MY.UAНовини
Відпочинок в Австрії: все, що потрібно знати туристам
Відпочинок в Австрії: все, що потрібно знати туристам

Відпочинок в Австрії: все, що потрібно знати туристам

Австрія відома своїми першокласними гірськолижними курортами / фото REUTERS

Австрія вельми несподівано стала однією з перших країн Євросоюзу, що відкрилися для українських туристів.

Тож поки більш популярні серед українців країни "старої Європи" на зразок Німеччини, Франції чи Італії залишалися закритими, туристи з України почали досліджувати австрійські міста. А, повірте, цій невеличкій, але гордій альпійській країні є чим дивувати.

Австрія – розкішна в плані архітектури країна / фото Марина Григоренко

УНІАН підготував добірку корисних порад та рекомендацій, які варто врахувати перед поїздкою до Австрії.

Як потрапити до Австрії з України

Ще кілька років тому з України до Австрії практично не літали бюджетні авіакомпанії, тож винахідливим українцям, що бажали заощадити, доводилося літати через Братиславу, від якої до Відня їхати менше години. Але тепер одразу кілька лоукостерів літають з Києва та інших українських міст до австрійської столиці, а квитки часом можна купити за 10-20 євро.

До Відня з України літає чимало бюджетних авіарейсів / фото REUTERS

Також можна ризикнути поїхати до Австрії на своєму автомобілі прямо з України, проте одразу попередимо, що в умовах пандемії коронавірусу це сумнівне задоволення – занадто багато часу доведеться провести на прикордонному контролі.

Правила в'їзду до Австрії для українців

На даний момент без реєстрації і без карантину до Австрії потрапити можуть тільки вакциновані українці. При цьому з моменту завершення повного курсу вакцинації до в'їзду до Австрії має пройти не менше 14 днів і не більше 270 днів.

І хороші новини: Австрія визнає всі вакцини, які використовуються в Україні –  BioNtech/Pfizer, AstraZeneca/Covishield, Johnson&Johnson, Moderna и Sinovac/CoronaVac. Сертифікати вакцинації в додатку" Дія", паперові сертифікати з порталу "Дія" з QR-кодом і паперові свідоцтва від сімейного лікаря (жовтий сертифікат) визнаються австрійською стороною, однак, вони повинні бути оформлені виключно англійською або німецькою мовою із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

В Австрії дуже суворо з дотриманням карантинних обмежень / фото REUTERS

Однак варто враховувати, що, хоча Австрія пропускає на свою територію щеплених Sinovac/CoronaVac українців, з використанням сертифікатів вакцинації з цим препаратом на території країни можуть бути проблеми. Зокрема, в період дії жорсткого локдауну для невакцинованих, який набув чинності в Австрії 15 листопада і триватиме мінімум 10 днів, без сертифіката вакцинації не можна буде не те, щоб заселитися до готелю, зайти до ресторану або потрапити до музею, але й просто вийти на вулицю. А оскільки Sinovac/CoronaVac в Австрії офіційно не визнаний, немає гарантії, що ця вакцина дасть туристам право користуватися всіма благами цивілізації, доступними вакцинованим. Ризикувати їхати туди з Sinovac/CoronaVac чи ні – вирішувати вам.

До Австрії можна потрапити з CoronaVac, але там його можуть не приймати в ресторанах і готелях / фото REUTERS

Крім того, без додаткових умов до Австрії можуть потрапити українці, у яких є підтвердження про одужання після захворювання COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, або медична або офіційна довідка від лікаря із зазначенням наявності нейтралізуючих антитіл, не старше 90 днів), оформлена англійською або німецькою мовами.

А ось всім іншим мандрівникам доведеться пройти реєстрацію Pre-Travel-Clearance-PTC протягом 72 годин до в'їзду, надати негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген, а по прибуттю до Австрії відправитися на 10-денний карантин, який може бути припинений після пред'явлення негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в'їзду.

Підлітки у віці від 12 до 18 років, які в'їжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тесту, але не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в'їзду.

Також всім туристам, що в'їжджають до Австрії, необхідно мати поліс страхування, що покриває лікування коронавірусу. Якщо ви плануєте активний відпочинок, потрібна додаткова страховка.

Медицина в Австрії

Австрія відома своїми висококласними гірськолижними курортами. Але не слід забувати, що зимовий відпочинок є досить травматичним, тому на великих туристичних комплексах завжди працюють чергові вертольоти або ж спеціальні санки для транспортування травмованих. Якщо це екстрений випадок, потерпілого відразу доставляють до лікарні вертольотом. Однак така послуга не з дешевих. Її вартість залежить від висоти, де стався випадок, і стартує від 3500 євро.

Якщо маєте намір відпочивати на гірськолижних курортах Австрії, потрібна особлива медстраховка / фото REUTERS

Якщо травма відносно легка, постраждалих транспортують до найближчого медичного закладу. Зазвичай це медпункти гірськолижних комплексів. Тут можуть надати тільки першу медичну допомогу. Це і обробка рани, і накладення швів, і репозиція кісток, і застосування ортеза. Приблизно в 1500 євро туристу обійдеться консультація лікаря, рентген або УЗД, знеболювання і фіксація кінцівки.

Але якщо травма серйозна і медична допомога передбачає оперативне втручання, викликається швидка допомога і пацієнта транспортують вже в госпіталь. І за це лікування доводиться платити вже тисячі євро. Тому без якісного страхового поліса буде дуже складно.

В Альпах досить високий ризик травмуватися / фото REUTERS

Для Австрії характерна система оплати не за кількість днів, проведених в стаціонарі, а за діагноз. Наприклад, медична допомога при переломі стегна коштуватиме 4500 євро – це і оперативне втручання, і перебування в лікарні.

Як показує практика страхової компанії "ІНГО", більшість туристів, які їдуть до Австрії, звертаються за допомогою з забоями, вивихами і переломами. Тому для активного зимового відпочинку компанія розробила спеціальну страховку, за якою покриваються не лише звичайні захворювання та травми, а й витрати на особливі засоби медичного призначення в межах 8 000 євро, наприклад, штучні зв'язки, болти, фіксатори, ортези тощо. Це досить дорогі матеріали, які зазвичай не входять в покриття стандартних страховок.

Австрія – дорога і розкішна країна, а тому і медицина там недешева / фото Марина Григоренко

Однак і без травм через зимові види спорту за медичну допомогу в Австрії доведеться заплатити чимало. Консультація лікаря в цій країні обійдеться мінімум в 200 євро. А в аптеці ви не зможете самостійно придбати навіть знеболююче. На відміну від України, тут всі ліки продаються за рецептом, виняток – вітаміни і БАДи. Але якщо це віддалений район і в радіусі 6 кілометрів немає аптеки, медичні засоби можна придбати у лікаря-терапевта.

Які карантинні обмеження в Австрії

В Австрії невакцинованим від COVID-19 громадянам, включаючи туристів, з 8 листопада 2021 року заборонено відвідувати кафе, ресторани, перукарні, готелі та брати участь у зборах за участю понад 25 осіб. Більш того, з 15 листопада в країні діє тотальний локдаун для невакцинованих від коронавірусу, який триватиме як мінімум до 25 листопада. Це означає, що вони не зможуть залишати будинки без вагомої причини, до яких відносяться похід на роботу, за покупками, до лікаря і заняття спортом на свіжому повітрі. ПЛР-тест або тест на антиген не вважаються альтернативою вакцинації.

В Австрії COVID-сертифікати ретельно перевіряють скрізь / фото REUTERS

При цьому кожна федеральна земля в Австрії і навіть окремі міста можуть додатково запроваджувати свої карантинні заходи.

Варто відзначити, що на відміну від багатьох країн, де вимоги пред'являти скрізь ковидні сертифікати швидше на папері, австрійці дійсно скрізь ретельно їх перевіряють. Більш того, в кафе вас швидше за все попросять спочатку заповнити спеціальну форму, з зазначенням контактів і часу відвідування закладу, а тільки потім приймуть замовлення.

Які цікаві місця в Австрії варто відвідати

Австрія хоч і досить невелика за розмірами країна, проте тут величезна кількість цікавих місць, куди можна вирушити у відпустку.

Зрозуміло, в першу чергу всі туристи їдуть в австрійську столицю Відень. Воно й зрозуміло, адже це одне з найпопулярніших туристичних міст Європи, плюс, більшість "австрійських" рейсів з України літають саме туди. Це місто, що поєднує в собі помпезну імперську архітектуру і сучасні традиції, де паралельно звучить опера і музика з прокурених андеграундних барів.

Туристи люблять Відень в будь-яку пору року / фото Марина Григоренко

Тут величезна кількість музеїв, палаців, парків та інших гідних уваги пам'яток, які просто неможливо обійти всі за один уїк-енд. Тому до Відня можна повертатися знову і знову.

У Відні вже починають відкриватися різдвяні ярмарки / фото REUTERS

Якщо хочете чогось нового, можна відправитися в Зальцбург – місто розкішного бароко, батьківщину Моцарта і відправну точку на популярні альпійські гірськолижні курорти. Головне, що потрібно знати перед поїздкою до Зальцбургу – в цьому місті ви точно не будете нудьгувати. Не дарма ж місто включене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Зальцбург – місто розкішного бароко / фото Марина Григоренко

Можна відправитися на екскурсію історичним центром міста, обов'язково заглянувши в палац Мірабель, Кафедральний собор Зальцбурга, бенедиктинське абатство Святого Петра, фортецю Хохензальцбург або будинки в скелі на Gstättengasse. А можна вибратися помилуватися околицями ближче до природи – на гору Капуцинів або в палац Хелльбрунн.

Вечірній Зальцбург / фото Марина Григоренко

Увечері в місті завжди можна знайти, чим зайнятися – будь то класичний музичний концерт, театр на великому екрані або міське свято в парку. Чимало цікавих подій проводяться в Зальцбурзі під відкритим небом на Капітельплац відразу за Зальцбурзьким собором. Більш того, ось уже майже сто років щорічно влітку тут проводиться Зальцбурзький фестиваль для цінителів класичної музики, опери та музично-театральних постановок. Мабуть, це найбільш богемне місто Австрії.

Зальцбург – місто розкішних парків / фото Марина Григоренко

Якщо добиратися до Зальцбурга на авто, можна спробувати покататися по легендарній високогірній дорозі Глосглокнер. Правда, варто врахувати, що в зимовий час цей варіант недоступний – тоді дорога завалена снігом. Крім того, в околицях Зальцбурга можна відвідати старовинні пивоварні та ліхтенштейнську ущелину.

Австрійські льодовики / фото REUTERS

Ще одне популярне альпійське місто в Австрії – Інсбрук. Оточений з усіх боків горами, взимку він особливо казковий – можливо, це одне з найкращих місць Європи, де панує справжній різдвяний дух.

В Інсбруку панує справжній різдвяний дух / фото Марина Григоренко

Всі головні визначні пам'ятки Інсбрука, за традицією, знаходяться в Старому місті в центральному районі. Оскільки місто невелике, цілком реально переміщатися по ньому пішки. Вже тільки проста прогулянка по цих вулицях приведе вас у захват – ви раз у раз натраплятимите на щось цікаве.

Інсбрук взимку / фото Марина Григоренко

Якщо ж ви розглядайте чсуто гірськолижний відпочинок, то варто звернути увагу на курорт Ішгль. Це найпопулярніше місце в Австрії для активного відпочинку, також відоме насиченим розважальним життям. Тут проводяться різні фестивалі, спортивні змагання та інші активні заходи, щоб туристи не нудьгували.

Легендарний австрійський гірськолижний курорт Ішгль / фото facebook.com/ischgl.paznaun/

Ще одне цікаве місто в Австрії – Грац. Це друге за величиною місто країни, в якому так гармонійно поєдналися тисячолітня історія і чудернацька сучасна архітектура.

Грац – місто, де мирно уживаються традиції та авангард / Фото Марина Григоренко

А ще Грац – це дуже зелене місто, з безліччю парків і старовинних фортець серед пагорбів. Варто відзначити, що на контрасті з більш помпезними Віднем або Зальцбургом, Грац виглядає якимось особливо затишним.

Грац – дуже зелене місто / фото Марина Григоренко

До слова, якщо віддаєте перевагу більш спокійному відпочинку, то радимо вам звернути на долину Вахау. Цей регіон зовсім недалеко від Відня відомий своєю мальовничою природою на берегах Дунаю, численними виноробнями і доброзичливими старовинними абатствами, чиї архітектурні комплекси, напевно, являють собою найрозкішніше бароко у всій Австрії.

Місто Кремс-на-Дунаї в долині Вахау / фото Марина Григоренко

А ще вздовж долини Вахау тягнеться розсип тихих і затишних містечок – Кремс-на-Дунаї, Мельк, Дюрнштайн, Шпіц або Вайсенкірхен-ін-дер-Вахау, де напевно захочеться затриматися довше – час там ніби зупиняється, а всі проблеми відходять на другий план.

Старовинне абатство Гьоттвайг у Вахау славиться своїми винами / фото Марина Григоренко

Ну і наостанок розповімо про чи не найбільш забите туристами місце в Австрії – одна єдина картинка з листівки як магніт вабить сюди гостей з усього світу. Так, мова йде про крихітне селище під назвою Халльштатт, розташоване на березі величезного озера серед мальовничих скелястих гір.

Халльштатт – найбільш впізнаване місце в Австрії / фото REUTERS

Ще кілька корисних фактів про Австрію

1. Переміщатися по Австрії найпростіше на поїзді. Місцеві залізничні дороги неймовірно зручні – вони забираються навіть у найвіддаленіші куточки країни, квитки завжди можна купити онлайн, а самі вагони дуже навіть комфортні. І хоча Австрія порівняно невелика, через гірські ландшафти зовсім невеликі відстань долаються досить довго. Але є і плюс – поки ви виляєте серед гір і озер, за вікном вам відкриваються просто неймовірні види.

В Австрії дуже добре розвинена залізниця – поїзди добираються навіть у найвіддаленіші куточки в горах / фото Марина Григоренко

2. Вирушаючи до Австрії, варто розуміти, що це не найдешевша для туристів країна. Тут досить високі ціни на туристичні послуги – готелі, ресторани, вхідні квитки в музеї і так далі. Але, з іншого боку, живемо один раз, і Австрія безумовно гідна всіх витрат.

Австрія – країна не для дешевого відпочинку, але воно того варте / фото REUTERS

3. Когось це може здивувати, але в Австрії дуже багато церковних державних свят, які є офіційними вихідними днями. Тобто тоді практично все зачинене –магазини, ярмарки, більшість ресторанів, і це варто враховувати. Наприклад, крім традиційних вихідних на Різдво або Великдень, які навіть можуть затягнутися на кілька днів, також нічого не працює в Австрії 15 серпня – в свято Успіння Пресвятої Богородиці.

Австрія – католицька країна, і там дуже багато релігійних свят / фото Марина Григоренко

Автор: Марина Григоренко

Теги за темою
Австрія
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
В сети показали кадры с репетиции Ziferblat на "Евровидении"
Комсомольская правда
2025-05-07T16:16:53Z
Поперек горла: Оля Полякова публично подколола Тину Кароль
Факти ICTV
2025-05-07T15:34:18Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Тело журналистки Виктории Рощиной вернули в Украину
ZN UA
2025-04-24T12:09:43Z
Президенты двух стран отменили визиты в Москву на 9 мая
Корреспондент
2025-05-07T16:21:55Z
Максим Тимошенко объяснил, почему Чайковский – это достояние украинской культуры
Знай
2025-05-07T16:21:50Z
У Трампа хотят, чтобы Украина принимала депортированных из США граждан третьих стран — WP
TSN
2025-05-07T10:13:40Z
Трамп высказался о трехдневном "перемирии" Путина
Европейская правда
2025-05-05T21:01:44Z
Путин впервые публично заговорил о своем преемнике
Comments UA
2025-05-04T12:00:03Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
В Ватикане закрыли двери в Сикстинскую капеллу: конклав по избранию Папы официально начался
ZN UA
2025-05-07T16:25:20Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T16:21:27Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
Почему нельзя сплетничать 5 мая и что нужно высадить в огороде сгеодня: приметы и запреты на Ирины
Знай
2025-05-05T05:46:16Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Почему волосы неидеальны: пять ошибок во время мытья головы
Фокус
2025-05-07T15:57:59Z
Наихудший чай для вашего здоровья: его многие пьют, но он способствует набору лишнего веса
UAToday
2025-05-07T14:45:57Z
Из-за изменений климата Европе угрожает грибок-убийца, - исследование
UAToday
2025-05-07T14:45:41Z
Румбамбар или ревень: польза и вред растения, что следует об этом знать
TSN
2025-05-07T14:03:31Z
Названы пять мест, где укроп никогда не взойдет: об этом обязательно нужно знать всем огородникам
TSN
2025-05-07T13:48:34Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Выдала щетина - на границе задержали 26-летнего мужчину в женских одеждах, пытавшегося бежать в Молдову
Комсомольская правда
2025-05-07T16:24:17Z
Экс-чиновница получила взятку в 3 млн за предоставление земли под застройку
Корреспондент
2025-05-07T15:57:08Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
Пакистан сбил 5 индийских истребителей — CNN
UAToday
2025-05-07T14:45:48Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
Северная Европа запустит оплату картой без интернета
Корреспондент
2025-05-07T16:22:00Z
Забыли пополнить – деньги спишут с карты: Lifecell предложил новые правила оплаты
Знай
2025-05-07T16:12:54Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Официальный курс доллара продолжил снижение
Корреспондент
2025-05-07T16:12:00Z
На 40% ниже прогноза: цена российской нефти рекордно обвалилась
Хвиля
2025-05-07T15:30:19Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Прогноз погоды в Киеве и области на 8 мая: синоптики предупредили о двух опасностях
Политека
2025-05-07T15:48:09Z
Гороскоп на 8 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-07T15:27:30Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Президент Зеленский появился на Крещатике и фотографировался с прохожими
Комсомольская правда
2025-05-07T15:01:50Z
Гороскоп на четверг 8 мая 2025 года
UAToday
2025-05-07T15:00:21Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Удобная функция "съедает" срок службы аккумуляторов на 40%: что делать
Фокус
2025-05-07T15:06:27Z
Эксклюзив за 2 миллиона евро: на продажу выставили самый дорогой BMW
Фокус
2025-05-07T13:42:43Z
Назвали самые популярные подержанные автомобили из-за рубежа
Gazeta UA
2025-05-07T10:57:40Z
Гибриды принесли Lamborghini почти €900 млн за квартал
Корреспондент
2025-05-06T18:15:55Z
Jeep представил новое поколение внедорожника Compass
Корреспондент
2025-05-06T16:34:01Z
Audi представила элегантные и мощные авто с расходом 2,8 л на 100 км
Фокус
2025-05-06T14:12:19Z
Renault выводит на рынок недорогой электрифицированный кроссовер для семьи с ГБО
Фокус
2025-05-06T12:06:37Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
При какой температуре может замерзнуть картофель в земле: агрономы назвали точный градус мороза
TSN
2025-05-07T16:18:57Z
Это уже не модно: назвали пять ошибок в дизайне кухни
Gazeta UA
2025-05-07T15:36:25Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Как наладить доверительные отношения с подростком: полезные советы, которые помогут избежать конфликтов
TSN
2025-05-07T15:06:32Z
Лунный календарь на май 2025: дни для активности и отдыха
Факти ICTV
2025-05-07T14:19:43Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Без овертаймов: клубы и УАФ согласовали новый формат Кубка Украины
Факти ICTV
2025-05-07T15:52:33Z
Усик в списке: Брэдли назвал лучших боксеров современности
Корреспондент
2025-05-07T15:42:05Z
Аджагба назвал боксера, который вместо Дюбуа должен драться с Усиком
Корреспондент
2025-05-07T15:11:44Z
Тренер Байера возглавит Реал на Мировом клубном чемпионате-2025
Корреспондент
2025-05-07T14:42:25Z
Стимул к миру? Трамп поднял тему возврата россии к участию на ЧМ-2026
Корреспондент
2025-05-07T13:18:00Z
ПСЖ – Арсенал: где смотреть трансляцию матча Лиги чемпионов
Факти ICTV
2025-05-07T13:17:51Z
Контракт новичка Динамо: раскрыта сумма отступных
Корреспондент
2025-05-07T13:06:09Z
Просто назначьте дату: Гвоздик готов сразиться за чемпионский титул
Корреспондент
2025-05-07T12:39:36Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Технічні коноплі та бавовник стали перспективними культурами для фермерів України
AgroNews
2025-05-07T16:04:23Z
Меньше слов – больше видео: Netflix меняет главную страницу
Telegraf
2025-05-07T16:03:00Z
«Свои идеи закончились?»: Bungie анонсировала расширение для Destiny 2 в стилистике Star Wars — игроки насторожились
GameMag
2025-05-07T15:52:23Z
Разработчики GTA 6 не верили, что игра выйдет в 2025 году
Знай
2025-05-07T15:51:19Z
На смартфонах появится функция, которая упростит миллионам жизнь: о чем речь
Фокус
2025-05-07T15:00:04Z
Sony и Microsoft договорились: Бандлы PlayStation 5 с Call of Duty: Black Ops 6 скоро появятся в продаже — инсайдер
GameMag
2025-05-07T14:58:15Z
EA не спешит идти по стопам Nintendo и Microsoft — цены на игры повышать пока не будут
GameMag
2025-05-07T14:58:12Z
Google случайно показала интерфейс Android 16 — что такое Material 3 Expressive?
ITC
2025-05-07T14:28:02Z