/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F73414e72668c5a7f11b6eed5d5d94329.png)
Досі не знаємо, чи ухвалив Путін рішення: США про російське вторгнення в Україну
Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван уточнив, що США досі не мають впевненості в планах президента РФ Володимира Путіна вторгнутися в Україну.
– Ми досі не знаємо точно, чи ухвалив Путін рішення (про вторгнення в Україну, – Ред.). Те, що зробив сьогодні президент Байден – це дуже чітко виклав наслідки, якщо він вирішить рушити, – заявив Салліван.
До цього представник Білого дому повідомив, що президент США Джо Байден попередив главу РФ Володимира Путіна про наслідки, які чекають на нього у разі нападу Росії на Україну.
Серед них – жорсткі економічні санкції, розширення військової допомоги Україні та зміцнення східного флангу НАТО.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони