![Померла у ліжечку: на Дніпропетровщині чоловік до смерті побив 4-річну дівчинку](https://thumbor.my.ua/Zxxi3nL3VzR3N5z6N8GehZMebAM=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F9018738d0d7d4394f9cbaa6af5e8077c.jpg)
Померла у ліжечку: на Дніпропетровщині чоловік до смерті побив 4-річну дівчинку
Підозрюваного у скоєнні злочину затримали правоохоронці.
На Дніпропетровщині медики констатували смерть 4-річної дівчинки. На її тілі знайшли багато синців.
Про це пише "Дніпро оперативний".
Як стало відомо, подія сталася у селищі Миколаївка. В одному з будинків на вулиці Самарній знайшли труп малолітньої дитини з багатьма синцями. Дівчинка лежала у ліжечку.
За даними медиків, смерть дитини могла настати внаслідок черепно-мозкової травми та крововиливу в мозок. Слідчо-оперативна група також не виключає побиття дівчинки батьком 1983 року народження.
Підозрюваного у заподіянні тілесних ушкоджень затримали правоохоронці. Якщо в суді буде доведено його провину, за ґрати він вирушить на строк до 10 років. Продовжуються досудові розгляди.
Читайте також:
- В Одесі 104-річна бабуся отримала закордонний паспорт.
- У передмісті Києва зіткнулися одразу три автівки.
- Мер Івано-Франківська пообіцяв учням 15 тисяч гривень премії за 200 балів на ЗНО.