/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fc73ce7cedc6c3e6add4b81bb195ac30c.jpg)
“Це велика помилка”: Байден розкритикував Китай та Росію за відсутність на COP26
КИЇВ. 3 листопада. УНН. Президент США Джо Байден розкритикував президентів Китаю та Росії – Сі Цзінпіня та Володимира Путіна - за те, що вони не були присутні на кліматичному саміті COP26 в Глазго. Про це повідомляє УНН з посиланням на BBC.
Деталі
Байден наголосив, що клімат — це “гігантська проблема”, і Китай “пішов”, додавши, що “те саме з Росією та Путіним”.
За словами Байдена, “той факт, що Китай намагається відстояти роль світового лідера, зі зрозумілих причин — не проявляється”. Байден назвав відсутність Сі Цзіньпіна “великою помилкою”. Та додав те саме про Путіна, заявивши, що дика місцевість у Росії горить, а російський президент “зберігає мовчання” з цього приводу.
Додамо
Наразі Китай є найбільшим у світі джерелом викидів вуглекислого газу. За ним — США. Росія посідає п’яте місце після ЄС та Індії.
Нагадаємо
Президент США Джо Байден на кліматичному саміті у Глазго звинуватив Росію та ОПЕКу підвищенні цін на нафту.