/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F74%2F9d3e85b4796c3cd2314ba7513d24cc04.jpg)
США озброяться гелікоптером вдвічі швидшим за Black Hawk
Компанії Sikorsky та Boeing представили фінальні характеристики нового вертольота, який має замінити UH-60 Black Hawk.
Вертоліт називатиметься Defiant X. Його швидкість повинна виявитися вдвічі більшою, ніж у Black Hawk. Крім того, буде збільшено дальність новинки та мобільність.
Варто зазначити, що Defiant X – це експериментальний вертоліт. Він показував швидкість понад 383 км/год. під час випробувань. Максимальна швидкість становить майже 464 км/год. У UH-60M крейсерська швидкість становить приблизно 277 км/год.
Швидкісні характеристики Defiant X забезпечують два співвісні несучі гвинти. Таке їхнє розташування стабілізує вертоліт у польоті, а хвостова частина залишається вільною. На неї встановлений гвинт, що штовхає, який робить машину швидше.