/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F249%2Fc49304f297fd0f3783babf7ddb7ba7b7.png)
У Львові жінка щоночі залишала в номері готелю хворого на коронавірус сина і йшла на «нічні заробітки»
У Львові працівники готелю передали медикам хворого на коронавірус 6-річного хлопчика, якого мати покидала в номері, щоб піти на «нічні заробітки».
За словами працівників готелю виявилося, що жінка, яка винаймає номер, вночі йде працювати, і залишає самого 6-річного сина, повідомляє ТСН.
Залишався один без догляду, а згодом з’ясувалося, що в нього ще й COVID-19.
У львівcьку лікарню “Охматдит” забрали 6-річного хлопчика, про якого повідомили працівники готелю.
Спочатку працівники готелю вони зателефонували в поліцію і розповіли про неналежні умови утримання дитини.
За словами працівників готелю виявилося, що жінка, яка винаймає номер, вночі йде працювати, і залишає самого 6-річного сина.
Часто дитина була голодна, готельєри підгодовували його, а кожного разу бачили у номері безлад.
Коли копи приїхали на виклик, застали 24-річну матір після перепою.
Дитину забрали і планували помістити у притулок, але після огляду з’ясувалося – в хлопчика COVID-19.
Його терміново доправили до “Охматдиту”.