/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F28789bcf6264e2144f6df189f39cea1d.jpg)
Біля блоку Рівненської АЕС стався спалах водню: що відомо
КИЇВ. 26 жовтня. УНН. На території Рівненської АЕС біля блоку № 3, який знаходиться на планово-попереджувальному ремонті, сталася розгерметизація водневого трубопроводу та спалах водню без подальшого горіння, передає УНН із посиланням на ДСНС.
Деталі
За даними рятувальників, о 15:03 у місті Вараш на території Рівненської АЕС на відкритій території біля блоку № 3, який знаходиться на планово-попереджувальному ремонті, сталася розгерметизація водневого трубопроводу, діаметром 50 мм, та спалах водню без подальшого горіння.
"Трубопровід персоналом станції перекрито. Жертв та постраждалих немає. Радіаційний та протипожежний стан в межах норми. Станція працює в штатному режимі", - йдеться у повідомленні.
Від ДСНС залучено 19 осіб та 7 одиниць техніки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після рудих хмар біля Рівного з’явилися рожеві калюжі: фахівці з’ясували причину