/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F59afd10b300aaffb2cafa535c857e5ad.jpg)
Залізничне сполучення між Одесою та Чорноморськом обіцяють відновити
КИЇВ. 24 листопада. УНН. В Одеській області відновлюють залізничне сполучення між обласним центром і Чорноморськом. Питання розглядалося 24 листопада на засіданні транспортної комісії Одеської ОДА, передає УНН.
Деталі
Проект відновлення залізничного маршруту Одеса-Чорноморськ вирішено включити до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2022 рік. На поточному тижні відбудеться виїзна робоча нарада транспортників регіону в Чорноморську.
Останнім часом питання відновлення залізничного зв'язку між Одесою і містом-супутником піднімається часто. Сполучення було перервано в 2000-му році. Залізнична станція в Чорноморську була демонтована, як і колії на під'їзді до міста.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала