У разі прояву інтересу до криптовалюти з боку інвесторів курс біткоїна може злетіти в 10 разів.
Такий прогноз озвучила засновниця і генеральний директор інвестиційної компанії Ark Invest Кеті Вуд, повідомляє CNBC.
За словами Вуд, курс біткоїна може вирости до $550 тис.
На думку експерта, біткоїн злетить в ціні, коли інституційні інвестори, включаючи інвестфонди, банки та страхові компанії вкладуть хоча б незначну частку своїх коштів в криптовалюту.
За її словами, інституційні інвестори віддають перевагу двом найбільшим криптовалютам - біткоїну та ефіру.
"Інституційні менеджери мають шукати нові класи активів, що розвиваються, з низькою кореляцією. Це ключ до диверсифікації та Святий Грааль з точки зору розподілу активів", - підкреслює Вуд.
Згідно з даними кріптовалютної біржі WhiteBIT, станом на 12 грудня один токен торгувався на рівні $49,6 тис.
Як зазначає видання, оскільки криптовалюта є вкрай волатильним активом, всі інвестиції робляться виключно на свій страх і ризик.
Біткоїн в Україні:
6 жовтня 2021 року Володимир Зеленський відмовився підписувати прийнятий Верховною Радою "закон про біткоїн". Президенту не сподобалася нинішня редакція документа - він хоче, щоб нардепи внесли в нього поправки.
Законопроект "про віртуальні активи" (№3637) був внесений до Верховної Ради 11 липня 2020 року. Він дозволить власникам таких активів обмінювати їх і вносити в декларацію. Міжнародні кріптокомпанії зможуть зареєструвати бізнес в країні. Україна - одна з лідерів по використанню криптовалюта у світі, проте весь оборот знаходиться в тіні.
Глава Мінцифри Михайло Федоров тоді пояснював, що закон дозволить упорядкувати ринок криптовалюти, і запевняв, що вже скоро кріптобіржі зможуть офіційно працювати в українській юрисдикції, а розвиток нової індустрії приверне інвестиції в державу.
При цьому в Нацбанку виключили можливість присвоєння віртуальним активам статусу платіжного засобу.
Автор: Олена Коваленко