/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2Fb9538ffcf137dea122bd4db7f14edeba.jpg)
Всі орендовані футболісти Чорноморця зможуть зіграти в матчі з Динамо
Джерело - Чемпіон.
Футболісти одеського Чорноморця, орендовані у Динамо, зможуть зіграти проти свого клубу у матчі 15-го туру УПЛ.
Про це розповів журналіст Ігор Циганик у програмі Циганик Life.
"Я розмовляв із заступником генерального директора Динамо Сергієм Мохником. Ми давно з ним дружимо. І я отримав інформацію, що київське Динамо дозволило грати орендованим футболістам. Всім футболістам Чорноморця, орендованим у Динамо, дозволили зіграти у матчі з киянами.
Це дуже серйозна подія. Передаю привіт Даріо Срні, який казав мені, що ти скажеш, коли гратиме Динамо з Чорноморцем. І я тепер цілком спокійно відповідаю, що орендовані гратимуть. І всі футболісти, які перебувають у заявці Чорноморця, можуть вийти на поєдинок із Динамо.
Я вважаю це дуже вірним кроком. Це має бути прикладом. Пам'ятаєте, всі постійно говорили, що Луческу, коли він ще був тренером гірників, був проти того, щоби орендовані грали проти Шахтаря? Чого ж тоді Луческу тут не робить? Може тоді, то була не його ідея? Може, це була ініціатива зовсім інших людей? – сказав Циганик.
Нагадаємо, у складі Чорноморця є 12 орендованих гравців з Динамо.