MY.UAНовини
Ольга Владимирова: «Коломойський та його оточення не втручалися в роботу каналу, крім випадків, коли йшлося про їхні бізнес-інтереси»
Ольга Владимирова: «Коломойський та його оточення не втручалися в роботу каналу, крім випадків, коли йшлося про їхні бізнес-інтереси»

Ольга Владимирова: «Коломойський та його оточення не втручалися в роботу каналу, крім випадків, коли йшлося про їхні бізнес-інтереси»

Колишня головна редакторка першого телеканалу групи «Приват» — дніпровського 9 каналу — розповідає про початок комерційного телебачення у Дніпрі, стосунки з інвесторами, вимушене звільнення та роботу в кав’ярні.

Коли Ольга Владимирова прийшла в журналістику? Сама вона каже, що ніколи не приходила, адже починала з редагування й менеджменту, а журналістикою в чистому вигляді, здається, ніколи й не займалась. Ольга характеризує себе як «граючого тренера». Донедавна вона була головною редакторкою та ведучою авторських проєктів одного з найстаріших локальних телеканалів Дніпра — 9 каналу, або «Приват-ТБ» (назва не випадкова — канал належить Ігорю Коломойському). На очах Ольги минули двадцять п’ять років історії дніпровського телебачення. У 2021 року вона пішла з каналу й зараз працює в кав’ярні, викладає літературу в школі та займається благодійним проєктом «Пані Патронеса».

— Ольго, як ви потрапили в журналістику та на телебачення?

— На 9 канал я прийшла випадково. Зайшла в гості до друзів. Роботи там не було надто багато. Це ж початок телебачення, все робили навпомацки, навмання. І тодішній головний інженер В’ячеслав Миколайович Букрін каже: «Що ти сидиш? Ти читати вмієш?» Кажу: «Вмію». Він дав мені якогось листочка, завів у темну кімнату, сказав: «Читай», я прочитала. Він каже: «О, з першого разу. Завтра будеш?» Я й прийшла. А цей процес затягує. Оскільки я працювала у школі, випускала клас і не готова була полюбити новий п’ятий клас, то сумісництво припинила за два роки. 

Коли я прийшла на канал, була середина 90-х. «ІН ТВ» — це було об’єднання телекомпанії, яка існувала при конструкторському бюро «Південне» і власне телеканалу «ІН ТВ». Хтось дав техніку, хтось дав ліцензію. Канал започаткувала група «Приват» — їм хотілося мати медіа. Медіа тоді було силою, четвертою владою. Це було модно, впливово, телевізору ще вірили. Хвиля комерційних регіональних каналів, яку здійняв ТОНІС, показала, що телебачення може бути бізнесом або інструментом впливу. Я розумію, що для наших бенефіціарів це не було бізнесом ніколи — це було інструментом.

— З чого починалося комерційне телебачення у Дніпрі?

— Мало хто з команди «Приват-ТБ» знав, як робити сучасне телебачення: діяли навпомацки. В ефірі було багато оголошень, телегазета, привітання з можливістю замовити кліпи. Всі в команді робили все й училися на ходу. Коли ми отримали нову техніку, там була купа ефектів, Монтажер сів і включив одразу всі ефекти в однохвилинний сюжет. Йому хотілось і кульку викотити, і щоб на друзки, і щоб заїхало — хотілося погратися. Смаку ще не було — закордонного телебачення ніхто не бачив. Бо коли в тебе є ентузіазм, то всі ідеї навалюються. Соцмереж тоді не було, але коли ми оголошували кастинг ведучих, приходило сто людей.

— Чим 9 канал відрізнявся від інших місцевих телеканалів?

— Дев'ятка відрізнялася свободою творчого самовираження, меншим формалізмом. Якісь абсолютно навіжені ідеї розглядалися. У всіх були туристичні програми, ранкові, дитячі. Але в нас були навіжені дитячі програми в колаборації з трамвайним депо «Щасливий квиточок». Ведучими були діти наших працівників. Розіграш квитків, призи були, вікторини, бутафорський трамвай у студії. Це безумство було!

— Який вплив на редакційну політику мав Ігор Коломойський?

— Коломойський та його оточення не втручалися в роботу каналу,  крім випадків, коли йшлося про їхні бізнес-інтереси. Наприклад, про рейдерство. Люди телефонували й казали: в нас тут захоплюють землю. Треба було знати, що це за земля, кому належить, чиї інтереси. Тільки тоді ми зможемо визначитися, показувати це чи ні. Іноді, коли на гірничо-збагачувальних комбінатах, які перебували у сфері інтересів Коломойського, відбувалися страйки чи конфлікти інвесторів, команда каналу мусила буквально все кидати, заповнювати ефір повторами і їхати на місце подій. Щойно була необхідність, усі знімальні групи їхали куди треба чи влаштовували чергування у Кривому Розі чи Нікополі — там, де були підприємства зі сфери інтересів групи «Приват». Люди там ночували, а за добу їх замінювали інші. Таке могло бути одночасно в трьох точках. Нас називали інфарктною телекомпанією. Про які новини може йтися?

Найгарячіші події припали на час, коли каналом керував Кирило Данилов — теперішній гендиректор концерну РРТ. Тоді я не була керівницею телекомпанії, була менеджеркою середньої ланки. Могла запитати про цю ситуацію, проте мені відповідали: «Працюй, ми це вирішимо». Одного разу мені в розмові вдалося переконати керівництво, що на екрані це буде виглядати некоректно, огидно, шкідливо для каналу. Але це був лише один раз.

— У 2012 році ви перейшли на посаду директорки телеканалу. Які зміни тоді відбулися на каналі?

— Тоді в нас поменшало ефіру — 9 канал уклав ліцензійну угоду з Новим каналом. Пізніше ліцензійну угоду переуклали з каналом холдингу Коломойського «2+2». 9 канал у підсумку отримав дві години ефірного часу. Це було жорстке слово Олександра Ткаченка (тогочасного директора холдингу «1+1 медіа». — «ДМ»), який посилався на Коломойського. Я не могла боротися. Але якщо нам треба було і в нас були цікаві проєкти, які приносили гроші, то тут у нас перепон не було. Будь ласка, робіть, тільки маємо знати, яка частка реклами та яку частку реклами ми закриваємо на «Плюсах».

— Коли Ігор Коломойський у березні 2014 року став головою обласної державної адміністрації, змінився вплив на редакційну політику?

— У день, коли Коломойський став головою Дніпропетровської ОДА, я якраз їхала на розмову до Олександра Ткаченка, аби дізнатися, що колектив слід оптимізувати, всіх скоротити і залишити тільки п’ятьох людей. Але оптимізація не відбулася. Я полетіла до Києва, а в польоті дізналась, що Коломойський став головою ОДА. Ткаченко сказав, що я дарма прилетіла. Ото був найстрашніший для мене момент, бо я не уявляю, як би я говорила з людьми, якби їх треба було скорочувати. Але навіть тоді не пам’ятаю, щоб ми робили сюжети про Коломойського.  Робили про щось пов’язане з ним — про «Приватбанк», наприклад. Коломойський ніколи не просив показувати себе, і все, що він просив робити, було для медійного вирішення певних конфліктних питань.

— Як визначали політику співпраці з політиками чи політичними партіями під час передвиборчих перегонів?

— Холдинг «1+1» визначав політику 9 каналу щодо співпраці з політиками та партіями. Якщо «Плюси» з кимось не працюють, не працюємо й ми. На місцевих виборах вони просили пояснити, хто є хто з місцевих кандидатів, і давали або не давали добро на співпрацю. З деякими політиками нам радили працювати, з деякими забороняли. Іноді ми не погоджувалися працювати з тими, кого нам радили. Наприклад, під час Революції гідності не працювали з Партією регіонів — просто не хотіли.

— Які зміни відбули на телекомпанії після отримання цифрової ліцензії у 2019 році?

— Ми чекали, коли нам відключать аналогове телебачення. Це було марудно, адже тільки одна компанія погодилася надавати послуги цифрового мовлення. Поки був «аналог», ми могли не робити контенту — це не було вимогою ліцензії. Умовою переходу в «цифру» було якраз виробництво локального контенту. Ретрансляцію інших каналів холдингу нам заборонили, але дали шпаринку у вигляді спільного виробництва із загальнонаціональним каналом, який ми ретранслюємо. Але левову частку продукту каналу, за вимогою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, мав становити все ж таки локальний контент. А холдинг грошей на це не давав. Нам казали: якщо хочете робити локальний контент, шукайте спонсорів.

— Як локдаун із березня 2020 року вплинув на роботу редакції?

— Команда 9 каналу почала працювати дистанційно. Непогано вижили, бо робили все згуртовано. Я не вважаю період найжорсткішого локдауну найгіршим для новин. Були класні випуски: ми навчилися монтувати й начитувати вдома, набули нового досвіду. Потім усі втомилися, нові досвіди набули, а грошей ні.

— І на цей час припали ще й нові вказівки керівництва холдингу?

— Канал отримав від керівництва холдингу чітке завдання: «Дивитися на міського голову Дніпра Бориса Філатова критичним оком». Ми й так дивилися критичним оком — міський голова нам грошей не платив. Я сказала керівникові холдингу Ярославу Пахольчуку, що ми будемо робити це в межах журналістської етики. Він сказав: ви професіонали — робіть. Але потім мені натякали, що потрібно робити жорсткіше. Вочевидь ми дивились не досить критичним оком. Намагались робити по-журналістськи, за що й поплатились. (Борис Філатов був заступником Коломойського за часів головування в Дніпропетровській облдержадміністрації, мав підтримку олігарха під час виборчої кампанії 2015 року, коли його обрали мером. Однак потім, за власним формулюванням Філатова, «сталася сімейна сварка». — «ДМ»).

— Які наслідки така вказівка мала для вас особисто і  для вашої аудиторії?

— Ми працюємо для глядача, який свідомий і який розуміє, як має бути, і — більше того — кілька років бачив, що ми дотримуємося стандартів. І раптом він прокидається, а тут таке.
Нам писали: «Вас зламали? У вас нове завдання?» Хоча я дуже стримувала віжки. Якби тиск став надмірним, я би поклала заяву. Але мені пощастило: це зробили за мене. Коли мене повідомили, що мене звільнять, я запитала: що далі? У холдингу відповіли, що нові інвестори запропонують мені щось цікаве, але, мовляв, уже не на 9 каналі. (Під новим інвестором мався на увазі Святослав Олійник — політик із орбіти Коломойського, який тоді був головою Дніпропетровської обласної ради й отримав змогу користуватись медіаресурсом групи «Приват». — «ДМ»).

— Це вже була підготовка до місцевих виборів восени 2020 року?

— Як пояснили мені, Ігор Коломойський дав у користування Святославу Олійнику канал як інструмент.  

— Що вам сказав інвестор? І якою була розмова?

 — Мені сказали: ти не будеш працювати, бо лояльна до Філатова. Мерія з нами тоді не працювала. Вони викинули нас із розсилки, не давали коментарів. Я попросила аргументувати твердження про свою лояльність; він почав шукати згадки про мера на нашому сайті. Ми говорили дуже довго, і я вийшла звідти гендиректоркою каналу. Олійник розумів, що не варто передавати канал людині, яка не має досвіду. Я сказала, що хочу залишитись головною редакторкою, директорство — це не моє. За дві доби мене повернули на посаду головної редакторки, а гендиректором став Владислав Малько. (Владислав Малько — співзасновник місцевої партії «Команда Дніпра». — «ДМ»).

— Як виглядала робота на каналі після таких кадрових змін?

— Пресслужба Святослава Олійника почала активно з нами співпрацювати. Невдовзі між нами виник конфлікт. Ми по-різному дивились на те, як робиться журналістика, як розставляти пріоритети, як можна розмовляти з людьми, чи можна використовувати їх як рабську силу. Я була головною редакторкою, але в розумінні нового керівництва мала бути людиною, яка виправляє помилки. Часом мене навіть не кликали на збори менеджменту.

— Ви пішли самі чи вас звільнили?

— Зрештою створювалися такі умови, що людина, яка себе поважає, не могла так працювати. Мене перевели на мінімальну зарплату, за яку не можна було вижити. Офіційна версія, що я пішла сама. Лише одну людину попросили під приводом скорочення.

— Чим ви займаєтеся тепер?

— Зараз я викладаю у приватній школі українську та зарубіжну літературу для учнів восьмих, дев’ятих і десятих класів. Є проєкт «Культура ТУТ» — це як ранкова зарядка, щоб м’язи не забували. Це відкритий проєкт, у який може увійти хто завгодно, щоб написати чи сфотографувати щось. У перспективі хотілося б, аби це перетворилось на локальне медіа — можливо, навіть таке, на якому можна заробляти. Зараз багато ґрантів на культуру, й можна зробити щось корисне в цьому напрямку.

Проєкт «Пані Патронеса» — дніпровська ініціатива з підтримки жінок і дітей, постраждалих від домашнього насильства.

А ще я працюю в кав’ярні. Коли я кажу мамі, що працюю в кав’ярні, вона не розуміє, як це. Але ця сфера нічим не відрізняється від журналістики. Це теж обслуговування людей; у телевізорі бенефіціар — глядач, у кав’ярні — клієнт. Моє завдання як журналістки дати глядачу правильну інформацію. Моє завдання як бариста — зробити правильний напій.

Зараз у мене такий період, коли я не можу бути об’єктивною. Мені здається, що скрізь в інформаційному полі відбувається відкат до того, що було. Редакції, які я знаю, починають працювати як конвеєр — на кількість, на трафік. Дарма що безграмотно, виправимо потім, треба ще п’ять сюжетів, ще більше новин на сайт. Люди не витримують у такому ритмі. Для мене ж рабська система неприйнятна.

Кадрова ситуація у дніпровських ЗМІ просто жахлива: такої плинності кадрів, як у 2020—2021 роках, я не пам’ятаю. Щодня хтось пише, що пішов з роботи — і це не найгірші люди, це люди, які мають потенціал. Люди, які знають, як треба і як не треба, які можуть сказати «ні».

Зараз журналістів використовують як обслуговуючий персонал. Але кого вони обслуговують? У тому-то й проблема, що не глядача/читача/слухача, а інтереси інвестора чи власника. Притомна аудиторія бачить це і йде, а непритомна — «хаває».

Суспільство вже кілька років тому було готове робити європейську журналістику; вже є люди, які вміють заробляти на медіа і знаходити гроші на медіа. Мені подобається ідея спрощеного ліцензування медіа громад; якщо це станеться, можливо, щось зрушиться з місця. Я люблю гіперлокальні ЗМІ. Охоче робила б із Владом Яценком Солонянське телебачення. Хоча не знаю, чи надовго б нас вистачило.

Головне фото Ігоря Співака

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Загадковий кратер на Алясці: як утворився ідеально круглий отвір
TSN
2025-02-22T17:51:54Z
Гострі краї Samsung Galaxy S24 Ultra рвуть штани користувачам
InternetUA
2025-02-22T17:33:31Z
З чого почав свій шлях бізнесмена Ілон Маск
InternetUA
2025-02-22T17:24:35Z
Зміна клімату сприяє глобальній водній кризі
Portaltele
2025-02-22T17:19:12Z
Одне маленьке, але важливе налаштування, яке треба змінювати на кожному Android-смартфоні
InternetUA
2025-02-22T16:46:01Z
Крокодили перегріваються через глобальне потепління і змінюють свою поведінку
ZN UA
2025-02-22T16:40:16Z
Експерти закликали покласти в холодильник туалетний папір: у чому причина
GlavRed
2025-02-22T16:27:32Z
Жінка вирішила зробити домашню ковзанку: результат шокував мережу
24tv
2025-02-22T16:24:43Z
Топ популярних українських зірок на YouTube Music: хто зібрав найбільше слухачів
Фокус
2025-02-22T16:15:03Z
Лобіо: рецепт смачної страви з червоної квасолі
Фокус
2025-02-22T17:00:05Z
Шедевр з 4 інгредієнтів: бюджетний салат на швидку руку до будь-якого гарніру
24tv
2025-02-22T16:45:19Z
Перший у світі ресторан використовує ШІ для обслуговування: як і де він працює
24tv
2025-02-22T16:36:22Z
Цей елемент виразний і "змінює все": в чому особливість кухні Дуа Ліпи
24tv
2025-02-22T16:24:54Z
Кому зі знаків зодіаку терміново треба у відпустку
24tv
2025-02-22T16:12:42Z
Викиньте це з холодильника просто зараз: перелік продуктів вас здивує
TSN
2025-02-22T15:21:12Z
Викиньте зараз же: ці 3 речі в жіночій сумці притягують самотність і бідність
24tv
2025-02-22T15:15:16Z
Як посіяти перець: покрокова інструкція для отримання багатого врожаю
TSN
2025-02-22T14:51:50Z
Вареники з Грузії: як приготувати смачні квері
Фокус
2025-02-22T14:51:09Z
Американський вокаліст і гітарист Карл Кокран загинув у ДТП
УкраинФорм
2025-02-22T18:03:25Z
Розповсюджував дитяче порно: поліцейські затримали 44-річного чоловіка
InternetUA
2025-02-22T18:00:58Z
Авіатроща Іл-76: експертизи підтвердили майже 50 збігів ДНК останків українських військовополонених
УкраинФорм
2025-02-22T17:36:59Z
У 7 разів перевищив норму алкоголю: п'яний водій врізався в маршрутку й автопідйомник у Києві
24tv
2025-02-22T17:06:59Z
Чоловік застосував зброю: в Одеському ТЦК розповіли деталі нападу на військовослужбовця
24tv
2025-02-22T16:51:55Z
На ЧАЕС зафіксовано новий осередок тління: розкрито правду про радіаційний фон
GlavRed
2025-02-22T16:27:31Z
Комунальники розчищали квартиру від сміття і знайшли серед непотребу власницю
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T16:12:46Z
В Німеччині затримали росіянина: підозрюють в підготовці теракту
iPress
2025-02-22T16:09:14Z
На Черкащині уламки безпілотника пошкодили корівник
AgroNews
2025-02-22T15:19:39Z
Анчелотті розповів про стан Себальйоса й Алаби
Football.ua
2025-02-22T18:22:47Z
УПЛ. «Інгулець» програв «Поліссю» у матчі футбольної Прем'єр-ліги
УкраинФорм
2025-02-22T18:18:58Z
Непереможений українець дізнався ім'я наступного суперника: де та з ким відбудеться бій
24tv
2025-02-22T18:12:30Z
Челсі втратив захисника на початку матчу проти Астон Вілли
Football.ua
2025-02-22T18:03:46Z
ЛНЗ мінімально здолав Рух у дебютному матчі під орудою Григорчука
Football.ua
2025-02-22T18:00:29Z
Ми любимо тебе, Джо, – Ф'юрі підтримав Паркера перед боєм проти Баколе
24tv
2025-02-22T17:57:08Z
Вільярреал здолав Райо Вальєкано
Football.ua
2025-02-22T17:40:02Z
Забарний отримав червону картку в матчі проти Вулвергемптона
Football.ua
2025-02-22T17:36:26Z
Вихід Зінченка не допоміг: "Арсенал" поступився "Вест Гему" в матчі АПЛ
TSN
2025-02-22T17:21:35Z
Тягнуть просто із госпіталів і кидають у бій на милицях, – CCN про брак живої сили у Росії
24tv
2025-02-22T18:12:35Z
Коли в Україні вдарять найбільші морози
24tv
2025-02-22T18:03:40Z
Пораненому бійцю «Азова» дронами доставили на передову кров для переливання
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T17:54:43Z
Таких жорстких "зачисток" на ТОТ не було вже рік: чого найбільше бояться окупанти
24tv
2025-02-22T17:51:04Z
ЗСУ завдали удару по нафтовій станції в Краснодарському краї РФ, - Генштаб
Хвиля
2025-02-22T17:45:54Z
За одну вулицю – тисяча вбитих: перед росіянами постала велика проблема
24tv
2025-02-22T17:33:04Z
Полонений окупант розповів, як шукав в Україні «нового Бандеру»
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T17:15:26Z
У Покровську внаслідок атаки дроном є загиблий і поранений
УкраинФорм
2025-02-22T17:04:10Z
Дуже небезпечно: залізниця з Ростова на Маріуполь відкрила нові можливості для росіян
24tv
2025-02-22T16:51:54Z
Наталія Могилевська перенесла операцію і грип
360ua.news
2025-02-22T18:12:36Z
Скільки шкарпеток має бути в гардеробі: несподівана відповідь
24tv
2025-02-22T17:33:26Z
Кароль, Огнєвіч, Квіткова та інші: найбажаніші холостячки українського шоубізнесу
24tv
2025-02-22T17:21:08Z
Представник Естонії на «Євробаченні-2025» заспівав про мир Києва та Москви
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T17:18:14Z
3 захопливі історичні серіали, від яких неможливо відірватися
24tv
2025-02-22T17:06:09Z
Куди сходити у Києві протягом тижня 24 лютого-2 березня: перелік культурних подій
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T17:03:26Z
У Варшаві в червні пройде міжнародна конференція із захисту культурної спадщини України
УкраинФорм
2025-02-22T16:39:09Z
Берлінале зустрів оваціями фільм української режисери
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T16:06:48Z
Осадча висловилася про народження четвертої дитини в 45 років: "Доньку хотіла"
TSN
2025-02-22T15:21:59Z
Французькі розробники представили модернізовану версію бойового танка Leclerc
InternetUA
2025-02-22T18:16:02Z
Жінка з інвалідністю не врятувала ухилянта від вʼязниці
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T18:15:02Z
Як Україні стати Ізраїлем XXI століття
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T17:54:11Z
Чи можна нести штучні квіти на цвинтар: запам'ятайте це
24tv
2025-02-22T17:33:17Z
ЗСУ атакували супер-цінний об'єкт РФ: Генштаб здивував, що вдалось уразити
GlavRed
2025-02-22T17:27:41Z
Чоловік і дружина не живуть разом: у ПФУ нарешті відповіли, як отримати допомогу на комуналку
Знай
2025-02-22T17:12:24Z
На що скаржаться військові: уповноважена президента назвала головні проблеми
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T17:00:10Z
Які документи потрібні для оформлення чорного посвідчення
24tv
2025-02-22T16:15:08Z
Як перевести закордонний стаж в українську пенсію
Знай
2025-02-22T16:12:17Z
Тривалість людського життя стоїть перед потрійною загрозою
Portaltele
2025-02-22T16:18:40Z
Скільки можна зберігати яйця в холодильнику: експертка дала однозначну відповідь
24tv
2025-02-22T14:27:32Z
Гнійник біля нігтя: як лікувати та уникнути ускладнень
TSN
2025-02-22T13:51:56Z
Сповільнити появу сивини допоможе конкретний перелік овочів
24tv
2025-02-22T12:06:14Z
Будьте уважні: скільки часу можна носити гель-лак на ногах
24tv
2025-02-22T11:33:33Z
Невидимий фронт: як інфекційні хвороби загрожують військовим і що з цим робити
ZN UA
2025-02-22T11:04:38Z
Ви могли про це не знати: 6 небезпечних речей, які ми зберігаємо вдома
24tv
2025-02-22T10:30:42Z
Відлякайте мишей та щурів назавжди: вони не можуть терпіти лише один запах
24tv
2025-02-22T09:24:51Z
Як сухе повітря шкодить здоров’ю та як цьому зарадити: відповідь лікаря
TSN
2025-02-22T08:51:35Z
Долар пішов на зліт: економіст сказав, яким буде курс валют у березні
GlavRed
2025-02-22T18:27:49Z
Ціни "злетять" до 5%: у березні декілька овочів "вдарять по кишені" українців
GlavRed
2025-02-22T18:27:42Z
У селі на Запоріжжі 743 споживачі - без газу через російські обстріли
УкраинФорм
2025-02-22T18:24:21Z
Комунальні борги можуть перерости у великі неприємності: удар по гаманцю буде нищівним
Знай
2025-02-22T18:12:09Z
«Метінвест» і Danieli укладають акціонерну угоду для будівництва заводу в Пйомбіно
AgroNews
2025-02-22T18:06:35Z
Україна запропонувала США новий формат енергетичної співпраці
360ua.news
2025-02-22T17:33:12Z
Польща платить за роботу Starlink в Україні і не бачить підстав для розриву контракту - віцепрем'єр
УкраинФорм
2025-02-22T17:30:59Z
Нова редакція угоди про копалини значно жорсткіша та може включати нафту й газ, – ЗМІ
24tv
2025-02-22T17:30:52Z
Гривневі вклади стануть вигіднішими: що чекає на депозити у березні 2025 року
24tv
2025-02-22T17:21:26Z
Особливості запчастин для BMW XM G09: що потрібно знати власникам
Топ Жир
2025-02-22T16:06:34Z
На дорогах з’явився новий знак із двома камерами D-51a: що він означає
ТСН
2025-02-22T15:34:03Z
Як було відновлено унікальний міні-тягач DAF Pony
AutoCentre
2025-02-22T10:46:55Z
В Україні почали виробляти бронекапсули для HMMWV
InternetUA
2025-02-22T08:58:20Z
Mercedes планує випустити мініатюрну версію Гелендвагена
AutoCentre
2025-02-22T08:06:48Z
Більшість не знає: чому не можна вмикати фари перед запуском двигуна авто
GlavRed
2025-02-22T04:27:52Z
Обережно, нова схема пограбувань водіїв: як не стати жертвою зимових шахраїв
Знай
2025-02-22T03:51:47Z
Досвідчена водійка показала "метод" дистанційного прогріву авто: мережа у захваті від хитрості
24tv
2025-02-21T21:27:57Z
Комплектуючі BMW возитимуть на водневих тягачах IVECO S-eWay Fuel Cell
AutoCentre
2025-02-21T18:33:23Z
Доходи від окупованих Росією територій України включені в проєкт угоди зі США, – NYT
24tv
2025-02-22T18:27:35Z
Дрон-розвідник "Орлан" розбився у Казахстані: Росія глузливо звинувачує Францію
InternetUA
2025-02-22T18:24:47Z
ООН розгляне дві резолюції щодо України у річницю вторгнення РФ
ZN UA
2025-02-22T18:24:03Z
Стефанчук розповів, коли активізується робота щодо угоди про мінерали зі США: деталі проекту
Хвиля
2025-02-22T18:15:08Z
Bloomberg: ЄС знову перевіряє, чи вийде конфіскувати частину заморожених активів РФ
Европейская правда
2025-02-22T18:13:53Z
"Кремль поглинає Білий дім": мережу налякала "нова" обкладинка журналу Time
24tv
2025-02-22T18:12:33Z
Протести в Болгарії: прихильники проросійської партії підпалили представництво ЄС
TSN
2025-02-22T18:09:02Z
Трамп повідомив, коли відбудуться нові переговори між США і РФ щодо війни в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T18:03:58Z
Росія спробує хитати Україну через протести
ГЛАВКОМ NET
2025-02-22T18:03:15Z