!["Динамо" відправилося на заключний матч сезону в Лізі чемпіонів: відомий склад клубу](https://thumbor.my.ua/x_Zzr-qYr4Q5xaPbeoaLN9DtozU=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F3182ed72a0cee8153d0bdda1ad9eed18.jpg)
"Динамо" відправилося на заключний матч сезону в Лізі чемпіонів: відомий склад клубу
КИЇВ. 6 грудня. УНН. Делегація київського "Динамо" вирушила до Лісабона за два дні до заключної зустрічі групового раунду Ліги чемпіонів із "Бенфікою". Про це повідомляє прес-центр "біло-синіх", передає УНН.
Деталі
У поєдинку з португальцями Мірча Луческу розраховує на наступних виконавців:
Воротарі: Бойко, Бущан.
Захисники: Забарний, Караваєв, Миколенко, Сирота, Тимчик, Шабанов.
Півзахисники: Андрієвський, Антюх, Буяльський, Вітіньо, де Пена, Лєднєв, Вербич, Сидорчук, Циганков, Шапаренко, Шепелєв.
Форварди: Гармаш, Кулач, Рамірес, Шкурін.
Разом із першою командою до Лісабона вирушив і юнацький склад нашого клубу, який проведе зустріч із однолітками з "Бенфіки" в рамках Юнацької Ліги УЄФА. Підопічні Ігоря Костюка вже достроково забронювали собі місце в плей-оф турніру та поборються з "орлами" за підсумкову першу позицію в групі.
Доповнення
Матч останнього, 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Бенфіка" – "Динамо" розпочнеться 8 грудня о 22:00 за київським часом. Кияни вже втратили усі шанси на продовження виступів у сезоні у єврокубках.