/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F74%2Fc697e51e2925055e1a3d3095ed3483f2.jpg)
Створений робот-кухар, який здатний готувати 80 піц на годину
Колишні інженери космічної компанії SpaceX розробили робота, який може замінити кухаря у приготуванні піци. Він може створювати до ста піц на годину.
Роботу випробувать у ресторані Stellar Pizza, який відкриється у Лос-Анджелесі навесні 2022 року. Робот самостійно готує піцу і міститься в кузові невеликої вантажівки. На жаль, поки що пристрою підвладний не весь процес приготування. Попередньо виготовлене тісто в нього завантажують окремо. А ось робот розкочує його, надає йому круглої форми, додає соуси, начинку і випікає блюдо.
Повідомляється, що творці робота запросили професійного консультанта з приготування піци Ноеля Брохнера, який допоміг знайти баланс ціни та якості продукції.
Робот відрізняється швидкістю приготування. Він може видавати піци кожні 45 секунд.