах світу після захоплення його прихильниками будівлі Конгресу у Вашингтоні, заявив про швидкий запуск особистої соціальної мережі.
Подробиці пищет BBC.
Мета запуску і політика нової платформи
Щоб відновити свою присутність в соціальних мережах, Дональду Трампу довелося створити новий сервіс - TRUTH Social. Назва з англійської перекладається як "соцмережа правди " або "соціальна правда": саме таке гасло колишній президент США призначив для функціональної політики свого дітища.
"Ми живемо в світі, де "Талібан" широко представлений в Twitter - і в той же час вашого улюбленого американського президента позбавили голосу", - каже Трамп. Він звинувачує Інтернет у великій кількості цензури і замовчуванні думок опозиції, тому його TRUTH Social стане платформою, де сказати своє слово зможуть абсолютно всі без страху цензури або гонінь.
Володіти соцмережею буде компанія Trump Media & Technology Group (TMTG), а перші доступи отримають запрошені люди в листопаді. На початку 2022 року сервіс відкриє двері для всіх користувачів.
Новий конкурент Facebook і Twitter?
У той же час, кореспондент BBC з питань технологій в Північній Америці Джеймс Клейтон впевнений, що Дональд Трамп всього лише хоче створити видимість важливої новини, щоб нагадати про своє існування. У TRUTH Social, на думку Клейтона, немає жодних шансів стати заміною Facebook і Twitter, адже, судячи з прес-релізів, ця платформа буде занадто політизована.
Кореспондент BBC не ставить ставку на те, що в TRUTH Social користувачі зможуть мати свободу самовираження, навпаки, є велика ймовірність, що Трамп готує аналог соціальних мереж Parler і Gab. "Він хоче повернути собі інтернет-трибуну", - каже Джеймс Клейтон, і для цього користується будь-якими методами.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що Instagram запускає нові функції: публікація з десктопа і спільні пости.
Також ми писали, що Facebook більше не буде: що станеться з компанією?
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.