/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F6800cc9fbaee1a50e604f7df251ba9df.jpg)
На залізничному вокзалі у Чернівцях працює пункт вакцинації від COVID-19
Пункт вакцинації проти COVID-19 розгорнули на залізничному вокзалі у Чернівцях. Діятиме він у будні із 14:30 до 16:00 та із 20:30 до 21:30. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.
Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олег Чорний, графік роботи підлаштували під час прибуття потягів.
- Пункт відкрили перш за все для зручності пасажирів, адже із 21 жовтня без сертифікатів про щеплення від Covid-19 чи негативного ПЛР-тесту не пускають у літаки, поїзди та автобуси міжобласного сполучення. Так що ті, хто запланував поїздку, можуть зекономити час та імунізуватися просто на вокзалі, – пояснив Олег Чорний.
Для охочих зробити щеплення доступні три вакцини – CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer-BioNTech.
Цими вихідними пункт вакцинації також відкрили на автовокзалі, що на вул. Головній.