MY.UAНовини
Як просувати контент у гуглі, фейсбуку, ютубі й тіктоку
Як просувати контент у гуглі, фейсбуку, ютубі й тіктоку

Як просувати контент у гуглі, фейсбуку, ютубі й тіктоку

Що робити, коли відео змонтоване або матеріал написаний? Опублікувати та закинути в соцмережі? Чому це хибний шлях, на XII Конгресі інформаційних сайтів та міських порталів пояснювали експерти з Webpromo, UMH Group, SLM та CID Media Group.

Класичні ЗМІ опинилися в пастці соцмереж. Вони приходять туди по нову авдиторію, трафік, додатковий дохід. Причини можуть бути різні, однак наслідки вже маємо: 73% опитаних дізнаються новини через смартфон. Президент консалтингової компанії Innovation Media Хуан Сеньйор радить «забиратися» із соцмереж та інвестувати у власні платформи та сайти. За його словами, соцмережі можна використовувати для перевірки фейкових новин чи для анонсів матеріалів, але не публікувати там контент повністю. Він переконує: якщо ЗМІ робить хороший контент, користувачі будуть самостійно його поширювати в соцмережах. Натомість Сеньйор проти того, щоби вкладатися в розвиток сторінок у соцмережах для збирання авдиторії.

«Ви не заробляєте гроші, втрачаєте контроль над інформацією, не володієте нею, стаєте звичайним працівником Facebook, — стверджує президент консалтингової компанії Innovation Media. — Забирайтеся звідти і зосередьтеся на власних платформах».

SMM-тімлід UMH Group Михайло Фідченко, своєю чергою, каже, що в Європі дещо інакше використовують фейсбук, ніж в Україні. За його словами, раніше можна було безкоштовно органічно отримувати трафік із соцмереж, однак нині треба вкладати туди гроші, щоби щось отримувати. На його думку, це може бути причиною ненависті великих медіа до фейсбука.

Українські ЗМІ все ж ідуть у соцмережі. «Детектор медіа» зібрав поради експертів із XII Конгресу інформаційних сайтів та міських порталів. Як «подружитися» з гуглом, збільшити трафік у фейсбуку, монетизувати ютуб та «зайти» в тікток, радили керівник відділу SEO Webpromo Артем Коломієць, SMM-тімлід UMH Group Михайло Фідченко, контент-менеджерка Tochka, Bigmir і Fabiosa Дар’я Іґлова, директорка департаменту інтернет-проєктів «SLM новини» Ольга Тищук, головна редакторка видання «Спорт на районі» Галина Максимчук.

Як «подружитися» з гуглом. Рекомендації від Webpromo

Керівник відділу SEO Webpromo Артем Коломієць пояснив, як гугл бачить сайти медіа та що можна зробити, щоб заручитися підтримкою пошукового гіганта для просування свого контенту. Незважаючи на технічні моменти, найважливішим для гугла є унікальний контент, але також він «любить» списки, заголовки та медіафайли.

«Де ховається наш трафік? Контент — це наш хліб. Це все, що нам приносить людей. Що живішим і кращим буде наш контент у порівнянні з конкурентами, то більше ми виграємо», — каже він. Окрім якісного контенту, SEO-просування включає технічну частину (якість ресурсу) та посилання (згадки на зовнішніх ресурсах). «Гугл враховує колосальну кількість факторів та елементів. На що гугл звертає більшу увагу? Насамперед це контент. Він не бачить сайт так, як бачимо його ми, — із зображеннями, гарними розмітками, рухомими елементами. Він відкриває код і забирає шматки коду — літери, цифри, знаки, що він уміє читати. Тільки за цими знаками він складатиме загальну картину про вас», — розповів Коломієць.

Для сайтів, які потенційно можуть впливати на життя користувачів, у тому числі ЗМІ, компанія вивела поняття YMYL («Твої гроші — твоє життя»), ядром якого є критерії оцінки якості сторінок E-A-T (експертність, авторитетність і довіра). За факторами E-A-T, як розповів Коломієць, для гугла важливе оформлення тексту: посилання на першоджерела — вони мають бути перевірені, правдиві та якісні; наявність сторінок у соціальних мережах; можливість взаємодії: коментарі, чати абощо; не менш важливо перелінковувати матеріали між собою. Окрему увагу Артем Коломієць приділив авторам, у випадку ЗМІ — журналістам. За його словами, цінність матеріалу звичайного автора для гугла буде нижчою, ніж написаного експертом. Тому важливо підписувати матеріали й давати посилання на окремі сторінки журналістів, які мають містити лінки на їхні сторінки в соцмережах та блоги, їхні короткі біографії та інформацію про освіту, участь у конференціях та тренінгах, а також — портфоліо автора (публікації).

Щоб завоювати довіру гугла, керівник відділу SEO Webpromo радить взаємодіяти з читачами, адже пошуковик оцінює явні (клік, голоси, коментарі) та неявні фактори (взаємодії користувача з контентом: чи проскролив матеріал до кінця, який відсоток прочитання тексту, на який елемент сайта частіше натискають). Також можуть допомогти співпраця із провідними ресурсами, урізноманітнення контенту та правильний підбір соцмереж для його поширення.

Окрім цього, Коломієць радить розробити кнопку, яка повертатиме читачів на початок тексту, та впровадити рядок прочитання новини, щоб користувачі бачили обсяг матеріалу — якщо він великий, читачі можуть додати його в закладки або переслати собі в месенджери, що гугл розцінить як взаємодію з текстом. Над чим треба працювати:

  • усунення технічних помилок;

  • mobile: важлива швидкість та оптимізація сайта під мобільну версію;
  • швидкість завантаження сайта — гугл фіксує, скільки вантажиться сайт, картинки, банери або відео. Низька швидкість може бути критичною для подальшого просування сайта;
  • поведінкові фактори (взаємодія з читачами та глядачами);
  • перелінкування. Проблеми можуть трапитися з тегами, тому варто очистити непотрібні та розробити нові «на всі випадки життя». Для цього варто мати відповідальну людину, натомість для інших слід обмежити можливість створювати теги. До деяких тегів можна оформити підписку, щоб читачі отримували підбірки.

Артем Коломієць резюмував, що у 2022 році можуть не вижити сайти, які крадуть контент, публікують непідтверджену та неперевірену інформацію, не підвищують рівень довіри до себе, мають низьку швидкість завантаження та неоптимізовану мобільну версію.

Трафік у фейсбуку — картинки, заголовки, підводки. Рекомендації UMH Group

SMM-тімлід UMH Group Михайло Фідченко розповів, що у 2022 році фейсбук буде потрібний медіа, оскільки це великий агрегатор трафіку. Особливо якщо сайт ЗМІ ще нікому не відомий, соцмережі — хороший канал для старту. Водночас він уточнив, що ЗМІ важче просувати свій контент, аніж блогерам, бо пости з посиланнями мають менше залучення.

Попри те, що фейсбук та інастаграм є найстабільнішими платформами, зазначив Фідченко, варто враховувати, що користувачі передусім ідуть у соцмережі по розваги та спілкування.

«Що люди роблять у соцмережах: проводять час зі своїми друзями, знайомими — це не територія медіа. <…> У соцмережах найголовніше пам’ятати, що ми прийшли на територію почуттів. Якщо ваш контент не викликає жодного почуття — це не контент для соцмережі, — сказав Фідченко. — Ви можете кожен пост прогнати через таблицю й подумати: наскільки він емоційний, яку емоцію викликає, й вирішити, коли й куди його запостити, чи треба його публікувати взагалі». Він бачить у фейсбуку перспективу розвитку, яка базується на вподобаннях більш дорослого покоління. «Фейсбук про доросле покоління — про букви. Поки ми житимемо — житиме фейсбук. А майданчики як тікток будуть перехоплювати ініціативу, тому що молоде покоління більше про аудіо та візуал, аніж про букви», — пояснив Михайло Фідченко.

Контент-менеджерка та менеджерка соціальних мереж Tochka, Bigmir, Fabiosa Дар’я Іґлова каже, що через зростання швидкості життя зростає швидкість серфінгу соцмереж, тому користувачі не приділятимуть увагу «нецікавому, нудному або погано упакованому контенту». Вона зазначила, що в соцмережах усе взаємопов’язане: якщо картинці вдалося привернути увагу до посту (це 60% успіху), користувачі прочитають заголовок, якщо й він зацікавить — то вони перейдуть до підводки та, можливо, натиснуть посилання на матеріал.

Якщо картинку не зрозуміли за частку секунди — ви програли. Увагу користувачів, які гортають стрічку, не привернуть «пластмасові фото» зі стоків чи фото на білому тлі; зображення з багатьма дрібними деталями та без акцентів; зображення людини іншого фенотипу (краще використовувати фото людей, схожих на цільову авдиторію); популярні картинки, які всі вже бачили; криво обрізана картинка — треба стежити, щоб зображення підтягувалось у фейсбук повністю, щоб усередині було щось інформативне та цікаве.

Щоби пост помітили у стрічці фейсбука, треба використовувати «живі фото» людини з очевидною та зрозумілою емоцією — можна скрини з відео; зображення людей чи предметів великим планом; сховати найцікавішу частину контенту; якщо треба фото знаменитості — спершу уявіть, як виглядає зірка, а потім шукайте таке фото; прийом «до і після» (однак він заборонений у таргетованій рекламі); зображення, створені у фотошопі (правильно виставлені яскравість, контраст, насиченість, чіткість); чорно-білі фото; колаж, що «розповідає» історію.

У заголовку Іґлова рекомендує використовувати цифри, лапки (краще такі «»), довге тире (—), знаки (плюс, двокрапка, дужки) — вони надають тексту структури, отже краще чіпляють погляд; цитати працюють як невеликі спойлери; рубані фрази — короткі пропозиції або заклики; вигідні порівняння; динаміку, яку створюють дієслова; емоційний окрас — більше виразних прислівників та прикметників; списки та переліки — створюють передчуття, що в тексті є вичерпна інформація у зручній формі; обіцянки, що все буде просто та швидко.

У підводку, за словами Іґлової, краще виносити частину історії, яка зможе заохотити користувача прочитати матеріал, зокрема, це може бути спойлер задля інтриги, чи один найцікавіший або суперечливий пункт. Інтригувати у фейсбуку можна, але обережно, бо за це мережа може покарати. Підводку треба писати простими фразами без канцеляризмів. Щоби підвищити градус довіри, необхідно розповідати ніби другу, тут можна використовувати займенники «ти / ви / твій / ваш». Окрім цього, користувачів завжди можна попросити висловити свою думку, що спонукатиме їх більше коментувати та взаємодіяти з постом.

Як монетизувати ютуб. Рекомендації StarLightMedia

Нещодавно «Детектор медіа» публікував матеріал про ютуб-канали StarLightMedia і способи, в які цей холдинг монетизує свій контент у ютубі. Директорка департаменту інтернет-проєктів «SLM новини» Ольга Тищук каже, що вся комерційна авдиторія сидить у ютубі, тому його варто розвивати. Головне визначити, хто є цільовою авдиторію ютуб-каналу, та працювати із залученістю. Попри поширену думку, Тищук наголошує, що кількість підписників не є основною ціллю, адже канал заробляє з переглядів.

«Я рекомендую дивитися, що ще дивляться ваші користувачі, та підсовувати їм подібний контент. Що менша у вас залученість, то менше вас ютуб рекомендує. Часто перегляди падають. Чому? Впала залученість: люди не коментують, не ставлять лайки, не шерять. І ютуб перестає його рекомендувати іншій авдиторії», — розповіла вона.

Ольга Тищук також наголосила, що перед публікацією відео необхідно обов’язково правдиво відповісти на опитування ютуба. Якщо неправильно проставити віковий ценз та інші пункти, після перевірки ви можете потрапити в тіньовий бан. «Коли контент злітає з монетизації, для ютуба немає підстав пропонувати його для перегляду: він на ньому не заробить, — пояснила вона. — Задача №1 — не ставити треш-контент і працювати із заголовками. А люди вже органічно почнуть підписуватися. Спочатку треба назбирати 10 тисяч підписників, щоби включити монетизацію. Важливо сфокусувати певну авдиторію. Наприклад, на "Фактах" — чоловіча авдиторія, на "Вікнах" — жіноча. Ми чітко сегментуємо контент на ці платформи. Можна сегментувати за тематиками, а потім зможете монетизувати й продавати клієнтам».

П’ять трендів ютуба, щоби збільшити доходи

1. Онлайн-трансляції підіймають охоплення ютуб-каналу. Якщо ютуб-канал має можливість проводити трансляції 24/7, платформа рекомендуватиме їх максимальній кількості користувачів. Відповідно ці канали практично завжди будуть у рекомендаціях ютуба. У медіагрупи StarLightMedia немає інформаційного каналу, який мовить 24 години на добу, тому для трансляцій вони використовують випуски новин, імітацію стримів — прем’єри проєктів на каналах, стрими з парламенту й Кабміну, брифінгів, парадів тощо. «Ціль не тисячі активних користувачів, які дивитимуться стрім, а, можливо, щоб цей стрим підштовхував решту відео. Люди коментують трансляцію, ростуть перегляди на каналі», — уточнила Ольга Тищук.

2. Shorts — аналог тіктока від ютуба, який також можна використовувати для просування свого контенту. За словами Ольги Тищук, ці відео можна монетизувати: що більше залучення в Shorts, то більше будуть дивитися повні відео. StarLightMedia викладає в Shorts ексклюзивні історії та дає посилання на повні відео, й таким чином зациклює контент.

3. CTR прев’ю — ключовий показник разом із залученістю відео на ютубі. CTR (click-through-rate) — це відношення кількості кліків до кількості його показів. Прев’ю — картинка, яка має зацікавити користувача відкрити відео.

Ольга Тищук рекомендує працювати саме з прев’ю та робити їх максимально клікабельними, щоби підіймати залученість. За її словами, метадані — заголовок, опис та ключові слова — не такі актуальні, як CTR-прев’ю. Однак про них теж не слід забувати, варто перевіряти тренди, прописувати заголовки, описи та ключові слова відповідно до ключових запитів.

4. Коментування збільшує залучення до трансляції та її поширення. Адміни можуть спонукати користувачів коментувати: ставити питання, робити опитування, залишати коментарі. Для полегшення пошуку й покращення взаємодії в коментарях можна залишати таймлайн випуску.

5. Хронометраж: тривалість відео випливає на монетизацію. За спостереженнями Ольги Тищук, найбільше доходів приносять двадцятихвилинні ролики. Якщо немає можливості записувати такі довгі відео, нехай буде 5–8 хвилин. Натомість 8–10 хвилин монетизуються гірше.

Як «зайти» в тікток. Рекомендації від проєкту «Спорт на районі»

Головна редакторка видання «Спорт на районі», креативниця однойменного тікток-каналу Галина Максимчук розповіла про правила тіктоку та пояснила, як не потрапити під обмеження соцмережі.

Тікток дозволяє створити профілі двох видів — авторський акаунт (підходить для блогерів, зірок, спортсменів) та бізнес-профіль (підходить для компаній і брендів). Медіа може обрати обидва варіанти. У бізнес-акаунт можна додати посилання на сайт, навіть якщо немає підписників; налаштувати автовідповідач приватних повідомлень; запустити таргетовану рекламу; в ньому також доступна розширена аналітика (можна побачити зріз, звідки приходять користувачі; їхній гендер; оцінити, як часто заходять користувачі, в які години вони найактивніше взаємодіють із профілем). Натомість в авторському акаунті отримуватимете регулярні сповіщення мережі про тренди; можна додати посилання на сайт лише після 1000 підписників; можна ввімкнути функцію «запитання / відповіді» (вона не несе додаткового смислового навантаження та не сприяє залученню додаткової авдиторії); аналітика є, але звужена.

Галина Максимчук каже: хоча середній вік користувачів тіктока в Україні — 25–35 років, це розважальна соцмережа, й на це варто зважати при створенні контенту.

Водночас у тіктоку є великий перелік правил, за порушення яких користувачів можуть блокувати або видаляти їхній контент. Їх варто вивчити перед створенням власного акаунта. Серед іншого мережа забороняє підбурювання до насильства, агресивні висловлювання і цькування, популяризацію дієт і методик схуднення, зображення оголених тіл, спам, публікацію особистих даних, порушення прав на інтелектуальну власність, дезінформацію тощо. Водночас трьох скарг від користувачів достатньо для повного блокування відео.

При публікації новин та матеріалів медіа мають зважати, що тікток обмежить акаунт за:

  • порушення авторських прав: оприлюднення чужих відео, трансляції концертів, фільмів, футбольних матчів та змагань, у тому числі прямі трансляції (після 1000 підписників) із заходів, що захищені авторським правом;
  • ролики, що містять загрозливий контент: зображення ран, крові, в тому числі муляжі та «фальшиву» демонстрацію зброї. Якщо це будуть кримінальні новини чи соціальні ролики, у деяких випадках можуть заблокувати навіть за реалістичне відтворення дитячих іграшок;
  • контент, відтворення якого може призвести до травмування: небезпечні трюки, користування мобільним за кермом тощо. Здебільшого такі відео не видаляють, а позначають плашкою «Дії виконані професіоналами, а повторення може призвести до загрози здоров’ю»;
  • «дуети» з роликами, що мають порушення.

Галина Максимчук звернула окрему увагу, що тікток «не любить» тему російсько-української війни — часто блокує та видаляє відео про події на Донбасі. Зокрема, тег «ветеран», який медіа можуть прописувати в новинах про війну, в тіктоку найчастіше використовують про Другу світову війну зазвичай російські користувачі.

Окрім цього, за деякі відео чи їхнє оформлення акаунт може потрапити в тіньовий бан, хоча розробники й заперечують існування цього обмеження. Здогадатися про тіньовий бан можна за падінням охоплення роликів. Галина радить переглядати аналітику акаунту: якщо в джерелах трафіку є пункт «для тебе / рекомендації» з високим відсотком показів, усе гаразд; якщо ж переважають покази з джерел «слідкування» та «твій профіль» — висока ймовірність, що акаунт потрапив під обмеження.

«Секрети» тіктока:

  • оптимальний хронометраж відео — 8–12 секунд. Максимально — 15–20 секунд. Більше авдиторія не дивиться. Хоча в Україні можна додавати відео до трьох хвилин, а в деяких інших країнах — до 10 хвилин;
  • швидкість зміни тексту й розмір шрифту. Якщо при монтажі ролика обрати швидку зміну тексту чи маленький шрифт, це змусить користувачів передивитися ролик кілька разів. Відео набиратиме велику кількість переглядів та буде заходити в рекомендації — але це нечесно;
  • перезалив власних відео може приносити користь — ролик може завіруситися знову й принести перегляди. Тікток не реагує на повторні завантаження відео. Однак якщо ролик завантажувати з акаунту й на ньому стоятиме водяний знак мережі, тікток може розцінити це як порушення авторського права й відправити в тіньовий бан;
  • у вебверсії тіктока можна «відкладати» відео та налаштовувати час публікації, в мобільному додатку ця функція недоступна.

Гугл-аналітика фіксує переходи на сайт із тіктока, тому ЗМІ зможуть відстежувати успішність свого акаунта. Галина Максимчук не радить заливати одразу багато відео на новий акаунт, бо це можуть розцінити як спам. Натомість, за її словами, варто приділити багато уваги гештегам.

«Гештеги — це первісне сито, крізь яке до вас приходить авдиторія. Якщо відео без жодного гештегу — у тіктока ламається алгоритм і він не знає, кому це відео показувати. Тікток формує стрічку рекомендацій за вподобаннями користувачів. Засилля гештегів теж можуть сприйняти за спам, краще вписувати 2–5 чи створити свій власний», — пояснила головна редакторка видання «Спорт на районі».

Фото: Getty Images, Асоціація незалежних регіональних видавців України, скриншоти

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Синоптики оголосили І рівень небезпеки у шістьох областях
ГЛАВКОМ NET
2024-11-30T00:00:13Z
Ворог окупував кілька сіл і просунувся на фронті: карта DeepState
24tv
2024-11-30T00:00:01Z
Штучний інтелект показав, як виглядатиме відновлений Маріуполь після війни
Фокус
2024-11-29T23:51:57Z
Війна, день 1010. Зеленський допустив припинення війни в обмін на вступ до НАТО
Football.ua
2024-11-29T23:01:27Z
В окупованому Криму оштрафували чоловіка, який 5 років тому вилаявся на адресу Путіна у соцмережі
Детектор М
2024-11-29T22:57:04Z
Незначні морози, снігопади та тумани: якою буде погода в Україні у грудні 2024 року
Фокус
2024-11-29T22:30:17Z
Карта бойових дій в Україні станом на 30 листопада 2024 року
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T22:24:24Z
На фронті загинув український поет Мирослав Герасимович
Комсомольская правда
2024-11-29T22:00:03Z
На фронті - 172 зіткнення, ворог втратив майже 500 осіб на Покровському напрямку
УкраинФорм
2024-11-29T21:30:35Z
РФ може випробовувати відданість НАТО принципу про "взаємну оборону" — німецька розвідка
Хвиля
2024-11-30T00:09:47Z
Зеленський пояснив, як вступ України до НАТО сприятиме завершенню гарячої фази війни
УкраинФорм
2024-11-30T00:09:09Z
СБУ затримала проросійських агітаторів у різних регіонах України
InternetUA
2024-11-29T23:39:54Z
Протести в Грузії спалахнули з новою силою: поліція застосовує силу
GlavRed
2024-11-29T23:27:36Z
Євродепутат - про ядерні погрози Путіна: Маємо зважено підходити до оцінок
УкраинФорм
2024-11-29T23:18:10Z
Зеленський оновив склад Ставки верховного головнокомандувача
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T23:07:36Z
Мир в Україні може настати у 2025 році: Зеленський назвав умови
24tv
2024-11-29T23:00:50Z
Японське інформагентство KYODO NEWS активніше висвітлюватиме події в Україні, - Мінкульт
Детектор М
2024-11-29T22:57:20Z
Мріяв жити в Москві: у Польщі затримали скандального тіктокера з України
TSN
2024-11-29T22:51:07Z
Ферменти від переїдання: чи допомагають і які препарати не варто приймати
24tv
2024-11-29T20:03:47Z
Міцелярна вода замість сухого шампуню: перукар попередила про небезпеку
GlavRed
2024-11-29T19:27:46Z
Довго не міг номально їсти та дихати: в Києві військовому провели унікальну операцію
Фокус
2024-11-29T18:15:25Z
Вчені знайшли просту добавку, яка змушує клітини раку самознищуватися
Portaltele
2024-11-29T17:16:45Z
Новий біомаркер мозку дає надію на раннє виявлення психозу
Portaltele
2024-11-29T17:16:08Z
Які кімнатні квіти не лише очищають повітря, а й захищають від вірусів
TSN
2024-11-29T16:09:08Z
Лікарі розповіли, чому варто відмовитися від ковбаси та сосисок
TSN
2024-11-29T15:39:28Z
Це допоможе вам не заразитись: 8 найпоширеніших міфів про герпес
24tv
2024-11-29T15:30:59Z
7 способів почати худнути у животі всього за 10 дів: це простіше, ніж ви думали
24tv
2024-11-29T14:42:53Z
BAM BAM: що відомо про новий трек, який завірусився у мережі
24tv
2024-11-29T23:00:43Z
Вірусний тренд у TikTok: пісня Бруно Марса та виконавиці Розе опинилась у топі
24tv
2024-11-29T22:00:59Z
"Холостяк" 13 сезон 5 випуск: хто з дівчат покинув проєкт
24tv
2024-11-29T22:00:09Z
Шоуранер «Хлопців» / The Boys: «Ми не відтворювали реальність — світ змінився, щоб відобразити шоу»
ITC
2024-11-29T21:35:58Z
Рідкісне фото Брюса Вілліса: доньки поділилися зворушливим кадром
GlavRed
2024-11-29T21:27:44Z
Що дивитися взимку: 3 різдвяні серіали, які подарують святкову атмосферу
24tv
2024-11-29T21:09:49Z
"Завжди обирає себе": Оля Цибульська заговорила про проблеми у шлюбі
GlavRed
2024-11-29T20:27:23Z
Неприємно і боляче, – учасниця "Холостяка" зізналася, як реагувала на поцілунки Терена з іншими
24tv
2024-11-29T19:48:36Z
"Прямо нерозуміння": Женя Кот і його дружина чесно зізналися про труднощі
GlavRed
2024-11-29T19:27:38Z
Meta планує прокласти власний глобальний підводний кабель за $10 млрд
InternetUA
2024-11-30T00:01:51Z
Американська компанія-виробник відомої горілки Stolichnaya збанкрутувала
ZN UA
2024-11-30T00:01:07Z
У Мінцифри нагадали: бронювання з 1 грудня - лише через «Дію»
УкраинФорм
2024-11-29T23:30:46Z
Побили 7-річний рекорд: в Україні рвонули вгору ціни на популярний овоч
GlavRed
2024-11-29T21:36:57Z
У Фінляндії почнуть виробляти дрони для України
Хвиля
2024-11-29T21:36:02Z
Кабмін пояснив, які податки підвищаться з грудня, а які з січня
ZN UA
2024-11-29T21:27:25Z
Автолюбителям спрогнозували вдалий грудень: на пальне очікуються знижки
Знай
2024-11-29T21:12:33Z
У США вилучають з продажу сире молоко через спалах пташиного грипу
iPress
2024-11-29T21:06:35Z
"Укрзалізниця" незабаром представить концепцію зміни тарифу
Хвиля
2024-11-29T21:06:14Z
Львівська область стала першою в Україні, де не залишилося жодної парафії УПЦ МП, - Козицький
Детектор М
2024-11-30T00:18:09Z
Пункти пропуску на кордоні з Румунією та Молдовою призупинили роботу
УкраинФорм
2024-11-30T00:09:15Z
Може летіти 24 години: у Повітряних силах здивували заявою про Шахеди
GlavRed
2024-11-29T23:48:09Z
З окупованих територій вдалося повернути 8 українських дітей - Лубінець
ZN UA
2024-11-29T23:46:53Z
Німецький генерал прогнозує втрату Україною Покровська до початку 2025-го
Европейская правда
2024-11-29T23:30:31Z
Командувач Сухопутних військ Михайло Драпатий: що про нього думають самі ж військові
GlavRed
2024-11-29T23:27:17Z
У чому потрібно бути одягненим на хрещення дитини: що потрібно знати
GlavRed
2024-11-29T23:27:07Z
Росіяни запустили ударні дрони з півдня та півночі
УкраинФорм
2024-11-29T22:30:46Z
30 листопада: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T22:06:55Z
На Львівщині сержанта засудили до 14,5 років позбавлення волі: деталі злочину
Политека
2024-11-29T21:01:46Z
Росіяни обстріляли Ківшарівку на Харківщині, загинув чоловік
УкраинФорм
2024-11-29T20:39:55Z
Одружився із троюрідною сестрою, щоб виїхати за кордон: прикордонники викрили псевдоподружжя
TSN
2024-11-29T20:36:13Z
22-річний чоловік втратив 10 000 гривень через телефонних шахраїв
InternetUA
2024-11-29T20:27:29Z
Чоловік купив старовинну пляшку із запискою: що було всередині
GlavRed
2024-11-29T20:27:15Z
Пожежа на нафтобазі в Ростовській області: військовий експерт розповів про втрати ворога
Политека
2024-11-29T19:42:52Z
Тримали в секреті 5 років: вперше показали паризький Нотр-Дам всередині після пожежі
24tv
2024-11-29T19:39:03Z
На Вінниччині затримали виробників порно з дітьми
InternetUA
2024-11-29T19:27:15Z
Українські дрони намагались перекинути наркотики через Гібралтар: подробиці неочікуваного затримання
TSN
2024-11-29T19:09:10Z
Саутгемптон відібрав очки у Брайтона
Football.ua
2024-11-29T22:30:31Z
Валенсія поступилась Мальорці
Football.ua
2024-11-29T22:24:40Z
Українські гандболістки стартували на Євро-2024
УкраинФорм
2024-11-29T22:12:15Z
Гол Пікколі допоміг Кальярі виграти у Верони
Football.ua
2024-11-29T22:01:18Z
Санкт-Паулі впевнено переграв Гольштайн
Football.ua
2024-11-29T21:46:01Z
Шахтар вивісив новий цінник на Судакова: українцем зацікавився топ-клуб з Іспанії
24tv
2024-11-29T21:30:28Z
Визначився склад українських змішаних естафет стартового етапу Кубка світу з біатлону
УкраинФорм
2024-11-29T21:18:43Z
Максимов – після поразки Інгульцю: Сьогодні був не наш день
Football.ua
2024-11-29T21:15:09Z
Ван Ністелрой: Всі, з ким я розмовляю про футбольний клуб Лестер Сіті, сповнені ентузіазму
Football.ua
2024-11-29T20:33:24Z
Що першим бачите на зображенні: тест, який розкриє справжню натуру людини
GlavRed
2024-11-30T00:27:58Z
Швидкий рецепт імбирного печива: завжди виходить смачним і ароматним
Политека
2024-11-29T23:30:20Z
Закарпатські кіфлики: старовинна випічка на Різдво
24tv
2024-11-29T23:27:21Z
Орхідея почне цвісти на очах: як стимулювати ріст рослини корицею
24tv
2024-11-29T23:15:29Z
Де не можна ставити ялинку на Новий рік: важливі поради від експертів
24tv
2024-11-29T22:57:13Z
Неймовірно смачно і вишукано: рецепт салату з руколи
24tv
2024-11-29T22:42:54Z
Що приготувати на Андрія: старовинний рецепт калити
24tv
2024-11-29T21:15:42Z
Місячний календар стрижок на грудень 2024: ідеальні дні для візиту до перукаря
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T20:06:43Z
Ніколи не викидайте лушпиння картоплі: ось способи його використання
24tv
2024-11-29T20:03:10Z
Роскомнагляд заборонив понад 300 відео про VPN та вимагає видалити їх з YouTube
УкраинФорм
2024-11-29T23:18:38Z
Таємницю Лох-Неського чудовиська розкрито: дослідник пояснив "горби" на воді
GlavRed
2024-11-29T22:27:39Z
Як неандертальці стали майстрами виготовлення клею та стрічок
Portaltele
2024-11-29T22:18:10Z
Чому здувається акумулятор смартфона: 6 головних факторів
InternetUA
2024-11-29T22:07:28Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 отримала перший патч — містить понад 650 виправлень
ITC
2024-11-29T21:01:39Z
Анонсовані MSI Claw 8 AI+ та 7 AI+ — перші портативні консолі з Intel Lunar Lake
ITC
2024-11-29T20:49:48Z
Що робити, якщо мікрофон не працює на смартфоні Android: 6 простих кроків
InternetUA
2024-11-29T20:13:55Z
Створено першу у світі пральну машину для людей: який вона має вигляд і як працює
InternetUA
2024-11-29T19:31:57Z
X працює над лейблами для пародійних акаунтів
Portaltele
2024-11-29T19:18:33Z
Топ-5 найлегших авто у світі: гараж для них можна облаштувати і на балконі
Знай
2024-11-29T21:51:54Z
Покладіть це під килимок, щоб більше ніколи не мерзнути за кермом
24tv
2024-11-29T21:24:38Z
Як перевірити якість роботи після заміни стартера на СТО?
AutoCentre
2024-11-29T19:04:55Z
Постачання шкільних автобусів ЗАЗ продовжується
AutoCentre
2024-11-29T18:03:01Z
Denza показала інтер’єр свого флагманського кросовера
AutoCentre
2024-11-29T18:01:55Z
Точність збиття "Шахедів" підвищиться завдяки спеціальному причепу для пікапів
InternetUA
2024-11-29T18:01:15Z
Chevrolet Equinox в реальних тестах випереджає Tesla Model Y за дальністю ходу, а коштує менше
ITC
2024-11-29T17:47:24Z
Mercedes-Benz відзначає 40-річчя кемпера Marco Polo
AutoCentre
2024-11-29T16:10:17Z
Як правильно розморозити автомобіль взимку: звичайний метод може завдати шкоди
GlavRed
2024-11-29T15:27:13Z